💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 1

  • 36 661
  • 896
  •   1
Отговори
# 840
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Хора, цяла вечер се чудя: Този Александър да не е един уонаби певец Алек Сандър или е просто съвепадение на имената?

Нищо общо нямат.

Това е Алек Сандър



Голям късмет извадиха с този дъжд.

# 841
  • Мнения: 9 700
Много по-добър втори епизод в сравнение с вчера. Даже бих казал, че вчерашния епизод беше напълно излишен, но предполагам поставянето на основа на племената ще помага на сценария по-късно.

Целия каст е приличен, според мен е най-добрия до момента от трите сезона. Силите не са разпределени по-равно, но не е и необходимо. Шампионите на пръв поглед изглеждат фаворити спрямо останалите две племена.  Очаквам Андрей да е в топ3 на индивидуалната мръсна дузина за всички три сезона след края на играта.

Няма страхотни плувци, има няколко добри, средното ниво е задоволително и и за жалост има 4-5 жени който са трагични във водата.

# 842
  • Мнения: 6 241
Значи очакваме утре поне двама нови.

# 843
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
Утре още нови?

# 844
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
La Catrala, то принципно и между съвременния български и старобългарския май няма много общо.

Да, от анонса се вижда, че ще има още участници. Пък от написаното на сайта на Нова нали вече е ясно, че и племената ще са повече....

# 845
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тъкмо тръгнах да пиша: "къде са повече от три племена?" и в промото дадоха нов участник, май...

# 846
  • Мнения: 6 241
В промото ми се видяха сякаш двама нови. Ще видим.

# 847
  • Мнения: 1 167
Май ще има поне още едно ново племе, което ще ги отвее дори само заради факта, че не са се изтормозили две нощи преди териториалната битка.

# 848
  • София
  • Мнения: 5 755
Да, нали Ралица подметна накрая, че нямало да се бият само трите племена.

# 849
  • Мнения: 9 656
Днес нямаше ли някой да се отказва?

# 850
  • София
  • Мнения: 27 175
Днес бе по-интересно от вчера. Много по-добър епизод.
Каста не е нещо изключително, но пък е по-балансиран и според мен цялостно погледнато е една идея по-добър от предните два сезона, като разликата е, че сега имаме повече спортисти.
Но след цялата тази хвалба и реклами очаквах нещо повече честно казано.
Андрей дава много силна заявка с подготовката си. Тази реч, която дръпна бе излишна, напомни на Александър от сезон 1, който много си повярва, като спечели първата капитанска и започна да се държи като татко Барба. Александър пък явно не го харесва и ще се опита да го извади от играта, може би виждайки в него заплаха. Не ми харесва подобна мъжка злоба и завист.
Неделчо, Паулина и Габриела са приятните изненади, а Туджаров и Борис разочароваха след вчерашния ден, докато Морунов пък затвърди добрите впечатления. Шампионите би трябвало да печелят повечето победи, но и Бойците са силни, а Приключенците само на вид изглеждат значително по-слаби, но там има няколко скрити лимонки.

# 851
  • Мнения: 5 690
И аз това чаках да разбера кой ще се откаже.

# 852
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
Полицаят се отказа от играта. Това да е било отказването...

# 853
  • Мнения: 6 241
Кастът на думи е добре, но след 2 игри някои се показаха като отчайващо трагични. Мъжете са по-силни, но някои от жените имат потенциал. Не ми се ще да има любовни драми. Като цяло започна добре този сезон, а и самите игри са интересни. Нека има конфликти между играчите в племената, до да не става Биг Брадър. Спойлерите и да са верни, и да не са - аз лично нямам намерение да се настройвам по същия начин като в миналия сезон. Сигурно ще има глупости и несправедливости, но поне да има съспенс в игрите.

# 854
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Точно това беше отказването - на полицая от лабиринта.

Общи условия

Активация на акаунт