Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 106 332
  • 2 166
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Мнения: 1 833
И аз да запълня темата с малко празнословие - ходих,видях, почти нищо не купих- пак мед , кори за пица 1+1 останали, еклери с купон и други глупотевини.
От оформящото бельо нищо не харесах - тази материя от които са не я харесвам и според мен не си заслужават парите. Не видях да има особен интерес към почти нищо от дрехите ,като цяло .
И на мен ми киселееше нещо последната болонезе лазаня -но не беше надута въобще опаковката - според мен нещо от сосовете е . Иначе лазанята сирена беше добра и вкусна - утре сигурно ще взема още една .

# 2 101
  • Мнения: 10 540
Мисля, че и Дивела имаха брашно тип 00, но не съм купувала. Мога ли и аз да помоля за рецептата за тестото🌸?

# 2 102
  • Мнения: 9 657
Мисля, че и Дивела имаха брашно тип 00, но не съм купувала. Мога ли и аз да помоля за рецептата за тестото🌸?

много по-добро е.
похвалиха паламуда, май ще ходя.

# 2 103
  • Мнения: 19 062
И Барила имат тип 00, лятото в Била беше на промо 1.25 лв. за 250 грама, в Италия е 50-55 цента килограма.

# 2 104
  • Мнения: 35 200
Ако днес взема щорите и ги пробвам в събота на прозорците, за които ги искам, мога ли да ти върна в понеделник?

# 2 105
  • Мнения: 5 164
Тази седмица в понеделник и сега ходих за шоколадите с карамел. Паркинга беше пълен с коли, вътре народ и в понеделник, и сега някакви от централата шефове ли имат не знам доста чужди физиономии с папки и химикали обикалят заедно с персонала. Инвентаризация ли, проверки ли са не знам, но освен клиентите и те, и става яка навалица вътре.

# 2 106
  • Sofia
  • Мнения: 21 749
Ако днес взема щорите и ги пробвам в събота на прозорците, за които ги искам, мога ли да ти върна в понеделник?
Що да не, нали е 30.09.,  имаш 3 месеца за връщане.
От утре вече е друго.

Италианско тесто за пица от мен.

# 2 107
  • Мнения: 10 214
Пийк, можеш да ги върнеш до 90 дни. Днес е последна възможност за пазаруване при тези условия. От утре - нова мода.

Морена, може ли без мая това тесто? Или сода за хляб/бакпулвер вместо мая?

# 2 108
  • Мнения: 35 200
Да, на касата със стиснати устни казаха - да, можете.

# 2 109
  • Мнения: 10 214
При мен още миналия петък се опитаха да пробутат новите условия с въпрос "ползвано ли е"...Smiley Ще бъде голям купон на касите в началото. Smirk

# 2 110
  • Мнения: 470
Преди време някой попита, но не видях отговор, та сега и аз: Имате ли опит с оксиметъра от днес, пускали ли са го досега и доколко е надежден като показания?

Да, заслужава си. Върши много хубава работа, ако още има в магазините и ви трябва,не се чудете въобще.

# 2 111
  • Sofia
  • Мнения: 21 749
...Морена, може ли без мая това тесто? Или сода за хляб/бакпулвер вместо мая?
Соул, аз не съм пробвала с друг набухвател, а маята е много малко в случая.
Иначе може да пробваш със сода, ама технологията се променя, няма да втасва.

# 2 112
  • Мнения: 164
Днес рано, рано в 8 бях в Лидл за пилата за нокти. Почти всичко беше разграбено, но и аз съм вече горд собственик. Естествено веднага се опитах да махна гел лака си с нея и е доста успешно. Самата пила не уврежда кожичките, дори и да попадне инстумента върху тях. Когато се специализирам определено ще бъде невероятен помощник. Ако някой се чуди, дали да я вземе - нека отиде. За мен определено си заслужава.

# 2 113
  • Мнения: 1 334
Някоя добра душа ако е взела влагоуловителя може ли да ми снима техн.характеристики, или пък информацията, която пише на кутията? Blush

# 2 114
  • Мнения: 1 883
От последния пазар - паламуд, хубав, но доста солен; белгийски гофрети - чудесни, много ми харесаха; готова лазаня - за пръв път взимам и не ми хареса, но досега сме хапвали само домашна; иначе мляко, сирене, френски макарони, мед. Последните две не са пробвани, взех по препоръка оттук.

Общи условия

Активация на акаунт