В колко часа се прибирате от работа?

  • 3 515
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Прибирам се към 18 - 18,30.

# 31
  • Мнения: 4 621
Излизам 8: 30 - 8: 45, а се прибирам около 19.00

# 32
  • София
  • Мнения: 607
Вечер съм до 17 ч на работа, но пътувам около 1 час. Вземам малкия от яслата към 18 ч, после или се разхождаме с него - ако е хубаво времето, или направо се прибираме. Рядко пазаруваме през седмицата - само хляб и мляко. Готвя по принцип в неделя 2-3 гозби. Чистенето също е за уикинда. Пералня пускам през седмицата.
Не се вманиачавам на тема перфектност и изрядност. Иначе бих си разсипала нервната сиситема..... Naughty

# 33
  • Мнения: 2 700
От работно време не мога да се оплача 9,00 - 16,30 ч., но като се прибави пътя (особено задръстванията) положението се променя значително. Така  или иначе, в къщи пристигам не по-рано от 19,30 часа - било то заради градинки, било то заради пазар, било то заради разни други ангажименти.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 686
Ами работното ми време е до 17,45 , така че ако пожелая мога най-рано в 18,00 часа да съм си във вкъщи, ама това рядко се случва, защото все се мотам някъде Laughing

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ставам към 7-7:30. Към 9-9:30 съм успяла да замъкна детето на градина (просто ми трябва поне час кафепиене сутрин, за да се почувствам и наполовина човек).
В офиса стигам между 9 и 10 (зависи колко бързо съм успяла да ида до градината). Трудя се докъм 17. 17-17:30 взимам отрочето. Влачим се с Градски транспорт между 30 и 60 минути. Пътем пазарувам.
Общо взето, прибирам се към 17:30-18:30 и се чувствам парцал от влачене на дете и торби.
Почивам между половин и един час, готвя, може да пусна пералня и да поразтребя най-най-належащото, дето ми боде очите.

Всичкото друго домакинстване го оставям за събота-неделя. Ако има недоволни от системата ми, са поканени да я променят чрез личен пример и труд.

# 36
  • Мнения: 745
Работното ми време е до 17.00 ( с изключение на лятото, когато работя до 19.30). Вземам детето от градина, минаваме през пазара и люлките и в 18.30 сме в къщи. До към 20.00 приключвам с приготвянето на вечерята, прането и прахусмокачката и още нещо дребно гледам да направя. След вечеря задължително прибирам масата и измивам чиниите ( за да ми е хубаво сутрин като си пия кафето  Laughing)
След това си играем с детето, четем, душ и в 23.00 всички в леглата.

# 37
  • Мнения: 625
      Оф,това ми е болната тема.На смени по успявах,а сега нямам време за нищо.сутрин излизам в 7,прибирам се в 18 SickИмам 2 деца,едното първолаче.......абе ужас ми е.
 


       Дразня се ,че така ми минава живота!Тичане по задачи, а живота си течееееееееееее

# 38
  • Мнения: 179
До 17.30 съм на работа.След това към 18.15 взимам детето от градината и после на люлките,ако позволява времето.Пазаруване,пералня,готвене,вечеря най-рано към 20.00-20.30,след това позачистване/прибиране на масата,миене на чинии/ ,внимание на дете и съпруг.Към 22.00-22.30 в леглата,нали съм си поспаланка.Основното чистене в събота и неделя.

# 39
  • Мнения: 766
Ставаме към 7.00, а в 8 излизаме. Аз съм на работа до 17.30, а мъжа до по-късно, но и аз редовно оставам до 18.00 - 18.30 в офиса. После вкъщи - нещо да сготвя и вечеря като се прибере мъжа около 20.30 -21.00. Пералня пускам когато има нужда. Чистенето и пазаруването обикновенно са в събота, а неделята е за нас си - да се поглезим малко  Laughing

Но като се появи детенце /дано стане скоро Praynig/ знам че целия график ще замине на кино  Wink

# 40
  • Мнения: 3 334
8,30 излизам и в 17,30 се прибирам,привилегирована съм заради детенце Wink

# 41
  • Мнения: 463
излизам в 7.30. тръгвам си от работа, задължително след 18.00, понякога стоя и до 22.00, когато има много бач.

понякога се чувствам като роб.

добре, че моят любим е кулинар и готви, и то много хубаво. чистим и купонясваме предимно в почивните дни

# 42
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Най-рано в 19, а ако минем да пазаруваме с любимия, към 20. Сутрин излизам в 8:30. Време за чистене остава само през уикенда, тогава гледам и да наготвя туй-онуй. Когато решим да имаме и бебче не знам как ще се справим Sad

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз слава богу съм на работа от 10.30 часа, но уча и често ходя между 8.00 и 10.00 часа до университета. Значи водя беба в яслата между 8.00 и 10.20. Свършвам към 18.00 часа и бегом, за да не остане последна и заради нас да не могат да заключат Laughing. Прибираме се/през лятото ходехме в парка/ и готвене, чистене,пералня...като всички. Laughing Беба ляга към 10.00-10.30. Сляд това сядам на компютъра, за да свърша нещо-най-често за университета. Ами това е. Ремонтът на жилището ни е вече към края/то никога няма край Laughing/ и се надявам по-скоро да си наемем жена да почиства поне в седмицата по-основно...
 Таткото ни помага, но той е със собствен бизнес и е много зает Sad

# 44
  • Мнения: 1 446
Тръгвам за работа в 6.45ч. прибирам се към 15.30ч. Имам време за всичко. Детето ми го гледат в къщи , но домакинска работа не ми вършат.

Общи условия

Активация на акаунт