В колко часа се прибирате от работа?

  • 3 513
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 809
В 19 ч. Тръгвах в 18 и ситгах в 19 ч. Вече не правя тази грешка. Тръгвам м 18.30, когато задръстванията са отшумели, и пак стигам в 19.

# 16
  • Мнения: 1 172
Различно - колкото по-късно тръгна сутрин от нас, толкова по-късно се прибирам вечер. Излизам между 8 и 10, зависи от плана ми за деня. Прибирам се между 18 и 20.
Нямаме време за всички домакински задачи. Плащаме за такива услуги.
Установили сме, че готвенето от днес за утре е по-добър вариант отколкото готвенето от днес за днес. В единия случай бързаме да направим нещо, за да вечеряме в по-нормално време. В другия случай храната за следващия ден се приготвя между другото (обработва се докато гледаме някой филм, или играем с детето) и за никъде не бързаме. Пазаруваме свежи зеленчуци и краткотрайни храни в движение, а всичко по-трайно през уикенда, от някой хипермаркет.

# 17
  • Мнения: 910
Аз съм на смени,когато съм първа смяна излизам към 5.15ч и се прибирам към 14.30ч.,а когато съм втора-излизам 13.10ч.към 22.30ч се прибирам.Когато съм първа имам време само да наготвя,но пък имам повече време за детето,а когато съм втора имам по-вече време за чистене,тъй като малката заминава на ясла към 7.30ч.

# 18
  • Popovo
  • Мнения: 571
Излизам в 9:15 сутрин, а се прибирам към 18:00, готвя, занимавам се с детето, вечеряме и си лягаме. Каквато и домакинска работа да имам я оставям за сутринта преди работа. А по основно почиствам в неделя, когато не съм на работа.

# 19
  • Мнения: 899
Излизаме в 8 сутринта, прибираме се между 19 и 20 часа.. Но понякога и след 21. Вечер се занимавам само с вечерята и поразтребвам. Понякога бърша прах или мъж ми изчиства.. Основното чистене и всичко остава за събота и неделя, сили нямаме през седмицата. Чинии мия сутрин, докато става кафето. Гледам да съм над тези неща  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 971
Излизам към 8.15 за работа, прибирам се в диапазона между 19.30 - 24, в зависимост колко работа има за деня. Често си вземам и работа за вкъщи, защото ми писва да гледам стените в офиса и се местя вкъщи да си доработвам. Приятеля ми е по-зле и от мен. Чудя се как ще успяваме като имаме дете някой ден.
Направо не ми се мисли.

Честно казано благородно завиждам на тези, които са споделили че приключват работа около 18.

Ама няма как - болни амбиции  Laughing

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 18:34 от Finty

# 21
  • Варна
  • Мнения: 6 873
В17,30 часа си тръгвам от работа, минавам през градината, магазинчето и най-късно 18,30 сме у дома. Вечер лягам не по рано от полунощ, така, че време има за почти всичко. Sunglasses

# 22
  • Мнения: 1 202
Когато съм на работа се прибирам към 20 часа. Но хубавото е , че ходя на работа през ден така , че като почивам имам възможност да свърша домакинската работа. Peace

# 23
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
В 6.30 ставаме.В 7.00 /7.30/излизаме.От работа си тръгвам към 17.00-17.30/привилегирована съм Mr. Green/С детето се прибираме към 19.30, ако минем през пазара-20.00.Съпругът ми се прибира отделно от нас доста по-късно.Не смогвам с домакинството, но и никой не изисква.
И аз по същия начин. Само че моят мъж доста честичко съвсем го няма в страната, та хептен не се съобразявам. Е, така е, докато е топличко още времето, иначе зимата до 17 ч на работа, взимам детето от градина, минаваме през магазина и айде вкъщи до печката, най-късно в 18ч.

# 24
  • Мнения: 1 409
Работното ми време е от 8:00 до 15:00 ,към 15:30 най-късно съм си в къщи

# 25
  • Мнения: 193
 Ставам малко преди 7ч., излизам към 7:30ч. Прибирането ми е към 13-14ч. Не се оплаквам от работата. Домакинството ми изостава винаги! Добре, че мъжът ми помага в готвенето. Харесва му!

# 26
  • Мнения: 1 305
Обикновено се прибирам към 7-7.30 но ходя и 2 пъти седмично на англ. и тогава се прибирам след 8
а относно домакинството правя нещичко набързо, а когато съм по свободна чистя основно

# 27
  • Мнения: 1 370
Свършам работа в 5. 5.30 взимам малкия от градина и към 6 сме в къщи. Правя нещо за вечеря, после къпя сина, слагам го да спи към 9 и след това пускам пералня и забърсвам тук-таме. Основното чистене го правя в неделя.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Официалното ми работно време е до 17ч.. Ако свърша навреме взимам детенце и до 17.30 се прибираме /с пазаруването/. Обикновено оставам на работа, обаче, до 18-19 часа и тогава мъжът ми има грижата за детската градина. Сутрин, откакто мъжът ми ми окупира колата, той има грижата за детенце, защото аз излизам в 7.30, а ако трябва да ходя и до детската, трябва да излезем по-рано. През седмицата рядко чистя, най-много като се прибера да измия пода /готвенето и пералнята не ги включвам/; основно почиствам в събота. Има какво да се желае у нас откъм изрядност на дома, но и аз съм човек. Предимството ни е, че мъжът ми не е на регламентирано работно време; но пък за сметка на това, повечето му срещи са през уикенда и е гадно  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 891
Сутрин ставаме в 7 всички заедно. Към 7,45 излизаме от вкъщи и минаваме да оставим детенце в детската градинка.
От 8,30 и двамата с мъжо сме на работа.Вечер се прибираме между 18,45 - 19,00, а ако трябва да се пазарува може да стане и 19,30 ч  Crazy Чистенето го оставям за събота и неделя, през седмицата върша само неотложното. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт