На море в Гърция 2021 - VI

  • 45 652
  • 761
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 11 075
На 1-ва страница го има.

# 496
  • Мнения: 219
Попълва се PLF и Ви се генерира QR код, който трябва да покажете на границата - на хартиен носител или в електронен формат.

Може ли линк къде се попълва това  PLF?
https://travel.gov.gr/#/

# 497
  • Мнения: 2 083
Здравейте, съвсем спонтанно си резервирахме студио в Агия Триада за уикенда и чак след това се сетихме да прочетем отзиви.Намерих само стари - че е много занемарено и запустяло.Някой с по пресни отзиви? 🙂
В този район в рамките на около 3, 4 км са Перея, Агиа Триада и още едно селце. Плажа е приличен, особено в Перея има много заведения, така че мисля за уикенд става.

# 498
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Здравейте, съвсем спонтанно си резервирахме студио в Агия Триада за уикенда и чак след това се сетихме да прочетем отзиви.Намерих само стари - че е много занемарено и запустяло.Някой с по пресни отзиви? 🙂
Отидохме специално да го видим, защото някъде по стар форум четох, че било перлата в района на Солун едва ли не. Това беше в мрачен ден, петък  мин.седмица, като обикаляхме наоколо. ( Бяхме в Калекратия) Ами, доста запуснато и неприятно място ни се видя че е тая Агиа Триада. Дано пък като огрее слънце ,да е по- приятно. Някак си се пада и по встрани, не знам наоколо дали има нещо по интересно . Всъщност, от всички места и селца, които посетихме ( Созополи, Мудания, разни други около Касандра и нашия град) Агията я сложихме на последно място . Ако можеш смени резервацията. Ако не,щом е за два дни, поносимо е. Има Лидл наблизо, това помня,. че се отбихме.

# 499
  • Мнения: 2 452
Пътувахме миналия четвъртък този PLF никъде  не ни го искаха може би на паспортната проверка им излиза не знам но не са ни искали документ. От днес затегнаха нещата и проверяват сертификати, тестове не само на границата но и по фериботи.

# 500
  • Сф
  • Мнения: 10 660
На нас обстойно пък ни го провериха лист по лист, не само кода( бях го разпечатала на принтера) PLF а това

# 501
  • SF
  • Мнения: 21 167
Мили момичета, знам, че не сте синоптички или гадателки, но как ви се струва море в края на септември? (Лефкада)
Но не искам да ходя и просто да се разхождам и да гледам морето като на картичка, а плажове, бански, плажни масла, солена вода... всичко, което се прави през лятото. Трябва ли да нося дрехи и за студ, и за пек?

# 502
  • Мнения: 5 898
50 на 50 е дали ще става. Може порои и бури да има. На Пелопонес и Крит е по-вероятно да е има слънчеви дни, подходящи за разсъбличане.

# 503
  • SF
  • Мнения: 21 167
Аз съм била на Санторини в края на септември и си беше лято, слънчево и топло. Ходехме по рокли с презрамки.

# 504
  • Мнения: 18 437
Оня ден си спестих плажното масло на плажа, освен на лицето. Миналата година около 22.09 се радвах, че съм без деца, защото вечер направо си беше студено, а за къпане някои дни не ставаше. Времето се водеше хубаво, но скриеше ли се слънцето зад някой облак, да не си мокър и по бански.

# 505
  • Мнения: 5 898
Къде е Санторини, къде Лефкада... Но дори и на юг за вечер си трябват дрехи.

# 506
  • SF
  • Мнения: 21 167
Да, да, аз затова не съм толкова смела в решението си.Simple Smile

# 507
  • Мнения: 5 898
Да, да, аз затова не съм толкова смела в решението си.Simple Smile

Не разбрах въпроса? Би ли се пояснила.

Аз съм била на Пелопонес и по-късно в хубава, топла година. През деня беше слънчево и приятно, а вечер прохладно за суичер или яке. На Лефкада обаче изобщо не смея да прогнозирам.

# 508
  • София
  • Мнения: 13 141
Мили момичета, знам, че не сте синоптички или гадателки, но как ви се струва море в края на септември? (Лефкада)
Но не искам да ходя и просто да се разхождам и да гледам морето като на картичка, а плажове, бански, плажни масла, солена вода... всичко, което се прави през лятото. Трябва ли да нося дрехи и за студ, и за пек?
Когато попита преди седмица за Кефалония, ти отговорих най-подробно, дори сложих снимки на разкошните плажове от края на септември. Ако не се случи да мине някоя буря, си е съвсем лято. Не ми се е налагало вечер да слагам дреха, но все пак има хора, облечени с нещо тънко докато вечерят.

Не знам доколко са верни дългосрочните прогнози. Ето ти една, според която ще вали около 23-26 септември. https://www.accuweather.com/en/gr/lefkada/185346/september-weather/185346  Дано не са прави! Wink

# 509
  • Мнения: 2 452
тази година си е по-хладна ние бяхме на Тасос и определено по-хладен септемврийски Тасос не помня.

Общи условия

Активация на акаунт