Тестът за бременност-кога най-рано резултат?

  • 1 455
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
На тестовете Sure Check пише, че отчитат още на 3-тия ден от закъснението, но ако питаш мен, изчакай поне 1 седмица.

# 16
  • Мнения: 1 117
С първата бременност правих тест след десет дневно закъснение и ми показа ясни две чертички.
С втората - сега , от нетърпение си направих в деня на М. и се появи мнооого бледа втора ,черта , която стана ясна на петия ден от закъснението

# 17
  • Мнения: 14 133
Няколко дни след закъснението.
На мен в деня на евентуалната следваща менструация ми показа отрицателен резултат. Доки беше по-голям оптимист от мен, че се е получило и позна. На 10 дена закъснение вече резултатът беше положителен.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
"шуърчек" отчита 24 часа след зачеването, дават гаранция 99%

# 19
  • Мнения: 26
Az imam vapros kam vsi4ki koito mogat da mi pomognat. Blagodarq vi prdvaritelno. Zakasnqva mi ve4e 3 dni a vinagi mi idva dori i 1 den po rano. Pravih dva testa i na dvata se pokazvat po 2 lenti4ki no ednata e mnogo bleda. Kakav e rezultata spored vas? A ina4e samo gardite me bolqt i ne use6tam ni6to drugo. Molq otgovorete mi po barzo  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 101
При мен даде положителен резултат на 4 ден след закъснението.

# 21
  • Мнения: 6 461
При мен даде резултат няколко дни след закъснението. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 183
Sedem dena sled za4evaneto moje da pokaje testa.

# 23
  • Мнения: 245
 newsm78 Чела съм ,че към седмия ден след оплождането на яйцеклетката т.е. когато слезе в матката и се захване за стената й,в женския организъм започва да отделя един хормон чрез урината, та точно ного отчита теста.И какъвто и да е теста като марка и производител, той е на един същи принцип.Така че , след 6-тия ден на зачеването,аз им се доверявам  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 3 447
Шуърчек, 12-13 дни след зачеването - т.е. още преди датата на евентуалния ми мензис, не съм изчаквала закъснение. Вярно, че беше бледа втората чертичка, но я имаше... и на трите теста, които си направих Simple Smile

# 25
  • Мнения: 679
На мен ми отчете положителен резултат на третия ден от закъснението /теста беше Surecheck/.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Първия път ми даде положителен резултат на 7-мия ден от закъснението, а сега на 3-тия. И двата пъти съм ползвала Surecheck.

# 27
  • Мнения: 1 029
Ще се възползвам от темата, за да попитам дали има някакво значение по кое време на деня се прави теста - трябва ли непременно да е сутринта? И дали това, че все още кърмя и нямам цикъл би могло да повлияе на резултата по някакъв начин?

# 28
  • Мнения: 2 015
Според мен трябва търпение Peace.

# 29
  • София
  • Мнения: 836
Хормоните се отделят след 4 ден от зачеването, но тестовете за бременност могат да ги засекат най-рано седем дни след зачеването.

Общи условия

Активация на акаунт