Островна приказка (Ada Masalı) - Алп Навруз и Айча Туран. Тема 2

  • 26 199
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 117
https://www.instagram.com/p/CTMiplhICUK/?utm_medium=copy_link
Леле, много ми хареса това! Слънцето и луната се събраха... Simple Smile ❤️

# 76
  • Мнения: 27 940



Не е сън Хазиран. Ние с теб ще изживеем нещо истинско Revolving HeartsHeartbeatKiss

Тези погледи не са само роля , особено на Алп . Нека другите, които са го гледали Алп в дизита да изкажат мнение има ли разлика в погледа?

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 16:51 от femmi2

# 77
  • Мнения: 945
Мики, и на мен ми направи впечатление номера. 🙂
🐞 На мен Бату ми изглежда повече изтрещял, отколкото лош. Али Билгин, май обича такива burnout образи. В "Кварталът на богатите" пак имаше един влюбен безнадеждно в Мира учител по пиано, който доста поразии направи, но си беше болен. Яман я спаси, очаквам сега и кахраман Пойраз да я спасява на Хазиран от Бату.
💗 Как си я гледаше Пойраз на брега, докато си спинка, само не знам защо не отиде да я стопли, а само ѝ повтаряше да се прибират, че е замръзнала.🙈
🦋 Много са ми химични тези сладкиши! Постоянно се качват в личната ми класация за най-химична двойка! 🦋🥰🤩😍 Пък са и закачки в реала! Големи са шемети - Айча ми изглежда много освободена, готина! Алп пък малко е обран и в реала, ама си знае какво въздействие предизвиква сред нежната половина и е един такъв над нещата! 🐵
Edit: Jessy, много красиво наистина 🌙 и ☀️ в едно! 💗

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 16:31 от Ели-mama

# 78
  • Мнения: 1 223
Точно погледа на Алп ме заплени толкова много. Винаги е един такъв гледащ влюбено, изпълнен с обич и топлина, как са му стеснени очите... Всичко в погледа му е еднакво. Мил, влюбен и топъл ❤❤❤

# 79
  • Мнения: 1 117
Айчицата наистина изглежда много щура и готина. Аз съм й гледала клипчета зад кадър от "Черна роза" и "Мерием", които са си баш драми, ама нашата си се лигави в почивките и си се забавлява яко с колегите. Супер съм й се чудила как влиза после толкова добре в образ. Сещам се, че в началото Алпи беше казал, че я мислил за студена, ама бързо си е променил мнението. Ама то, ако наистина не го е последвала в Инста, какво да си помисли момчето Grinning Обаче сега нещата между тях изглеждат много топли. Може би ще се мъчат да се по-отбрани занапред да не ги тормозят феновете и медиите, но това с химията няма нито как да се крие, нито как да се прави, ако я няма. Затова някои двойки са ни толкова по-убедителни и любими от други. Алпи обаче е доста по-активен в социалните мрежи от колежката, което може само много да ни радва.. Grinning Wink

# 80
  • Мнения: 945
Талантлива и екзотична! 🌺 Май, в любимка ще ми се превърне Айча! Аз толкова трудно харесвам актриси: засега Туба ми е фаворит, но Айча ми взе сърцето бързо-бързо! 💗


Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 18:14 от Ели-mama

# 81
  • Мнения: 1 117
Ели-мама, на мен много ми хареса, че тя влезе с различна визия в тоя сериал и идеално се вписа в представата за "слънчевото момиче" в тандем с Алпи като "ветровитото момче". Те чисто визуално двамата са удар в десетката, а и с образи, писани като за тях. (светли-тъмни очи, светла-тъмна коса, светла-тъмна страна и тн..) Аз не съм вярвала, че ще я харесам толкова в двойка с някой друг след Фуркан. Ама ей го - както каза и Селин, присвитите очи, разветите къдрици и горещите погледи между двамата.. И ме омагьосаха.
Ето ви едно колажче с нейните партньори. Все с хубавци се урежда. 😏❤️  Но пак казвам за мен с Алп са идеално подбрани за горещата двойка от приказния остров... 😉😊

# 82
  • Мнения: 27 940


После ще пиша сега слагам набързо задкадровите страсти . Wink

 Намерих от премиерата на Защитника .

Затова ви говорих скована  е тука и това облекло е като за танци.
Всички вперили погледи в тях. Първият турски проект на Нетфликс.

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 19:57 от femmi2

# 83
  • Мнения: 1 511
Чок зор чоок💪😁

# 84
  • Мнения: 945
https://www.instagram.com/p/CTNcD5cohq4/?utm_source=ig_web_copy_link
💓 За утре да се подготвим романтично! 💓

# 85
  • Мнения: 1 117
Още по-близичко може.. 😏😉😊❤️

# 86
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Добра вечер,

Много е хубаво да си говориш с близки хора за това прекрасно сериалче. Обожавам Айча и Алп. С всеки епизод стават все по-добри. В началот малко се притеснявах, че ще ми доскучее, ноооооооооо то какво стана...... Аз май съм пристрастена към тях. Наистина съвсем съм откачила... Чакам утрешният епизод с такова вълнение. Искам да ги видя как си казват, че се обичат. Време е!!! Наистина настана време да си го кажат. И послееее да се борят за това което искат двамата.

Пределно е ясно,че ще има гръм и мълнии. Не си правя илюзии, че ще е само слънчево, но да висим

Виждам,че сте коментирали тъмното минало на Пойраз и това дали е имал приятелка.
Според мен за тъмното минало на Пойраз е, когато е бил млад и сигурно се е доста биел, затова, че е бил изоставен, баща му умира... това си е драма за едно дете. И то голяма драма. Предполагам, че е това... нооо ще видим утре

За друга жена в живота на Пойраз - аз само за една си мисля, МАЙКА МУ. Аз виждам така нещата, тя ще се появи, как и от къде ще научи, нямам идеа, ноооо тя ще се появи. Дали на острова или в Станбул, незнам. Но за мен тази е жената от разговора на Хазиран и Мелиса.
майка му ще се появи, за да се разберът тайнте на бабичката. Тя самата каза на Хазиран, че е криела писмата до Пойраз от майка му. Та някак си трябва да се разбере това..... и аз го виждам като тя се появи пред Пойраз и разкаже всичко. Е знаем си мачото, ще пуфти пуфти, но ще му мине Simple Smile Може би самат амайка на Пойраз да помогне те да се съберат веднага след като ПойХаз се разделят. Или обратното, Хазиран да помогне на мачото да просто на майка си.
Гледам и гледам и се чудя каква е връзкат на Бату с Пойраз........ какво иска. направо нямам спокойствие докато не разбера.

Според Вас дали ПойХаз ще имат секретна връзка. Знам, че Пойраз ги мрази тези тайности, ама що не.

# 87
  • Кърджали
  • Мнения: 10 379
Ще видим каквомще измислят Нямам търпение за утре вечер.

Аз толкова потънсх в Мерийем, че забравих че по принцип тсзи вечер   имах сериал за гледане. Но утре няма да забравя.
Минах само да ви нагледам, сега отивам да продължа да гледам Айча и Фуркан. Така не се бх зарибявала от отдавна. Уж знам гпре долу какво ще стсва, защото много клипчета изгледах в ютуб, хем пак не мога да отделя поглед. Дмес съм изгледала 6 серии. Телефона ми се чуди завалията какво му се случва, не може да сколаса да се зареди батерията

# 88
  • Мнения: 1 117
Ох, би било много яко да имат тайна връзка и да заблуждават лошите, че игричките им действат, докато не ги разкарат от живота си. Да са съюзени, да се срещат тайно и да си ги гледаме без да се тюхкаме как ще се събират.
Амааа няма начин да минат толкова леко. Като гледам Бату и Идил, че и баба и мама, баткото сценарист ще заложи на турбо качествен тормоз над главните.
На мен наистина след последния епизод ми е много объркано какво да очаквам. Нещата доста се усложняват и отдалечават от първоначалния сюжет, но като цяло ми допада това, държи ми интереса. Честно казано чудно ми е с какво ще успеят да държат непримиримата Хазиран далеч от любимия Вятърко, че да не може да се справи с него. А за миналото на Пойраз по-скоро си мисля, че наистина ще излезе някоя жена, с която е имало някви драми. Много се акцентира колко Хазиран разпитва за това и не получава конкретен отговор от никого. За майка му също мисля, че ще се появи и ще удари едно рамо на влюбените. Трудно ми е да правя предположения за момента, да видим утрешната серия и дано мистерийките се разплетат интересно да не ни разочароват с разни недоизмисленици. Wink



Еднакъв им е стилът на целуване обаче. Grinning Wink
Алекс, толкова добре те разбирам за "Мерием".. ❤️

Последна редакция: вт, 31 авг 2021, 00:01 от JessyG23

# 89
  • Мнения: 1 511
Добро утро, островитяни
Малко наслада за сетивата за събуждане с нещо от новият епизод. Ама красиви бе ❤.
 https://twitter.com/adamasalidizi/status/1432598738808279040?s=19

Общи условия

Активация на акаунт