Пазаруване от Amazon - тема №98

  • 61 949
  • 753
  •   1
Отговори
# 120
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
Не е амазон, но е Dyson



Има и фотоепилатори (и обикновени) Braun, но не съм следила цените и не знам дали са ок.

# 121
  • София
  • Мнения: 4 034
Някой да даде идея за малка ютийка/уредче за парно гладене?
Спомням си, че видят тук предложения, но сега не ги намирам.

# 122
  • Мнения: 19 017
За втори ден нямам достъп до сделките с 30%.

Добре, имах някакви неща в кошницата 😁
Да се отчета с малко покупки

Форумските дънки gstar 9£
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07N17Z5QM?ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image

Гофретника Тефал ~21€
https://www.amazon.es/gp/aw/d/B00I64R77Q/ref=ppx_yo_mob_b_track_ … ie=UTF8&psc=1

Пума маратонки 40, 21е
https://www.amazon.es/gp/aw/d/B07F2NCW81/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

Слушалки 9е
https://www.amazon.es/gp/aw/d/B07J2R8LNL/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

# 123
  • София
  • Мнения: 943
Пренасям си молбата от предишната тема. Моля да кажете, ако видите робот за миене на прозорци на добра цена. Ако имате и лично мнение за него ще е супер! Благодаря Blush

# 124
  • Мнения: 281
Аз имам хиаоми, от БГ го взехме за 500 лв. Доволна съм, добре чисти, но е доста бавен процеса и трябва да си при него и да пръскаш препарат и сменяш посока ако е необходимо. Също ММ слагаше кукички на дограмата, за да сме сигурни, че няма да падне. Вакума е добър, но за всеки случай.

# 125
  • София
  • Мнения: 10 960
Как беше мейла за оплаквания?

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
Как беше мейла за оплаквания?
armenian@pop    Извинявай, но всеки път ли някой трябва да ти смели и поднесе на поднос информацията, която си решил че искаш? В първия пост случааааайно да погледна? Щото по някаква неведома случайност, там има линк и описание как се действа в английския и немския Амазон...

# 127
  • София
  • Мнения: 10 960
Как беше мейла за оплаквания?
armenian@pop    Извинявай, но всеки път ли някой трябва да ти смели и поднесе на поднос информацията, която си решил че искаш? В първия пост случааааайно да погледна? Щото по някаква неведома случайност, там има линк и описание как се действа в английския и немския Амазон...
Много си забавна... търся -E-mail...
 това го знам и не ми върши работа в случая:
https://www.amazon.de/gp/help/customer/contact-us

# 128
  • Сф
  • Мнения: 5 758
Ами няма специален имейл. Пишеш на съпорта от линка, който си дал

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 58
Взех си някои неща и от испанския амазон:

Преносим външен диск WD Elements 2ТБ
https://www.amazon.es/WD-Elements-Disco-Externo-port%C3%A1til/dp … -deals&sr=1-8

И чопър Grundig
https://www.amazon.es/Grundig-CH-6280-Batidora-blanco/dp/B00GNVT … -deals&sr=8-1

# 130
  • София
  • Мнения: 10 960
Ами няма специален имейл. Пишеш на съпорта от линка, който си дал
искам да препратя кореспонденция от мейл...

# 131
  • Сф
  • Мнения: 5 758
Значи ти трябва имейла на съпорта, а не на оплаквания

cs-reply@amazon.de   // .co.uk/// .fr

Моля Чоколина да ги запише в първия пост, защото наистина ги няма там

# 132
  • София
  • Мнения: 10 960
Значи ти трябва имейла на съпорта, а не на оплаквания

cs-reply@amazon.de   // .co.uk/// .fr

Моля Чоколина да ги запише в първия пост, защото наистина ги няма там
Точно това ми трябва. Благодаря!

# 133
  • Мнения: 19 017
Някой би ли рискувал с такова описание за уред Acceptable? Не е от промоцията с 30%, но си харесах прахосмукачка,  а цената няма равна. Обаче ме притеснява описанието и то много  - пукнатините основно. И на липсва някой филтър ще го преживя.
"Изделието има значителни козметични повреди, като пукнатини, дупки или вдлъбнатини, но все пак може да се използва. Големи козметични дефекти отгоре, отпред или отстрани на артикула. Големи козметични дефекти в долната или задната част на артикула. Големи козметични дефекти вътре в артикула. Липсва чанта / филтър. Почистващият разтвор липсва. Ръководството липсва. Аксесоарите могат да покажат козметични повреди. Артикулът е в оригиналната си опаковка, но опаковката е повредена. Артикулът ще бъде изпратен в оригиналната му опаковка.
"

# 134
  • Мнения: 4 773
Е,то това описание хич не звучи добре. Аз не бих го купила.

Общи условия

Активация на акаунт