Домакини 77/ На младо вино и сладка раздумка

  • 37 152
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Сегашната ми бременност е съпроводена с торба лекарства и инжекции.От утре почвам и инсулин към целия коктейл...Още малко остана,омммм

# 46
  • Мнения: 11 622
Ели до кога трябва да "издържиш"? Кога е термина?

# 47
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Термин 18.10, предполагаема дата за секцио-1.10...

# 48
  • Мнения: 11 622
Ели то не останало! Стискам палци!
Моя термин беше за 13.12, планово секцио 3.12, а аз родих на 27.11 LaughingLaughingLaughing спешно секцио рано сутрин след изтичане на околоплодните..... Обаче Дългун беше 52см и 3300 и си мисля, че нещо грешно беше отчетен термина, или щях да родя слон LaughingLaughingLaughing

# 49
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
О, Лейди,аз си родих слонче-3,850/54 см,то затова и бе толкова трудно.А до последно докторите се вайкаха,че едва ли ще има 3 кила това бебе...

# 50
  • Мнения: 5 997
Елислава хайде не остана, почивай сега, че после няма да ти остава време.
Днес имам навъртяни до тук повече от 10 км. Отидохме сутринта с дребния до кабинета на зъболекарката в 8:30, но се оказа че сме подранили и се върнахме в къщи след час отново отидохме чакалнята пълна за щастие повечето се оказаха за хирурга, а не за нея.  Та двайсет минути по-късно дребния остана с два зъба по малко. Сега се опитахме да се свържем с ортодонтката, и след неуспешни обаждане отидохме до кабинета ( в центъра на града) записахме час за утре понеже долната шина изобщо няма какво да я държи, а един от зъбите държащи горната и той се клати и него ще вадим след седмица. Та до 12 ч съм обходила половината град и имам час за фризьор, който е на другия край на града. Та пътешествието продължава. Ама първо едно кафе.

# 51
  • Мнения: 11 622
Джейми не отказвам на кафе, а и забелязвам, че пак си късала китки LaughingLaughingLaughing
Важното е, че сте отметнали задачите. Завиждам ти за фризьора - аз евентуално още месец няма да ходя, че нашата фризьорка смени тазобедрени стави и още се възстановавя, а пък аз нали прихващам от местните - няма да ида при друга Laughing

# 52
  • Мнения: 3 839
От сабахлянта съм тръгнала да върша задачи из София, ама трафикът вече се усеща, не е като преди няколко седмици. Но свърших за днес.
Влязох в Юск, не бях влизала от мнооого време и доста неща ми хванаха окото, а и купих това-онова на промоция. И от Лидл забързах една пътечка за без пари - Смърфи много доволна!

Ели - стискам палци да е лек септември, то ей го къде е 1.10.! Както казваха едно време - Дръж се, служба не остана! 🤗

Калинка - ще го натъкмите Кратун за училище. Не може той да ходи туко-така там. 😉🤣

Джейми - то вярно, че от единия до другия край на родния край си е бая пътуване, а и още има идващи за почивка на морето и пътуването става съвсем бавно.

Валюци къде е? Направи ли лютеница бързо да казва! 😜

# 53
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Ели, малко остана, не се предавай. Ние стискаме палци и всичко ще е наред. Мен ме беше повече страх от нормално раждане, но по този въпрос няма правилно и грешно, всеки си има съображения и специфики
Джейми, почивай докато можеш, че после няма
Харесвам идеята за униформи, колкото и да ги мразех аз самата. Нямах търпение да махна престилката след у-ще. Малко преди промените отказвах да ходя с нея, не защото съм имала някакви специални или вносни дрехи за показване, това задължаване ми се виждаше ужасно. Връщаха ме у-ще, викаха ме при директора, викаха майка и накрая ме оставиха, като видяха, че няма оправия. Сега обаче ги смятам за добра идея. Не са остаряли облекла като престилките, а нормални дрехи тениски, пуловери, панталони и поли. И момичетата не ги задължават да ходят с поли като преди, може и панталон, измръзваше ми г..а каквато съм зиморничава с тези плисета
Сбутахме се със Смърфи на входа, радвам се, че си доволна

# 54
  • Мнения: 39 308
Валето обикаля забележителности.
Благодаря за двете кафета на Ма ко и Джейми.
Аз също съм за подстригване, но чакам луната да си смени фазата. В тоя ред на мисли, Смърфи, как си си косопада?
Ели, споко. Ти, сега гледай всичко до раждането да е добре.
За деца и дрехи не ми се говори. Едното все няма какво да облече, а другото почва да подражава.

# 55
  • Мнения: 3 839
О, онези престилки бяха отвратителни. Сега униформите са къде ти по-хубави и модерни. Че едно време дори гледала докъде стига престилката. Сакън да не е два пръста над коляното. 🤣

Мария - зле съм с косопада и не знам какво вече да правя. Сега смятам да си купя пак някакви витами, ама едва ли ще помогнат.

# 56
  • Мнения: 39 308
Смърфи, трихологът ми препоръча витамините на Дюкре. Каза, че в тях има всичко необходимо.

# 57
  • Мнения: 3 839
Точно тях бях пила при първия косопад в Колумбия, както и едни техни спрейчвта за коса. Сега пак за тях се сетих. Още днес ще гледам да си купя. А ти как си?

# 58
  • Мнения: 39 308
Ох, все така. Капе си. Имам изписан миноксидил, но ме е страх да го почна. Почна ли го- няма спиране и е доживот.

# 59
  • Мнения: 5 997
Отпадна ходенето на фризьор Sad Sad Sad
Трябваше да имаме гости след 16ч. обаче мъжът ми ми звънна още като качих кафето. Гостите били при него.... И изненада и свеки била с тях Rolling Eyes не е идвала никога.  Та пихме кафе, поговорихме общи приказки и ги изпратихме за София. Доживях да посрещна свекърва ми у дома....
Утре ще търся фризьор  понеже мойта утре почива и ще се надявам да не ме направят зле.
Ladybird_ не съм късала, правих снимки на старите и имам още няколко приготвени.
В старото училище на баткото бяха с униформи, в нашето и в сегашното на баткото няма. Определено с униформи е по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт