Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 84 853
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia
  • Мнения: 1 672
Карамелче, съболезнования.
Уиш много правилно е написала, макар че в такива моменти на внезапна смърт, човек загубва и чувството какво иска и какво не.
Преживяла съм го два пъти - като ученичка и после студентка. Вторият път плаках безутешно.
Скрит текст:
Моята девойка вчера видя едни неща в телефона ми и се шокира като разбра, че съм преживяла трибуквието за сега. Успях да сменя темата бързо, но явно вече е чела нещо, защото в погледа й видях огромен страх. Не съм коментирала с нея точно какво лекувах, обяснявах й тогава, че ще е дълго и може би тежко, но й обещах, че ще оздравея.

# 256
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
Карамела, съболезнования! Светъл да е пътя му!

   Хора, безумен казус. Получаваме фиш от КАТ от родния ни град, за неправилно паркиране. Но на този ден не сме били в града, а когато сме били в града, колата не е паркирана на адреса на който е станало нарушението!
  Ние сме си в София. Мога ли да получа инфо по телефона, по мейла,  или е загубена кауза. Как да искам доказателство?От кого?  
 Получаваме глобата като "препоръчано" писмо, което си намерихме около пощенската кутия, даже не в нея!

# 257
  • Мнения: 11 950
Аз получих глоба за неправилно паркиране пред вкъщи, без да знам, че има поставен знак от предния ден буквално. За 20 лв не си троших нервите. Глобата получих закачена на чистачката.... думи нямам.

# 258
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
Аз получих глоба за неправилно паркиране пред вкъщи, без да знам, че има поставен знак от предния ден буквално. За 20 лв не си троших нервите. Глобата получих закачена на чистачката.... думи нямам.
Съгласна съм да си платим глобата, но колата не е била на тази дата и на това място... Това е да отворя прозореца, да пусна 20 лева, и да го затворя!

# 259
  • Мнения: 11 950
Аз получих глоба за неправилно паркиране пред вкъщи, без да знам, че има поставен знак от предния ден буквално. За 20 лв не си троших нервите. Глобата получих закачена на чистачката.... думи нямам.
Съгласна съм да си платим глобата, но колата не е била на тази дата и на това място... Това е да отворя прозореца, да пусна 20 лева, и да го затворя!
съгласна.

# 260
  • Мнения: 2 765
Догоних ви!
Карамела, съболезнования!
На малкото Жаки, стискам палци, от все сърце се надявам да искат и певица!
За книгите, четец нямам чета на таблета или телефона, даже на два таблета. И двамата синковеца си метнаха старите таблети на мен. чета на единия, докато падне батерията, после чета на другия, докато първия се зарежда, ако съм ги изстощила и двата чета на телефона. Синхронизирани са ми, така че винаги продължавам от там до където съм стигнала. Само си цъквам историята и съм готова.Мога да свалям книги на тях и да чета има и подсветка, но аз напоследък чета директно в сайтовете/читанка, рулит, книгоед/ не ми се занимава да свалям, после да трия. На компютъра имам инсталирано калибри. Вече няколко месеца чета на руски. Все не ми остава време да си задобря английския. Хубавото на техниката е, че мога да си увеличавам шрифта, хартиените взеха да ги печатат с много ситни шрифтове.

# 261
  • Мнения: 12 964
Кармела, съболезнования:( Това е единственото непоправимо нещо в живота…
Това казах на Жаки важно е да сме здрави, тя учи много резултатът и е повече от прекрасен, дала е 100% от себе си цяло лято беше на пианото и с учебниците, така че няма защо да тъгува.
Утре към 10 ще изкарат списъците с приетите деца, дотогава не губим надежда:)

Аз съм с Киндъл Пейпъруайт, той и робота за чистене са ми най- важните уреди У тоя живот:)

# 262
  • Мнения: 11 950
Жаки, утре ще ти се наложи, да ни почерпиш Flowers Four Leaf Clover

# 263
  • Мнения: 12 964
Жаки, утре ще ти се наложи, да ни почерпиш Flowers Four Leaf Clover

От товята уста в божиите уши! 🥰
Няма кво да чакаме утре, давайте да сипваме дет са вика да тръгне по водКА🙏🤭😂

# 264
  • Мнения: 1 892
Начииии... не мога да не се похваля - уникални чудни солени питчици/бухтички на фурна станаха:
Скрит текст:
а най-хубавото е, че се приготвят за 10 минути...

# 265
  • Мнения: 11 950
Малеееее,  Мързелооооо... срам нямаш ли?

Чудни!

# 266
  • Мнения: 4 892
Мързел,какво значи 10 мин.? Обясни подробно,моля.При все манджата у дома,бих заръфала тези изкушения.

Карамел,съболезнования!

Съни,това писмо има ли клеймо? При нас бяха почнали да слагат едни глоби на лист с формат А4,с нечия банкова сметка. Бързо се светнаха хората,но може и да има някой изгорял.Не се знае вече до къде им стига изобретателноста.Провери първо в КАТ.

# 267
  • Мнения: 1 491
Мързелино, рецепта, молим!

# 268
  • Мнения: 1 892
Малки, като бухтички, сиренки без месене, бъркани  само с лъжица. Получиха се хрупкави отвън, мекички отвътре и много вкусни!
Рецепта:
2 -3 яйца /според големината/
1ч.ч. кисело мляко с 1 ч.л. сода в него
1/3 ч.ч. олио
3 ч.ч. пресято брашно с 1 бакпулвер
250 гр. сирене, по-твърдо /ама и с меко стана/
1 ч.л. сол
Сместа става по-гъста от кексовата.
Взимам с намазнена лъжица от сместа и редя върху хартия за печене, малко на разстояние.
Пекох на 180 гр. до привлекателен външен вид във фурна с горен и долен вентилатор /за около 25 мин са готови/
10 минути е подготвянето де, печенето е отделно. Три тавички напрайх.

# 269
  • Мнения: 7 205
Ааа, Мързелче, не така. Хубаво снимков материал, ама добави и рецепта. Тия 10 минути звучат много примамливо.

Аз правих крем супа от печена червена чушка. Значи, няма да ви обяснявам погледа на МУ - все едно камъни му сервирам. Предвидливо изпекох и наденица, та преглътна супата.

Общи условия

Активация на акаунт