Д-р Иван Сигридов - Тема 6

  • 65 251
  • 897
  •   1
Отговори
# 150
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Здравейте, имам назначени няколко инжекции Б12. Ок ли е личен лекар да ми ги слага или трябва да ходя на конкретно място?
Не съм чувала за конкретно място. На мен ми ги слагаха мед.сестри, които са ми по-близки. Е, първия път ми я сложи д-р Сигридов и разликата беше от земята до небето, но с това принципно се занимават сестри. Така че личният лекар е ок, според мен.
А докато слагате инжекции пиете ли и добавка витамин Б12? И на мен ми е изписал инжекции, колкото и да пия витамини хим не мърдат.
И добавки, да.

# 151
  • Мнения: 383
Здравейте, имам назначени няколко инжекции Б12. Ок ли е личен лекар да ми ги слага или трябва да ходя на конкретно място?
Не съм чувала за конкретно място. На мен ми ги слагаха мед.сестри, които са ми по-близки. Е, първия път ми я сложи д-р Сигридов и разликата беше от земята до небето, но с това принципно се занимават сестри. Така че личният лекар е ок, според мен.
А докато слагате инжекции пиете ли и добавка витамин Б12? И на мен ми е изписал инжекции, колкото и да пия витамини хим не мърдат.
Преди 6 години, с първата бременност, като ми видя резултатите ме изпрати спешно да си купя ампули Б12 и той самият ми постави първата. Не съм взимала през устатата. Сега взимам метилкобаламин, но не много редовно, защото просто не смогвам да пия всички единични добавки, но не са ми толкова ниски стойностите, защото периодично си го вземах и преди бременността. Предполагам, че на следващия преглед ще ми изпише пак и ампули.

# 152
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 436
Marsala_ , браво дано да е твоят човек.
Аз също се записах, но съм отговорила грешно на един въпрос. Та тъкмо щях да питам на някой дали са се обадили .

# 153
  • Мнения: 18
Здравейте, някой знае ли кой пренатален тест препоръчва д-р Сигридов? Имате ли мнение за VERAgene?

# 154
  • Мнения: 7
Момичета, знаете ли дали пускат бащите да присъстват на феталната морфология при Сигридов?

# 155
  • Мнения: 137
Момичета, знаете ли дали пускат бащите да присъстват на феталната морфология при Сигридов?


В клиниката не се допускат придружители, за съжаление, дори в чакалнята. Всички татковци чакат отпред, пред сградата. Минус е, но пък отношението и професионализмът там са това, за което всички отиват. Докторите са прекрасни.

# 156
  • Мнения: 87
Здравейте момичета, днес оставяйки стерилна урина в лаб Бодимед ул. Бузлуджа ми казаха, че материала започва да се работи чак в понеделник, което ме притесни относно достоверността на резултата. Вие има ли ли сте такъв казус? Проблем ли е че събота и неделя пробата престоява?

# 157
  • Мнения: 1 976
Ако беше, щяха да ви кажат да занесете пак. Все пак, ако имате съмнения, е добре да се обадите в самата лаборатория и да попитате.

# 158
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Здравейте! В момента съм затруднена финансово и не мога да отделя средства за всичките витамини, които трябва да приемам. Според вас мога ли да си позволя да направя месец почивка (следя в лаборатория през няколко месеца какви са нормите) и да приемам по евтин вариант за поддържане на имунитета такива?

# 159
  • Мнения: 831
Много майки си износват децата с добавки, различни от марките,  които препоръчват в Сигридов. Според мен нямаш никакъв проблем да замениш с по-евтини алтернативи стига да отговарят на нуждите ти и дозировката.

# 160
  • Мнения: 1 263
Имайте предвид,че няма контрол върху хранителните добавки и това, че пише,че съдържа нещо си може да не е вярно.
Също бионаличността е различна,например магнезиевият диаспорал е в пъти по-усвоим продукт от магнерота и едно прахче диаспорал се равнява на няколко хапчета магнерот. Също съм вземала миоинозитол, разликата между евтиния и скъпия вариант е огромна.Най-добре питайте в темата за витамини и хранителни добавки, за да знаете какво да купите.

# 161
  • Мнения: 125
Момичета,има ли някоя която е пила капки мента,глог и валериан или нещо друго за успокоение,което да е предписано от д-р Сигридов? Ако да,по колко и какво сте приемали?
Имам две седмици до часа ми при него,а поради проблеми с бебето съм адски нервна и притеснена, определено имам нужда от нещо което дори малко да ме поуспокои.

# 162
  • Мнения: 6
Здравейте! На мен, след БСХ, ми препоръчаха да избера един от тези: VERACITY  или тест на SEQUENOM.
Здравейте, някой знае ли кой пренатален тест препоръчва д-р Сигридов? Имате ли мнение за VERAgene?

# 163
  • София
  • Мнения: 3 797
Момичета,има ли някоя която е пила капки мента,глог и валериан или нещо друго за успокоение,което да е предписано от д-р Сигридов? Ако да,по колко и какво сте приемали?
Имам две седмици до часа ми при него,а поради проблеми с бебето съм адски нервна и притеснена, определено имам нужда от нещо което дори малко да ме поуспокои.
Той ли ти препоръча мента и валиариан? Знам, че не  хубаво валериан да се пие при бременност. Аз си взимах капки на Бах, ама за спане, но има и за успокоение на нервите. Те стват и за деца и бременни. Давам ги на сина ми преди детската градина.

# 164
  • София
  • Мнения: 3 030
Момичета,има ли някоя която е пила капки мента,глог и валериан или нещо друго за успокоение,което да е предписано от д-р Сигридов? Ако да,по колко и какво сте приемали?
Имам две седмици до часа ми при него,а поради проблеми с бебето съм адски нервна и притеснена, определено имам нужда от нещо което дори малко да ме поуспокои.
Той ли ти препоръча мента и валиариан? Знам, че не  хубаво валериан да се пие при бременност. Аз си взимах капки на Бах, ама за спане, но има и за успокоение на нервите. Те стват и за деца и бременни. Давам ги на сина ми преди детската градина.

Здравейте, а кои са по-точно тези капки на Бах за деца и бременни?

Общи условия

Активация на акаунт