Парфюмни размисли и страсти (септември 2021 г.) - 264

  • 70 834
  • 823
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
... търся парфюм който да е сладък, ванилов и дълготраен.
La Vie Est Belle Lancome
Hypnotic Poison Dior

Благодаря на всички, които описаха усещанията си за Interlude Amouage, няма да го купя на сляпо. Ще се възпра и ще послушам разумните съвети този път. Като го пробвам, ще пиша как го намирам и дали ще го взема.

# 286
  • Мнения: 1 139
Здравейте, ако пиша на грешното място моля да ме извините, но търся парфюм който да е сладък, ванилов и дълготраен. Благодаря ви предварително!

Пробвай Dior Addict, YSL Black Opium,  Want DSQUARED²...

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 21:55 от Dewi D

# 287
  • На зелено
  • Мнения: 659
Момичета, нахлувам в темата ви с едно питане. Много харесвах на Армани - Idole. Търся сходен или подобен аромат. Погледнах предложенията във Фрагрантика и беше посочен на Terenzi- Arethusa. Има ли някой, който да ги е ползвал и двата, за да направи сравнение? Това лято ползвах предимно на Диор- Rose N'Roses и доста често оставаше някакъв блед аромат и полъх като на Idol.

# 288
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Rovaniemi, нищо общо не намирам аз между Идола на Армани и Аретуза. Но ще ти дам по-добро предложение -Pear JHAG. Много близки за моя нос, крушата е една идея по-мускусен от Идола, но общото усещане е същото. Това беше и първата ми мисъл, когато за първи път си пръснах от крушата, че който страда за Идола на Армани, има вече решение.
Може да си поръчате пробичка от официалния сайт, идва по пощата за около десет дни. Може да се намери и по парфюмериите в Германия, за България не знам дали се предлага официално марката.
https://www.juliettehasagun.com/en/all/193-pear-inc.html#/37-contenance-1_7_ml

Парфюм за деня беше Oriana PDM. Хубав Sparkling Heart

# 289
  • Мнения: 120
Здравейте парфюмни ценители, много ценя мнението ви, защото всеки път ми помагате при избор на парфюм. Моля ви за мнение за carolina herrera ch privee. Днес го помирисах, но не съм го тествала на кожа. Хареса ми май, моля кажете траен ли е и струва ли си да го поръчам

# 290
  • Мнения: 6 930
Здравейте, ако пиша на грешното място моля да ме извините, но търся парфюм който да е сладък, ванилов и дълготраен. Благодаря ви предварително!

Byzance Rochas
Vanille Fatale Tom Ford - убийствена трайност и излъчване при мен
Hypnotic Poison Dior
Ani Nishane - също завидна трайност

# 291
  • София
  • Мнения: 4 485
Здравейте, ако пиша на грешното място моля да ме извините, но търся парфюм който да е сладък, ванилов и дълготраен. Благодаря ви предварително!
La Nuit Tresor Lancome, La Nuit Trésor à la Folie Lancome, Sweet Vanilla Montale.

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 22:41 от magicjo

# 292
  • Мнения: X
Здравейте парфюмни ценители, много ценя мнението ви, защото всеки път ми помагате при избор на парфюм. Моля ви за мнение за carolina herrera ch privee. Днес го помирисах, но не съм го тествала на кожа. Хареса ми май, моля кажете траен ли е и струва ли си да го поръчам
Пробвах го преди няколко месеца - интересен парфюм с аромат на луксозен несесер за козметика. При мен бешe средно траен, може би няколко часа, стоеше ми прибран. Хареса ми, но не дотам, че да го задържа. Пробвайте на кожа и вижте някъде за миниатюра - в parfumi-shop имаше, оттам бях купила моята.

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 23:18 от Анонимен

# 293
  • Мнения: 2 650
Вчера пробвах на блотерче новия Miss Dior. Хареса ми и обмислям покупка, но да питам някой има ли го вече, да сподели как е като трайност (знам че е относително)?
Днес бях с него. Напръсках се в 12, до към 18/19:00 излъчваше силно. Хубав шлейф, получих и няколко комплимента. След това започна лека - полека да утихва, но не чак като скин сент, все още има излъчване. На кожа, не дреха или коса. Дори и на китка се усеща, а си мих ръцете доста пъти. Както и си обличах и събличах сакото бая, не е изчезнал от "търкането" на плата.

# 294
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Аз май ще се окажа единствената разочарована от новия Miss Dior.  Имам мостра и вече 3 дни се мъча...изобщо да го регистрирам Rolling Eyes В първите 10-15 минути усещам някаква много лекичка розова водичка и после - край, нищо! За пръв път усещам ефекта на аносмията. Ама пък, един дерт по-малко Grin
Днес отидох до шоурума на Парфюм бг за Boucheron Patchouli D`Angkor, а си тръгнах с Tubéreuse De Madras Simple Smile Прелест някаква е този аромат! Задържам лятото още малко Heart Exl

# 295
  • Мнения: 2 846
Здравейте, ако пиша на грешното място моля да ме извините, но търся парфюм който да е сладък, ванилов и дълготраен. Благодаря ви предварително!

Byzance Rochas
Vanille Fatale Tom Ford - убийствена трайност и излъчване при мен
Hypnotic Poison Dior
Ani Nishane - също завидна трайност

+1 за Byzance Roshac,купих го наскоро,уникално трайна сладка ванилия.

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Новият Мис Диор за мен не е толкова хубав пръснат на кожа, отколкото на дреха.Ароматизирал ми е целият коридор, много ми харесва как ухае.Замислям се за една 50-ка.И без това нямам нито еднa Мис Диорка.

Последна редакция: нд, 12 сеп 2021, 09:09 от Bright Crystal

# 297
  • у нас
  • Мнения: 1 872
И аз му се чудя за 50мл, а промоцията на Douglas е до днес

# 298
  • by the sea
  • Мнения: 631
Сладка ванилия
L'instant de Guerlain
Kenzo Amour
Guerlain Mon Guerlain и фланкърите
Mancera Roses Vanille

Не бих препоръчала Ani, не е сладка, реалистична и унисекс ванилия е.

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Някой дали е запознат с този парфюм? Две - три думи биха ми били полезни. Прочетох всички коментари във фрагрантика, звучи като да е свежак. Аз точно това търся.  Вие как го намирате?
https://www.fragrantica.com/perfume/Carolina-Herrera/212-VIP-Rose-22857.html

Общи условия

Активация на акаунт