Нова АГ клиника в Пловдив от 1 ноемри

  • 104 466
  • 1 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Anelia, Кръшкова работеше с Пелев и в Окръжна и в частната му клиника. Сега и тя е започнала в новата АГ клиника и не мисля, че ще има нещо против ако някой отиде само за раждането при тях. Аз ходя при нея и определено съм доволна. От нея знам, че щяха да се опитат в най-кратки срокове да сключат договор със ЗК, но съм на преглед след 2 седмици и тогава мога да дам точен отговор дали имат договор или поне кога ще сключат ако нямат. В статията пише, че имат за 17 клинични пътеки.

# 31
  • на пистата
  • Мнения: 5 855
момичета хайде питайте дали има 3д ехограф.

# 32
  • Мнения: 173
GMSVETLE гледам че на си на линия и бързам да пиша веднага. Доволна ли си от Кръшкова, а как и е всъщност първото име, че аз имам едни лоши спомени,ама не знам дали е същата докторка или е просто съвпадение.
А какви изследвания ти пуска, че аз имам чувството, че Пелев нещо поспестява и ми е малко притеснено.  Rolling Eyes

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Анелия, писах ти на лични.

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 13:22 от gmsvetla

# 34
  • Мнения: 173
Мимоза, изчисти ли личните, че исках да ти пусна неща, ама ти е пълна кутията.  Blush

# 35
  • Мнения: 173
Момичета, а някой знае ли дали бебето го оставят при теб като в Торакс или ти го носят само за кърменето.  newsm78

# 36
моя приятелка роди 7то бебе в клиниката на 7.11.2006
бях при нея вчера и днес  такава клиника няма в Пловдив и бих казала че е много по-добра от на Мазникова в София
има това онова за доправяне  ама то не е много важно
и не са надути като в торакс и цените са по-ниски

# 37
  • Мнения: 276
anelia20006, извинявай, но сега се прибирам от работа и си виждам съобщенията. Изчистила съм си кутията, така че пускай на воля Laughing

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Много се радвам, че попаднах на тази темичка. Аз също съм се ориентирала да раждам в Селена, даже ходихме с мъжа ми на место и др.Топалова ме разведе. Аз ще раждам секцио -цената е 750лв. Казаха ми, че всичко, освен личните вещи е от тях - памперси, лигнини и т.н. Попитах дали бебето остава при родилката - казаха ми, че това зависело само от майката. Ако иска - да, ако не желае - те ще й го гледат.
Всички се отнесоха много любезно с мен.
Само забравих да попитам как стои въпроса с храната. В Торакс знам, че се заплаща допълнително - на ресторантски начала - поръчваш в менюто и си плащаш, а тук как ще е?

# 39
  • Мнения: 107
Днес ходих в новата клиника  да ми правят запис на тоновете на бебчо при д- р Минев.Найстина е много хубава, много са внимателни  и дружелюбни.Нямат договор с здравната каса, телефонът  все още не работи.Аз ще раждам там следващата седмица и за нормално ми казаха 580лв, а за секцио-850 лв.Това са тарифите за д-р Минев.Цените найстина са по ниски от Торакс и вътре обстановката е  пъти по хубава от Торакс.Стаите са по големи, бебетата са при майките.

# 40
  • Мнения: 9 103
Така като гледам сравнено с Торакс са по-добри

По какъв критерий ги сравняваш?
Просто питам, не е заяждане Blush
Дотук разбрах че стаите са по-големи.
А може ли да ми кажете къде точно на Пещерско се намира?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 319
СЛАВУНДА, разбра ли как стои въпроса с храната?

# 42
Предстои ми раждане в Селена. Ходих няколко пъти - наистина е страхотно. Храната е включена, още нямат договор със ЗК. Обстановката и апаратурата са на ниво, но по-важното, струва ми се е, че там ще работят най-добрите гинеколози в града. Раждала съм в Торакс и съвсем не съм впечатлена. Струва ми се, че разликата е огромна - и като обслужване, и като оборудване, и като персонал. Незнам, като родя ще  видя ...  Скоро ще споделя!

# 43
  • Мнения: 9 103
Раждала съм в Торакс и съвсем не съм впечатлена.

Мисля че си единствената Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 173
Stef, гледам, че си много впечатлена от Торакс, затова ще ти разкажа нещо. Не те разубеждавам нито се заяждам, просто да си имаш едно наум. Моята кума също роди в Торакс преди 10 мес, там я следиха също, много е доволна. Тя беше при Карагьозов. Това, обаче, с което не съм съгласна е, че пиеше какво ли не глупости по предписание на лекаря. За мен бременноста е естествен процес и ако нямаш проблем не виждам причина да пиеш нещо повече от витамини и да ядеш много плодове, но както и да е. Малко преди да забременея отидох и аз в Торакс, взеха ми 100 лв, направиха ми пълни изследвания и ми казаха, че с миомата която имам това със забременяването е почти "мисията невъзможна", така че е по-добре да отида да ме оперират и тогава да мисля за бременност. Аз обаче не послушах този съвет, тъй като тази миома си я имам от години, но разположението й и темповете й на развитие не пречат на забременияване, а евентуално би причинила проблеми по време на бременноста, защото тогава миомите нарастват.
И така след 3 мес пак отивам в Торакс при Карагьозов, той установи бременност и пак ме зачекна да оперирам миомата. Дори ми отказа да ми определи термин, защото "едва ли ще изкарам до 3-тия месец" и така. Мисля че не е нужно да ти казвам какво изживях  #Cussing out , идваше ми направо да .... #2gunfire 
И така смених Торакс, сега съм в средата на 7мес и карам неприлично лека бременност.
Мисля че това обяснява защо не съм впечатлена от Торакс и определено mina69  не е единствената, незнам тя защо не е впечатлена, но сигурно има основателна причина.
А за Селена мисля че са по-добри, първо защото почти всички светила на Пловдив са се събрали там, ценити са значително по-ниски от тези на Торакс и скоро ще работят със здравната каса, което още ще намали цените, а не мисля, че Торакс някога ще заработи със здравна каса.

Общи условия

Активация на акаунт