Искам да кажа ... (186) през септември 2021

  • 40 341
  • 950
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 6 525
Марѝ, Flowers Four Leaf Clover

Боби, успешен да е прегледът днес. Митето да остане доволен от зоологическата градина.

Съни, успех и на вас. Дано вече няма нужда от очилата.

Викчето не е вдигала Т повече от 24 часа, остана само пресипналия глас да лекуваме.

Тути, пусна ли снощи Монката на дискотека?

# 46
  • Мнения: 14 318
Добро утро!

Стискам палци за всички в нужда днес!

Септември ми мирише на пелети 🥶

Спорен да ви е денят, банда!

# 47
  • Мнения: 22 452
Добро утро и от мен!

Успешен остатък на седмицата на всички!

При мен на работа е супер стресово, много напрежение, работа, проблеми и какво ли още не.
Силно се надявам да ме поканят на някое интервю и да намеря нова работа.

Уикенда вероятно ще си отидем до село, ще се видим и с приятели. Ако и те дойдат един ден ще е супер, децата ще има да тичат по двора. Времето е доста ветровито тук, но се надявам да утихне.

Алечка, дали имаш представа на 22ри ще представят ли Звук и светлина? И съответно откъде и как може да се види най-добре? Някакви билети, нещо подобно има ли?
Чудим се дали да не отидем, никога не сме го гледали.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 708
Добро утро!
Боби, успех с прегледа!
Аз вчера успях да мина на хирург и след консултация та Доц. Факих ми каза, че проблемът ми не е от ретиниран мъдрец. Така че, операцията се разминава, ще търсим друго лечение! Благодаря за подкрепата!
У дома сме и в ремонт, аз съм главния бояджия, но само когато не съм с болки, което доста забавя процеса, но живот и здраве и това ще свършим! Хубав ден!

# 49
  • Мнения: 5 369
Монката беше на кино снощи;)
Явно дискотеката не работи.
Боби, имам препоръки за добра детска лекарка за очите в София, ако искаш контакти ми пиши на лични.
Стискам палци на всички.
Браво на Викчето!

# 50
  • Мнения: 14 318
Ес, не ми е попадала все още програма за празника, но или ще е Звук и светлина или 3д мапинг шоу на Конниците. И двете си струват. Звук и светлина може да се гледа от площада или платено от панорамната площадка, има инфо в нета. Ако е 3д мапигна - има ресторанти с панорамни тераси, а иначе от ул. Гурко.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 525
Ние една година за 3-ти март гледахме безплатно Звук и светлина от площада пред самия Царевец и виждахме идеално. Аз всъщност не знам дали по време на шоу пускат вътре в крепостта, или си има специални панорамни площадки с билети.

На кино сме. „Пес патрул”, да не мислите, че е нещо друго.

# 52
  • Мнения: 14 318
В крепостта не пускат май, но то  няма и смисъл. Когато спектакълът е безплатен, както на национални празници, на площада има звук. Когато не е, звук има само на платената площадка.

# 53
  • Мнения: 5 371

На кино сме. „Пес патрул”, да не мислите, че е нещо друго.
И ние го гледахме.
Малкият беше във възторг, възрастните - тц.
Подсещате ме, че трябва да запиша часове за офталмолог за децата.
И да се оплача, че котелът ни изгоря и най-вероятно ще се наложи да купуваме нов. Преди по-малко от 2 седмици купихме по спешност нов лаптоп за мен, сега една пак сериозна сума за котел. Така като тръгне, не ми се мисли къде ще му излезе краят. Да сме здрави само.

# 54
  • Мнения: 15 043
Ние минахме през лекаря, няма промяна, започва без очила, ако се появи дискомфорт, тогава ще ползва.
Остана ни кожен, ортодонт и родителска среща. Почват и тренировките,  така че програмата се запълни.

# 55
  • Мнения: 1 089
Момичета, малкият ми син днес стана на 25! Да е здрав и щастлив!

# 56
  • Мнения: 39 422
Браво, Съни! Добри новини, след дистанционното обучение.
Новинка, да е здрав, успешен и да ви прави много щастливи!

# 57
  • Мнения: 15 043
Живо и здраво да е момчетото ти, Новинка. Много успех в живота му желая.

# 58
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Здрав да е, Новинка!

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 525
Новинка, здрав и щастлив да е рожденикът ти!

Браво, Съни, за хубавите резултати. Останалите прегледи и те така да завършат.

Лято, и аз не бях впечатлена от филма, но то и много не гледах, че отмятах мейли на телефона. Едно е сигурно, имаме да попълваме колекцията, заради новопоявилото се кученце Sad

Общи условия

Активация на акаунт