Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 2

  • 26 130
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 113
Брей, брей, какво ще е това тъмно минало на Пойраз. На милата Хазиран направо й съчувствам, все с нещо ново и ново трябва да се оправя... Знам, че ще устои, ама ми се къса сърцето за нея, като я гледам колко е влюбена и как се бори с какво ли не, за да си го спечели.

# 61
  • Мнения: 10 821
Добра ви нощ ,момичета! Hug
Благодаря за новата темичка и за превода на трея... Flowers Hibiscus
Благодаря и за трея и коментариите на всички...Hug

 Изчетох ви и ето и моето мнение...

Първо за режисьора...все още накрая се изписва името на Али Билгин,като гл.режисьор.

За пръв път се "срещнах " с Алпчи в Ръчичката...загледах го ,заради Алина ,която преди това "намразих" в Парампарчата...и...бях очарована....от Алп,не от Алина.Иначе не бяха лоша двойка и както по горе някой писа ,при тях никога не е имало истинска целувка...Рейта не беше много висок ,но го изтикаха до 50 и някоя серия...мисля...Thinking Погледнах и моменти от Фазилет ,но ...толкоз...това не беше моят сериал ,независимо ,че той беше там.Stuck Out Tongue Winking Eye

След това дойде Феникса....отначало бях шаш...от вида на Зюмрют/Джерен/,но после....после....гледах по няколко пъти сериите...отначало онлайн,после на руски и после на бг...там имаше целуфан....и много ми харесаха....химия...донякъде....а и тематиката беше друга...Обаче....след  първата вълна на короната , дойде и втори сезон...и дойде и Ебру...която постоянно беше в Кападокия...и...мисля ,че тя е една от причините за слабото представяне на Алп...беше толкоз студен ,че нямам думи,но независимо от това догледах сериала.Разбира се това е мое мнение,може и да не съм права...Разгеле любовта свърши...и съм щастлива...Blush Blush Blush

И се появи Приказката...и...бомбата гръмна...страхотни са двамата...химия от до...игра също...огинь двойка...Nature Fire
Между другото Айча не бях я гледала досега...

Сега за сериала...От изгледаното досега ,толкоз пъти,не съм разбрала или чула от някой герой Пойраз да е имал любима...
Що се отнася до гадюхата Бату....мислех си  ,какво може да иска от Зейнеп и...или дяла и от къщата,където сега е хотела...или Харизан....не ми се вижда много влюбен ,но знае ли човек...ако е дяла ,така ще стане съдружник на Пойраз...но защо?И...защо беше тази среща с кмета...за някакви контейнери за боклук...Ако е решил да отмъщава на някой, защо не се появи по рано ,а трябваше  Зейнеп да го вика...голяма мистерия е този психопат...и какво прави сега в къщата на Харизан...Angry

За Идил...нямам думи...егоистка отвсякъде...но и дъртата вещица е виновна донякъде...Идил нали се беше отказала ,но бабата отново я подскокороса...а и за нейната омраза към Хазиран и  Зейнеп съм без думи....не вярвам Зейнеп да е имала нещо общо с бащата на Пойраз...тя нали му каза ,че той и е бил приятел...и го посъветва /Пойраз/ да не прави същата грешка като баща си...

За Алпер и неговите две мацки Joy....незнам...може би ще избере Мелиса...Thinking

И накрая за нашите влюбени гълъбчета....направо не мога да им се нагледам...ще ми изтекат очите...Rolling Eyes Joy То бива химия ,ама чак пък толкоз...но,борбата продължава...за любовта....имаше някъде публикуван озет ,но не можах да го намеря,да го пусна...е....толкоз от мен...ще чакаме вторник...Heart EyesBlush






Лека нощ! Hug Sleeping

# 62
  • Мнения: 1 223
Това тъмно минало на Пойраз и мен ме озадачи. Какво толкова може да му се е случило в миналото. Да не е свързано наистина с някоя стара любов 🤔 Дач не вземе да се окаже, че с Бату са обичали едно момиче на времето 🤔 оххх, не ме гледайте, почнах да съчинявам глупости 🤦‍♀️ но нали е турско дизи...

# 63
  • Мнения: 945
Привет! Най-после фраг, пък и озет. Нашият ревнува, иска съвет от Алп какво да прави, че ако се прави на недостъпен може да ѝ омръзне най-после на Хазиран да му се обяснява. Подейства му Бату у Хазиран - светна му, че не може само да се сърди - какъв чичо доктор е само - направо го ошамари на Бату и каза, че нищо му няма! 😃
В романтичната сцена - много нежен Пойраз - може, значи, ако иска да се държи човешки с Хазиран! 😍💓💓
Бату има много тайни - защо толкова мрази Пойраз, защо не се съблича, какво крие, какво толкова искаше от Зейнеп, че я стресна и нея, кмета и той се сепна от странното му поведение. Каква е тази вода с лимон и непременно сламка, а Бату си играе като дете, докато пие. Голям шемет е, бащата ли е виновен за лудостта му, наистина ли е с раздвоение на личността? Тези физиономии на двойствения Бату ми действат като че му трябва помощ на това момче, някой трябва да го излекува от менталните проблеми! Дали Идил е способна да се влюби в Бату наистина, не натрапчиво и най-после да не мисли само егоистично единствено и само за собственото си аз. Бабата май, ще продължава да налива масло в огъня и ще се опитва да руши щастието на Пойраз, много дразнещо ми е това бабе. 😬😠
Зейнеп ще се осъзнае, според мен, ама късно, не е толкова зла, че да иска да навреди на дъщеря си.
Ще пада смях с ветеринаря и Селма, а Купидончето ще е в стихията си - симпатичен образ е Гьоркем! Тези чупки много му се отдават на актьора - вярвам му и ми е забавен.😀🙂
Ох, Алпер с двете девойки и тези пърхащи мигли и нацупени устнички, с таз къдрава косица и широко отворени очи ми пада повече грък, отколкото турчин. Знае ли той какво иска или ще се прави на глезено бебе, което иска да е обгрижвано и дундуркано от всички, които проявяват интерес към него. Доста ми е детско поведението му.
Чакам вторника! Най-вече нежния вятър и Хазиранче в романтични сцени, много са сладки! 😘

# 64
  • Мнения: 1 113
Напълно споделям мнението ти, Ели-мама. Снощи гледах серията с бг превод и вместо повече яснота, повече въпроси ми донесе. От къде го намериха тоя психо образ Бату, направо тръпки ме побиват от него...Плюс и фраговете и това, което знаме до момента, доста ме човърка тоя сериал с това кой за какво се бори. Пойхазчетата са уникално сладки, мога постоянно да им въртя някви сцени и да си ги гледам.
https://www.instagram.com/p/CTLCAq3o7GG/?utm_medium=copy_link - изкефиха ме тия погледи  - "ревнуваш ли?" - "нееее! само се побърквам.." Grinning (Феми, ако го мерна и извън инстаграм, веднага го добавям за теб Wink )

# 65
  • Мнения: 1 511
Добро утро, островитяни

"с таз къдрава косица и широко отворени очи ми пада повече грък, отколкото турчин
Всъщност Рами е арабин

Любими моменти от еп.10

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 10:35 от demo80

# 66
  • Мнения: 945
https://fb.watch/7Ilh6zWymA/

Смело, красиво, борбено и честно момиче! Прекрасна е Айча в ролята. Досега не я познавах, но много ме впечатли! 🌺

Demo 80 - благодаря за инфото, не знаех! 🙂

# 67
  • Мнения: 4 795
Изгледах снощи и аз епизода с бг суб. Доколкото разбирам ролята на Бату е да отведе Хазиран от острова, но има фактор Пойраз , който трябва да бъде отстранен т.е. да ги скара/раздели. Каза на кмета, че не бил от острова, но баща му явно е някакъв много извествен бизнесмен и използва името му пред кмета просто така , да се похвали кой е Joy Твърде, твърде психо ми дойде и на мен , прекалили са. Вижте, че и Хазиран го отбягваше всячески , личеше си, че не може да го понася, избягва погледа му , отговаря едносрично.
И пак половин серия Хазиран разпитва за бивши любими на Пойраз, явно ще излезе от там някое зайче. Щом Алекс казва, че е било намеквано за бивша, явно има, аз да си призная превъртам някои сцени, така че съвсем възможно да съм я пропуснала тази част Joy
Имаше много хубави сцени в този 10ти епизод. Heart

# 68
  • Мнения: 1 511
Бях се зарекла, че повече няма да позволя екранна двойка да ми влезе под кожата, ама на слаби ангели (макар,че засега положението е контролируемо). Много са ми сладки тук, такъв мил момент на откровение.

# 69
  • Мнения: 945
Trollface Ще изскочи някое старо гадже на Пойраз, и аз това си мисля! Ще имаме ядове и ние, и Хазиран с нея! Бабата и Идил сигурно пак са се съюзявали и са я прогонили или са ѝ отрязали всяка възможност да бъде с Вятърчето! Само не знам Идил как е преживяла евентуална любима на Пойраз, тя затова искаше Хазиран да си тръгва от острова, няма Хазиран, няма любов! Trollface

# 70
  • Мнения: 11 995
Да не вземе някоя бивша на Пойраз да цъфне и тя на острова...тъй като гледам само ние не сме се появили още там кой откъдето и там се спира.

# 71
  • Кърджали
  • Мнения: 10 348
Трябва да се сетя в коя серия бабата спомена бившата на Пойраз. Но доколкото помня, бабата пак не я е одобрявала ( тя май само Идил харесва), но думите и бяха нещо от сорта че един път си затворила опите пред факта, че Пойраз си е избрал неподходящо момиче. Но по някаква причина тпва момиче е напуснало острова. Ако ще навъртсме брой серии нищо пудо и тв да цъфне. Аз очаквах майката на Пойрсз да се завърне, ама тя май ще е последният ход на сценаристите (ако помнят че изобщо е споменавана)

# 72
  • Мнения: 1 511
Погледни ме в очите и кажи, че ме ревнуваш 😉

И не може турско дизи без полицейско управление

# 73
  • Мнения: 27 679
Веднага си пуснах фрагчето че снощи беше бавен нета ,заради тези мигове между Пойхаз си струва чакането.

Вятърчо го тресе ревност и бяс Joy Голема скица как проверява че нищо му няма на онзи мазник.
Озадачи ме тъмното минало на Пойраз.
Какво ли е това ?
Затова е станал такъв в характера.
И аз това се помислих веднага щом го прочетох. Ще цъфне бившата на мачото на острова и ще стане мазало. Ако е тя е психо ще стане психарско дизи. Joy Може да са я принудили да го остави и сега ще се разплете защо. Бащите на двамата загиват странно.  
Турският зрител си пада по психарии ще дигнат рейта. Бату ще се разгадае за кво се бори.
Идил е ясна. Бабата и тя пречи. Ко ще има бивши да изберат дето става а не като актьора ,който играе Бату. Антипатичен е и се хили откачено.
Това му е образа и се справя.

Това за режисьора че се пише още Али Билгин. Rolling Eyes Обяви се че отива в друго дизи.  Ще режисира съдебно дизи с Каан Урганджоолу и Пънар Дениз. Вече са почнали снимки. Освен ако се е отказал Билгин от него.
Светле ,колко време откара Алп с неговато бивше гадже ?
Има ли година ,две.
Значи е била в Кападокия и нашият се е разсейвал. Те живееха заедно в неговата къща.
Ко бяха още заедно на секундата да е запрашила за острова щото заплахата си е реална. Така изгарят тия двамата зор го крият.

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 15:02 от femmi2

# 74
  • Мнения: 4 795
Снощи докато гледах серията си направих един скрийншот , забележете регистрационния номер на Пойраз Joy PRZ Joy

Общи условия

Активация на акаунт