Модни консултации (Септември, 2021) - 59

  • 47 700
  • 878
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 1 850
Като заговорихте за сака се сетих, че пролетта си купих дълго вишнево сако. От години нося по-къси и вталени сака и ми беше малко странно с него. Облякох го веднъж и направо го бях забравила.
Относно тоалети за определени поводи и аз съм от предпочитащите рокля.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Виждате ли тази риза с някакъв колан или да я карам на шивач за стесняване?

# 62
  • Мнения: 15 356
Не бих я стеснила.С жълт колан,бежов или черен с някой елемент по него би седяла чудесно.А и харесвам свободни ризи или жилетки с колан.

# 63
  • Мнения: 6 164
Аз не я виждам с нищо повече, достатъчно детайлна си е.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Имам чувство, че е много широка, макар и да е прав силуета...


# 65
  • Мнения: 15 356
Много си е добре даже .

# 66
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 500
Черен, изчистен колан. Аз така бих я разсякла на две. Така не ми харесва.

# 67
  • Мнения: 1 695
Здравейте, извинявам се че нахлувам така в темата, но имам нужда от помощ. Днес видях една жена с адски къса рокля и отдолу пола, бежава, еластична и къса. Много ми хареса как стои. Къде мога да открия такава? По възможност интернет?
Също и една - някъде в интернет предлагат ли се дрехи на Страдивариус. В Гърция мерих една тяхна рокля и сега ме е яд, че не я купих. Синя и широка като риза.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 785
Сефтосах снощи аз лилавата чанта, не се сдържах. Доста я харесаха приятелките, с които се виждах. С черни широки дънки, бял топ и бели кецове  🙃. С червеното яке категорично Не, като ги доближих само едно до друго иии… 🤨🙄

# 69
  • София
  • Мнения: 13 842
С това тюркоазено е супер.

# 70
  • Мнения: 5 004
Страдивариус имат онлайн магазин.
https://www.stradivarius.com/bg/

# 71
  • Мнения: 605
Виждате ли тази риза с някакъв колан или да я карам на шивач за стесняване?

С черен колан би се съчетала чудесно.

# 72
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Супер ти стои

Аз лично я виждам с няколко от тези колана... примерно H&М

# 73
  • Мнения: 3 593
Десиссслава,
Виждам това нещо с дебел кожен колан в тъмнозелено, бордо, тъмнолилаво, в краен случай - черно и с високи и свободни ботуши до коляното. Нещо подобно:


Мишчица,
Това, което се вижда на снимката е супер!

# 74
  • Мнения: 2 039
Извинете ,че нахлувам.Аз съм от пи-старото поколение имам установен стил-класически.
Сега питам за 12 год. момиче.От една година е решила да ходи с ужасни широки и дълги тениски.Има ли подобна модна тенденция и ако е тако можете ли да ми помогнете с идеи или сайтове за модерни за тази възрастова група дрехи?

Общи условия

Активация на акаунт