Търся специалист нарколог

  • 1 261
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте,
Надявам се на помощ от вас в търсенето на добър специалист по зависимости, по специално по наркозависимости...
Много имена има в мрежата, много клиники, но се страхувам, че ако играем тото, най вероятно няма да попаднем при този, който би помогнал. Излишно е да споменавам, че финансово са заинтересовани във всяка сфера на този наш живот, а аз искам детето ми да се оправи без да се налага да живеем в кашон на улицата... Проблемът е отдавна.... Досега на приливи и отливи се справяме, но.... Това не е задача за сами, а чак сега момчето ми си призна, че не може сам....става въпрос за амфетамини и трева...може да добавя и алкохол...Cry
Съжалявам ако има такава тема, не я намерих....
Благодаря предварително!😊

# 1
  • Мнения: 6 887
Деси, пожелавам да успеете и то бързо!
Наскоро гледах по тв за младежи, боядисващи и обновяващи спирки, почистващи едно село. Там имаше и бивши зависими, много добри неща казаха. Май са били в някакво изолирано селище и там са се възстановили. Защо не потърсиш такива, май се казваха комуни. Може би така е най-добре - далеко от всякаква възможност за купуване, сред подкрепящи се хора със същия проблем, сред природата.  
Желая ви успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте,
Интересували сме се от комуни.... Ходила съм да видя за какво става въпрос... Не бих го пратила там...не ми се разказва, но не бих го оставила там, а и той самият не би влязъл... Проблемът е, че навсякъде са нужни безкрайни средства, а аз нямам. Изобщо не знам какво ще правим, всички са се отказали вече от идеята, че може да се оправи, разбирам защо и не съдя никого за тази позиция.
Но аз съм майка му, не мога да го оставя...
Най вероятно ще си ида от този свят с отворени очи за него, но не мога да го оставя...
Ще търся варианти, все ще се намери някой да помогне.... Не безплатно, разбира се, но аз нямам и какво да продам....
Дано....

# 3
  • Мнения: 293
Към някои от държавните психоболници в България има отделения за лечение на наркомания и алкохолизъм. С най-малко средства можете да го изпратите за терапия в такава.

# 4
  • varna
  • Мнения: 466
Вижте център по зависимости Билани, терапията е много успешна.

Общи условия

Активация на акаунт