Парфюмни размисли и страсти (септември 2021 г.) - 264

  • 70 548
  • 823
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 467
Честит да си Уолтър, да ни радваш все така с мнения и коментари и хубава музика 💐
И аз се увличам малко от астрология, не знам дали имат общо парфюмите, но тук има 3 дами, за които знам че сме една и съща зодия - Дез, Джоли и Аризона. Доста допирни точки имаме вкусово. Охааа, какви самоподаръци ще си правим и ние скоро 😏
Също подкрепям за подарък на момчето новия Робот на Рабан, като нямам идея дали се вписва в бюджета. Като алтернатива Зара имат много хубави попадения в мъжката секция.
Днес мисля да по нося Фенди Фуриоза - една от най-любимите ми находки тази година.

# 541
  • Мнения: 19 969
Честит рожден, WaltherP99! Cocktail
Здрав и парфюмно изненадващ се да бъдеш!

Мъжете Деви са естети, жените някои сме. Smile

# 542
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 154
Честит Рожден Ден Walther! Много здраве и щастие!

Аз съм магнетична скорпионка (поне така ни описват хаха) но не вярвам в зодиите и хороскопите. Зодиакалния знак ми е единствено ориентир кой кога е роден горе долу.

Днес носих ES Girl of now. Само две пръс че си е плътен и проектира. Но ми е много добре с него.
Домъчняло ми е за Bvlgari тези дни, мисля да си понося малко Mon Jasmin Noir. Bvlgari са недооценена марка за мен на пазара, а имат страхотни предложения, много харесвам Splendida линията както и Goldea.

Днес настроението беше

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 11:46 от Athena

# 543
  • Мнения: 1 131
Говорейки за Bulgari, купих парфюма Blv, чисто нов в целофан, съвсем на сляпо. Знам, че е спрян и това ме подтикна. Имам също Bulgari Blv Notte и много ми харесва. Дано се окаже попадение.
Парфюмните изненади са си тръпка Simple Smile

Edit: Честит празник на Walter 🎂🎉

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 12:06 от Dewi D

# 544
  • Viena
  • Мнения: 3 588
Честит рожден ден, много парфюмни срещи.

# 545
  • Мнения: 363
WaltherP99 още безброй много години да се разхубавяваш и помъдряваш!!!
Бъди все така непринуден, прям и добронамерен!
Желая ти здраве, късмет, любов, лични и професионални успехи.

Днес избрах да се гушкам с




И слушам

# 546
  • Мнения: 515
ЧРД WaltherP99! Още много ароматни пътешествия и открития ти пожелавам!

Най-накрая успях да пробвам новия  Miss Dior и съм много разочарована, каквото и лошо да напиша все ще е малко, затова ще се въздържа....
 За сметка на това мисля, че си имам нова есенна парфюмна любов - L'Interdit Eau de Parfum Rouge Givenchy . Пробвах го паралелно с Мис Диор и просто го отвя.  Върху мен е много червилен и козметичен и това ужасно много ми харесва! На блотер усещам леки прилики с  https://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/L-Interdit-Eau-de-Parfum-51488.html(който също харесвам)- ДНК- то си го има, жасмина и туберозата са много ясно изразени,  но на кожа е съвсем различен  и много, много  по - хубав! За мен е чувствен, секси и  много елегантен ! Въобще цвета на бутилката е страшно подходящ  на аромата вътре. За мен Rouge е най-хубавия от серията и напълно си заслужава суперлативите!

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 13:40 от BoMarina

# 547
  • София
  • Мнения: 9 495
Аз тези дни си припомням https://www.fragrantica.com/perfume/Agent-Provocateur/Electric-55450.html. Много добре ми застава и създава смокиново настроение! Simple Smile

Тествах в дъ Мол, в Дъглас ето този парфюм, за който се споменаваше в темата, страници назад:
https://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/L-Interdit-Eau-de-P … -Rouge-68404.html
Без да гледам пирамидата му, бях убедена, че усещам едрите зрели напращели от сок тъмно червени вишни! Изненадана бях да прочета после, че това било кървавият грейпфрут в началото на пирамидата му! Thinking

Докато се прибера вкъщи, ароматът промени проекцията си и тогава разбрах, че ...този парфюм вече го имам в колекцията си! Нощният скандал на JPG! Smiley

Тествах в Дъглас и https://www.fragrantica.com/perfume/Estee-Lauder/Bronze-Goddess-Azur-59242.html, който се бях засилила да купувам наскоро. Радвам се, че се спрях навреме! Абсолютно спестени пари е това! Мога без него със сигурност. Изветря още при да съм се пробрала от китката ми!

Но, червеното бутилче, на Живанши ме остави в размисли и ...страсти, сега! Joy

Ха, сега виждам, че в поста преди мен, още някой се е влюбил в L'Interdit Eau de Parfum Rouge Givenchy ! Grinning

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 14:07 от kopche

# 548
  • Мнения: 31 230
На мен пък не ми хареса L'Interdit Eau de Parfum Rouge Givenchy. Претоплена манджа. Голяма прилика с Едп има при мен и не си струва покупката.

Честит празник WaltherP99!

# 549
  • Мнения: 566
Честит да си, WaltherP99! 🥂🎉🎆
Аз, освен парфюмите, и астрологията, на любителско ниво, намирам за много интересна, и хич не я харесвам тази твоя зодия Дева, ама пък теб те харесвам, та... Жив и здрав да си, много парфюмни предизвикателства и радости занапред!

Аз съм роден вечерта късно на 19-ти , почти на 20-ти , и съм си и кантар Laughing  Не че вярвам на тези неща , една приятелка смята на хората не само зодиийте , но и асцендент , и той бил важен Smile

С пожелания за здраве, късмет и щастие, Walter!
Казвай какво има в кашончето. Joy

Утре ще го снимам , друг е парфюма.

Бъди все така непринуден, прям и добронамерен!

Да си крайно непринуден и прям може да е плюс , но може и да е минус. И в професионален , и личен план през годините това ми е носило много позитиви , но и негативи. Във времена, в които хората са прекалено меки , и обидчиви , като често особено в Щатите/ЮК това се преекспонира на макс , и се търсят всякакви ... от политически , до социални , и материални дивиденти . Днес да си крайно директен често е тотален ШОК за хората , особено за тези под 27 , за повечето от които тази концепция им е абсолютно  чужда , заради чутовния страх някой да не им лепне някой плашещ модерен етикет , и да ги "кенсел-не"





Добронамерен съм към малките деца , и хората , които го заслужават

Мерси на всички за пожеланията Stuck Out Tongue Closed Eyes

Парфюм за деня

# 550
  • Мнения: 515
На мен пък не ми хареса L'Interdit Eau de Parfum Rouge Givenchy. Претоплена манджа. Голяма прилика с Едп има при мен и не си струва покупката.

Честит празник WaltherP99!

Въпрос на кожа и усещане е както винаги. Върху мен се държа много красиво и различно от Едп. Но да  като , че ли рядко вече(когато става въпрос за мейнстрийм)  ми се случва да пробвам нещо, което да е направено по супер необичаен начин. Rouge  ми напомня или по-скоро е в стилистиката на  други обичани от мен парфюми . Оприличаваето на един парфюм с друг по-рано излязъл на пазара, за съжаление или не, е неизбежно, особено при това наводнение от нови и нови аромати. Целта е  една и тя е да се продава конкретният продукт, затова е логично че искат да предложат нещо, което знаят, че ще има почитатели. Надеждите ми по-скоро са да усетя красиво изпълнение, което лично на мен да ми допадне като усещане и излъчване. И се радвам, че го открих в Rouge версията.

# 551
  • Мнения: 31 230
Да, да много елегантен и женствен е червения L'Interdit Eau de Parfum Rouge Givenchy. Ако нямах Едп и ми се носеха бели плътни цветя щях и аз да се влюбя, но сега няма смисъл да го притежавам.

# 552
  • Pazardjik
  • Мнения: 448
Моля за мнение ако някой го ползва
  Chypre Charnel Molinard   https://www.fragrantica.com/perfume/Molinard/Chypre-Charnel-32714.html

# 553
  • Мнения: 1 131
И аз пробвах новият Мис Диор и се чудя за какво продължават да ги бълват. Толкова нищожен и generic, че на
нищо не мирише. Много бозав и нетраен.

От друга страна от известно време търся парфюм, който да е някак rock and roll и минах покрай Том Форд и почнах
да пръскам на блотер някои, които исках да тествам отново и някак си го открих. Отнесох си един блотер и докато се прибера вече бях сигурна, че е това, което търсех. Мислих го няколко дни и без повторни тестове си поръчах
F **** Fabulous. И преди съм го тествала, но явно в тоя момент не е било каквото съм търсила.

Четох малко и видях, че е парфюм, който поражда love/hate при хората. За мен се оказа любов  Sparkling Heart

# 554
  • Мнения: 5 259
Днес отново нося Захира, а тази красива и много любима за мен мелодия описва меланхоличното ми настроение:
https://www.youtube.com/watch?v=X3vsB-f0HyY

Общи условия

Активация на акаунт