Пазаруване от Amazon - тема №98

  • 60 708
  • 753
  •   1
Отговори
# 525
  • Sofia
  • Мнения: 4 908
Тези предплатени етикети да не са за Deutsche post, не DHL? В бг пощи проверихте ли, дали случайно не става?

# 526
  • Мнения: 603
Тези предплатени етикети да не са за Deutsche post, не DHL? В бг пощи проверихте ли, дали случайно не става?

И в пощата проверих, не са за тях.

# 527
  • Sofia
  • Мнения: 4 908
T.e. има безплатно връщане, ама няма…

Дайте някоя идея за яки хелоуински бонбони, ако сте попадали на нещо интересно.

# 528
  • Мнения: 404
UPS ми отказаха да върнат с предплатен етикет, пробвах тях понеже те ми доставиха пратката.Като си писах със съпорта на амазон ми казаха че нямат сключен договор с куриер в България за връщане и да си избера който искам. Аз ползвах Български пощи- това на 8 септември.

# 529
  • Мнения: 4 884
Вече и аз имам мейл за офиса в Ирландия. Английскя амазон ми даде опция прайм и аз се възползвах. Имам няколко неща в кошницата, които бих купила. Предполагам адреса ще го има в сайта на Габиели.

# 530
  • Бургас
  • Мнения: 658
Развали ми се епилатор, поръчан от френския Амазон през Ноември 2020. Занесох го в България Сервиз Груп, заедно с фактурата за закупуване, и ще поемат ремонта, но ме питаха за гаранционна карта, а аз не намирам такава в документите към епилатора.
Та въпросът ми е, вашите продукти с гаранционна карта ли идват или се сваля някъде от сайта !?!  
И трябва ли да пиша на Амазонци, преди да го нося на ремонт ? Чудя се,  защото ако не подлежи на ремонт, от сервиза ме предупредиха, че няма как да ми го замени /което е съвсем логично/.

Изобщо, за първи път ми се разваля нещо гаранционно от Амазон, и съм като пате в калчища Grinning

# 531
  • Сф
  • Мнения: 5 499
До сега не съм получавал гаранционни карти. А и не виждам смисъл в тях. Нали гаранцията тече от покупката, което се удостоверява с фактурата.

# 532
  • Мнения: 1 186
Здравейте, момичета!
На кой имейл пишете на френския амазон?
Благодаря!

# 533
# 534
  • Бургас
  • Мнения: 2 265
Ей сега и на мен ми се налага да върна продукт, който е счупен. Не доумявам как при положение, че кашона беше здрав вътре картонената кутия здрава с целуфан да кажеш, че е отваряно счупено и върнато. Уреда е в кутия с зип, която малко или малко го пази и вътре счупен. Генерирах обратно връщане от Бг, като смених адреса който беше до адрес на превозвач. Даде ми предплатен етикет за DHL, от менюто разбрах, че близкия до мен офис е всъщност на Спиди. В понеделник ще видя има ли такова нещо като безплатно връщане през Спиди до Германия.
Последно време въобще не ми върви първо един мобилен телефон от складовите се загуби някъде, възстановиха ми парите, но съм на поне едно 2-3лв. на загуба от превалутиране и такси от банката ми. Сега този уред счупен пак е едни 90Е, за които банката пак ще скубе. Една ваза кашпа за орхидея си поръчах от друг продавач, не Амазон и тя още не е пристигнала при превозвача и нея май ще я отписвам, дано поне продавача ми върне парите.
Оплаках се, извинявам се Confused

# 535
  • Sofia
  • Мнения: 4 908
Амазон поне връщат пари.
Ако знаете каква маса получих от Практикер … с два счупени ъгъла, с липсващ разтегателен механизъм и без нито едно винтче/ болтче в кашона … т.е. две строшени плоскости и 4 крака. И понеже бяхме на море, съм изпуснала срока за връщане. На амазон съм връщала и дефектна дреха половин година след като съм я получила.

И аз се оплаках.

# 536
  • Мнения: 1 082
Като не искате да губите пари за превалутуране може да ви ги върнат в акаунта в амазон. Така не губите нищо освен за доставка ако сте платили.

# 537
  • Мнения: 8 803
Като не искате да губите пари за превалутуране може да ви ги върнат в акаунта в амазон. Така не губите нищо освен за доставка ако сте платили.
Не винаги се съгласяват от Амазон на този вариант, и аз това предлагам обикновено.

# 538
  • Мнения: 5 825
Моля,ако мернете изгодна хлебопекарна с метален корпус да споделите.
И някоя интересна книжка за деца на немски.

# 539
  • Мнения: 177
Здравейте!
Някой дали вече е поръчал до ирландския адрес на Габиели?
Дали има безплатна доставка по принцип или само ако имаш абонамент за Прайм?

Общи условия

Активация на акаунт