Боя за коса - Blond50 - Клуб на блондинките

  • 34 389
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 696
Момичета снощи се намазах с диа лайт. С нея ме матира и фризьорката, но никога не съм я питала кой номер ползва. Да ви кажа ми харесва, нежно се получи, вижда се пепеливото, но на снимка не съм сигурна, че съм уловила добре.

А преди тази боя каква е била основата? Също така, изсушава и изтощава ли косата?

# 751
  • Мнения: X
Скрит текст:
Момичета снощи се намазах с диа лайт. С нея ме матира и фризьорката, но никога не съм я питала кой номер ползва. Да ви кажа ми харесва, нежно се получи, вижда се пепеливото, но на снимка не съм сигурна, че съм уловила добре.

А преди тази боя каква е била основата? Също така, изсушава и изтощава ли косата?

Яд ме е, че не се сетих да направя снимка before and after. Според фризьорката съм около 9. Прикачвам снимка от началото на март.

Боята не изсушава, даже прави косата някак гладка на пипане. Аз съм с много твърд косъм и бухнало начупено, не ми е права косата. Усетих я повече подхранена, отколкото изтощена.

Коренът е естествен при мен.

Скрит текст:

# 752
  • Мнения: 942
Christina-89777  шампоана на Джойко за блондинки не е лош. Даже доста става.
Диалайт взех и аз в същия оттенък. Забърках с 3% оксидант и стана зеленикава. Бързо се изми. Чувствах косата си като изсушена от боята, макар че сложих и файбърплекс. Като цяло изобщо не ми допадна.  Нямаше никакъв блясък.  Най ми допаднаха за тониране Игора вибранс, но трудно се намират.

# 753
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Заповядайте в новата ТЕМА: https://www.bg-mamma.com/?topic=1430327.msg44563754#msg44563754

Общи условия

Активация на акаунт