Термин Май 2022

  • 25 327
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета! Желая лека и щастлива бременност на всички! Purple Heart

Включвам се при вас рано рано, пък дано да сте ми на късмет и да е до край този път Blush
На 35г, трета бременност (последната приключи неуспешно през март тази година). Реално още нямам дори закъснение, така че ми е изключително свито сърцето все още. По отношение на  симптомите до вчера имах натрапчиви ПМС болки долу и в кръста и отпадналост, но днес всичко изчезна с магическа пръчка...дано всичко е наред.

# 46
  • Мнения: 71
Здравейте, дами! Аз съм на 33 години, втора бременност. Първото ми раждане беше през април 2019г. По мои изчисления съм в 4г.с и 4 дни (имам къс цикъл). Предполагаем термин 16 май. Ще се радвам да си споделяме бременни радости и "неволи" в следващите месеци!
happy_5 стягай се и мисли позитивно! Всичко ще бъде наред Simple Smile
Cookie сега не съм забелязала, но с предишната бременност имах подобни наблюдения, като твоите. Не е от фк, защото аз я бях започнала още 3 месеца преди да забременея.

# 47
  • Мнения: 76
Athena, имаме си наборчета 2019 Purple Heart

Cookie нормални са черните изхождания, от хормоните е.

На мен днес ми е датата за М и одеве имах петънце, не беше кръв, ами бяло течние примесено с нещо кафеникаво. Запазвам самообладание и се надявам да се почви някой симптом, за да не изперкам.

# 48
  • Мнения: 98
Много ви благодаря, момичета! И аз ще изперкам броя дните до прегледа, имам чувството, че е след 100 години. Все си мисля, че болезнените гърди и болката в корема ниско долу отвреме-навреме не е достатъчна, за да е всичко наред.🤯🤯🤯🤯

# 49
  • Мнения: 76
Според мен са напълно достатъчни, аз тях чакам Relaxed
Имах предишните дни ПМС болки, но от вчера нямам. При теб ежедневни ли са?

# 50
  • Мнения: 98
Ежедневни са, да. Никак не са силни, усещам лек бодеж, по-скоро мога да го оприлича като неприятно усещане, а не болка. Следобедните часове и вечер го усещам по-изразено. Според вас нормално ли е?

# 51
  • Мнения: 76
Напълно нормално! С успешната ми бременност бях така, всеки ден къде по-слаби, къде по-силни, особено кръста много ме болеше, той си ми е и слабо място. Не помня кога спряха тези неразположения, но със сигурност поне 2 седмици ги имаше....а сега нещо ми се губят

# 52
  • Мнения: 98
Happy , не виждам да си споделила тест прави ли ли вече?

# 53
  • Мнения: 76
Имам ЧХГ 90 от онзи ден, днес пуснах пак, чакам да излезе още

# 54
  • Мнения: 71
Аз сега със симптомите съм пълна противоположност на предната ми бременност Grinning Миналия път нямах никакви симптоми до средата на 7 г.с., и тогава всичко ме удари изведнъж: умора, гадене, болки в корема, непоносимост към храни и миризми, които до този момент обожавах (най-трудно ми беше, че не понасях кафе и какао през цялата бременност, а по принцип съм маниак Grinning ). Сега съм като Cookie: имам неприятни опъвания ниско долу, но не непрекъснато и определено вечер е повече от останалата част от деня. Също така се будя в странни часове през нощта и трудно заспивам след това, което ме натоварва много.
Happy, стискам палци да расте стремглаво ЧХГ-то Heart Също така, много яко, че и ти си имаш наборче на моят дърдорко Simple Smile ако е удобно, може ли да попитам: момче или момиче е голямото ти дете?

# 55
  • Мнения: 98
Athena Pallas, това със среднощното будене го има и при мен. Не мога да заспя в продължение на 30 мин, час дори… И също така ставам мнооого рано и колкото и да си лежа, не мога да заспя и да си доспя. Първо си мислех, че е от еуфорията от новината, но като си върнах лентата назад, осъзнах, че ми се случваше в продължение на няколко нощи преди да разбера,  че съм бременна.😀

# 56
  • Мнения: 71
Някакви нощни птици ще ставаме, явно Wink Важното е да са добре, пък другото някак ще го изтърпим Blush

# 57
  • Мнения: 949
Здравейте, момичета. Записвам се и аз в темата. На 42 г, първа бременност след инвитро. Водя се 5 г.с. +1, термин според калкулаторите 12.05.2022. Искам да ви питам какви симптоми имате в този период? Аз от преди една седмица, когато ми беше дата за теста имах всеки ден болки в кръста, ПМС болки и разпъвания и бодежи в матката. Сега изчезна почти всичко без ПМС болките, които станаха по-леки и ми се появиха болки в гърдите, по-скоро чувствителни зърна. Предимно вечер го усещам. Нямам апетит, но ако не ям сякаш имам черна дупка в корема. Хем ми се яде, хем не ми яде. Корема ми е подут сякаш е пълен с вода, а гледам да пия на равномерни интервали и горе долу нормално количество вода. Тази нощ станах през 2 часа до тоалетната. Пия Утрогестан от деня на трансфера, така че пишкането може и да е от него. В денят на положителния тест имах леко бледорозово кървене, но док каза, че е нормално и да си почивам.  Първи преглед в понеделник на 13-ти.

# 58
  • Мнения: 71
Salsera добре дошла! Дано всичко протече гладко оттук нататък и до пухкав финал Heart Относно симптомите, може да прочетеш и назад в темата, всяка дама споделя най-разнообразни симптоми Grinning Твоите ми се струват съвсем в рамките на очакваното. А и не всички симптоми са налице през цялото време. Някои се появяват за кратко, други за малко по-дълго, но всичко е в сферата на индивидуалното Simple Smile

# 59
  • Мнения: 76
Athena момченце е, сериозен калпазанин Simple Smile Блгодаря за ЧХГ-то, още не е излязло, но пак ми зацапа и ми е много притеснено вече, а прогестерона ми е висок, не е това проблема. Стиснете по едно палче да не стане беля Frowning1

Общи условия

Активация на акаунт