ДБМ - Стара Загора - Коледен базар 2006г.

  • 28 183
  • 446
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 449
Подробностите са, че в Петък сме у Хера, за да не притесняваме Августа, която ще ходи на някакъв банкет.
А самата Августа кога щеше да го разбере това Crossing Arms
Сега...вижте: не ме притеснявате, банкета е лесна работа, това ми е по-важно. След като уговорката за нас се отменя/което, пак казвам, не е необходимо, за мен щеше да е удоволствие/, значи тези мами ще носят ли нещата вкъщи утре между 15 и 17 ч. както се разбрахме...или не newsm78 Може ли малко яснота по въпроса и на мен, ако може.
Днес не дойдох, защото съм яко простинала и ме е страх да не налепя някого Confused

# 331
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Нещата от Лавендер пристигнаха. Всичката документация и картичките ще занеса у Хера.

# 332
  • Мнения: 6 243
Значи така.
За опаковането и описването на нещата в петък се ангажират: Сержи, Августа, Пепчо, аз. Таня да каже как е с времето. Билбо-бо, да не те разкарваме за това, работата ще е досадна, пази си силите за понеделник.

В понеделник, продавачи на базара: Джейд, Злати, Краси СЗ, Билбо Бо и Таня П (за обяд). Какво ще кажете за разпределение на времето от рода на: Злати и Джейд от сутринта до 13 ч., Краси и Билбо Бо от 13 до 17  ч., а Танчето по обяд. Аз ще се включа в подреждането сутринта.

Ако съм забравила някой или нещо, допълвайте, че вече хич ме няма с паметта. ooooh!

Таничка, ако предложението за етикетите остава, струва ми се , че бели ще е по-удачно.

# 333
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Какво ще кажете за разпределение на времето от рода на: Злати и Джейд от сутринта до 13 ч., Краси и Билбо Бо от 13 до 17  ч., а Танчето по обяд. Аз ще се включа в подреждането сутринта.

От мен - ок!

# 334
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
АЗ по всяка вероятност ще съм заета от 13 до 16 в понеделник.  Sad Сега се сетих че съм в един детски дом от курса. Иначе през останалото време съм свободна . За опаковането също съм на линия.

# 335
  • Мнения: 25 713
Моля ви, кажете бързо къде последно ще се носят нещата, че и без това ми е много сложна организацията!  Confused

# 336
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
АЗ по всяка вероятност ще съм заета от 13 до 16 в понеделник.  Sad Сега се сетих че съм в един детски дом от курса. Иначе през останалото време съм свободна . За опаковането също съм на линия.

Тогава ие със Злати можем да поемем следобедната смяна...

Как' Сийке, пиши лично на Хера да се разберете нещо, у тях се носят нещата.

# 337
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Бели ще са етикетите
Още 10-15 картички са направили едни приятелки, ако не успея да ги взема утре, ще им сложа цени и ще ги опиша и направо в понеделник ще ги донеса.

# 338
  • Мнения: 57
Малко новини и от мен,

В петък от 8ч.30 по ТВ Тракия ще се появим аз и Експрес за Коледния базар. Ако някой има голямото желание да ме замести, няма да откажа  Wink , но предполагам, че ще остане така Simple Smile

За понеделник нямам предпочитания. Мога да се навъртам и по другото време, ако се окаже нужно. Само да има къде да си почивам от време на време. Не знам Злати как е, но на мен ми идва трудно понякога да стоя права дълго време.

Засега това е. Усмихнат ден на всички Simple Smile С това хубаво слънчице навън Simple Smile

# 339
  • Мнения: 449
Аз сега да чакам ли днес, така и не разбрах...
Ама както и да е, в понеделник съм планирала и аз да се въртя там, вече ме е страх да кажа нещо със сигурност, но по принцип така съм го замислила и съм отменила всички ангажименти за деня.

# 340
  • Мнения: 11 322
Мацки, стискам палци да мине всичко, както трябва!  Hug
С вас съм! Peace

# 341
  • Мнения: 1 149
Здравейте момичета,
Сладка хапка  ми писа на лични за  базара.Не  не съм си предала нещата на никой.Ако ми дадете кординати в петък ще ги донеса до Хера.Знам че живее някъде до нас .Що се отнася до базара"ДА"-с удоволствие ще помогна  на Джейд.Само ми пишете точно кога ме искате на линия.На18 .12 ли беше newsm78 Мога да продавам и до вечерта .Веднага звъня на мама свеки да питам дали ще гледа малкото .Ще чакам да ме насочите какво да правя  bouquet

# 342
  • Мнения: 6 243
Нещата на Дидси са при мен - много красиви колиета. Ще ги занеса в петък при Сержи, ще си се кичим двамата... ехеее...

# 343
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Oт "Клуба на работодателя" питат можем ли да им дадем 20 картички, 3-4 от рисуваните чаши и 2-3 чорапчета, които да разиграят на търг по време на техния банкет?
Можем ли да им ги осигурим? Парите, на които ще се продадат тези неща ще са в пъти повече от определената цена.

# 344
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Разбира се, че можем... защо не?
А те ли ще си изберат или ти ще им занесеш нещата?

Общи условия

Активация на акаунт