Вътрематочна златна спирала

  • 1 648
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 300
Какви са тези лекари, които посещаваш направо потрес... Ако толкова ти е важно, слагай една обикновена и не го мисли толкова.

# 16
  • Швейцария
  • Мнения: 1 817
На мен Мирена ми е препоръчана от гинеколога ми за хормонални проблеми. Не съм раждала, той гледа дали може да се постави. От нея цикълът е минимален или изобщо го няма.
20 години ползвах имплант, който се слага в ръката и стои 3 години. Това също е вариант. По-безвреден е от хапчетата, въпреки, че също съдържа хормони.

# 17
  • Мнения: 20
Моята е платинена, от 15 години ползвам този контрацептив и нямам оплаквания, но цикълът наистина е по-обилен.

Каква марка и модел е?

# 18
  • Мнения: 1 226
Бях при гинеколога, при който и родих. Вбеси се и ни се скара и каза да правим второ бебе кави били тия спирали.. иначе по-лесно било една обикновена да ми сложи.
Беше неловко и си тръгнахме.
Бях после при друга... онколог гинеколог ми каза ккаво ти пука прави си без като стане ще го махнем....

Затова вашето мнение ми е много важно и се надявам на съвети.
Ужас! Какви са тия лекари, раждай, ще го махнем...думи нямам! Те ще ти ръководят живота, хайде де!
Аз съм била 20 години с коперТ, Малко по-обилен цикъл иначе никакви проблеми. Конецът е малко твърд, затова трябва да се остави по-дългичък. По мое време нямаше много избор. Сега може да има с по-тънък конец.

# 19
  • Мнения: 2 503
Моята е платинена, от 15 години ползвам този контрацептив и нямам оплаквания, но цикълът наистина е по-обилен.

Каква марка и модел е?   Gold T

# 20
  • Мнения: 20


Моята е платинена, от 15 години ползвам този контрацептив и нямам оплаквания, но цикълът наистина е по-обилен.

Каква марка и модел е?   Gold T

Благодаря за отговора,Но видях,че Gold T не е платинена ами мед+злато така прочетох на сайта им.

# 21
  • Мнения: 2 503


Моята е платинена, от 15 години ползвам този контрацептив и нямам оплаквания, но цикълът наистина е по-обилен.

Каква марка и модел е?   Gold T

Благодаря за отговора,Но видях,че Gold T не е платинена ами мед+злато така прочетох на сайта им.

Никога не съм поръчвала от сайта им, вземам я от гинеколога си

Общи условия

Активация на акаунт