Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 106 349
  • 2 166
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 731
Какво си пожелавате в новата брошура Simple Smile?

# 76
  • Мнения: 20 252
Не зная, чакам да ме изненадат 😄

# 77
  • Мнения: 28 056
SKK, нещо което да не ме разори...😆😆😆

# 78
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 731
Дайте идеи да се вълнувам за нещо материално Simple Smile
Май единствено искам да пуснат някакви приемливи детски дрехи за вкъщи и нещо за кухнята.. Нз и аз какво, но да ми е интересно да го пробвам Simple Smile

# 79
  • Мнения: 28 056
Към края на месеца олекотени якета, гащи...Grinning

# 80
  • Мнения: 36 985
Пожелавам си платна за рисуване и органайзери за грим (от пластмасовите) Simple Smile Чудя се защо ги няма по кошовете, като едва ли се разграбват...

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 059
Здравейте, днес и аз отидох да пазарувам. Въпреки, че има съобщение, че Лидл+ вече работи, пак не отчита купоните и отстъпките. Момичето на касата ми сканира картата 3 пъти, провери че купоните са активирани, но... не отчита никакви отстъпки. Тя беше супер изнервена и цялата зачервена. Само обясняваше, че не зависи от нея, мога да взема нещата на редовна цена или да ги върна. Ама то не само на мен ми на цялата опашка не отчиташе и пак връщане на продукти и т.н. Чак я съжалих, как работи в такава обстановка, то всеки нея пита. Иначе Бри нямаше нито една бройка. Взех чай с джинджифил и мента, дано да е хубав.

# 82
  • Мнения: 270
Това не е мюсли. Мюсли е овесени ядки + добавки. Този продукт е чист, само ядки.

В постоянен асортимент има нов спрей за почистване на W5, универсален. Дано е хубав, точно такъв ми трябваше. От Акция блясък няма препарат за стомана, излъгаха в брошурата.
Да, моя грешка - био овесени ядки са моите.

# 83
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Аз се надявам да пуснат пак сгъваемата детска седалка за тоалетна, много ми е удобна. Миналият септември я купих, дано по-скоро се случи.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 5 421
Мечтая си за оранжева кухненска везна, но в Лидл пускат само розови, сини или бамбукови...

# 85
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 546
Какво си пожелавате в новата брошура Simple Smile?
да няма гащи Smiley

# 86
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 984
Аз взех днес от джинджифиловият чай с канела, кроасани с масло. Нямаше суитшър, исках не черен..
Аз си мечтая за еър фрайър.

# 87
  • Мнения: 2 973
Какво , какво ..
Парочистачка ...
Нямаше наличност когато беше на промоция предния път , сега и в Кауфланд няма ...

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 21 750
Аз пък искам кръгла (около 3л)  чугунена тенджера. Или още някой метален тиган. Поне това се сещам първо. Ако ги няма тия, отиват парите за дрехи.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 728
Колкото и да се опитвам да наваксвам с четене през страници сте много бързи и нямам никакъв шанс. Някой купи ли от детските якета, които са Softshell? Щях да ходя вчера до Лидл, но заради проблемите с Лидл + се отказах, че искам от Бри-то. Петък ще е деня и много се надявам да има едно останало такова яке за дребното. Пожелавам си някакви вкусотии от новата брошура, които не сме ги имали скоро.....

Общи условия

Активация на акаунт