Модни консултации (Септември, 2021) - 59

  • 47 738
  • 878
  •   1
Отговори
# 75
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 063
Деси,ризата ти стои чудесно и без колан.

# 76
  • Мнения: 546
Извинете ,че нахлувам.Аз съм от пи-старото поколение имам установен стил-класически.
Сега питам за 12 год. момиче.От една година е решила да ходи с ужасни широки и дълги тениски.Има ли подобна модна тенденция и ако е тако можете ли да ми помогнете с идеи или сайтове за модерни за тази възрастова група дрехи?

Без да натрапвам мнението си мисля, че трябва да си поговорите с това момиче. Да не би да е залитнало по новите тенденции за трети пол и пр. и ако това се е случило, в каква компания се движи и откъде има такива идеи? Мисля Били Айлиш също има някакъв подобен стил.



Последна редакция: пт, 03 сеп 2021, 20:39 от Lachesis

# 77
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 160
Не мисля, че да носиш широки тениски е залитане към "трети пол"!

Относно въпроса - напразно се тревожите, аз също носех широки тениски, винаги съм била черната овца в гимназията, защото на мода беше чалгата, а аз бях и все още съм тотално против тази музика и това излъчване. така че ... бих ви казала , радвайте се , че детето ви не носи късите, курвенски поли и тениски, които едвам покриват гърдите!

# 78
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 564
Пип, всичко е наред, ще мине.
Скрит текст:
Скрит текст:
Не можах да се сдържа и да се включа-преди две години платих 150 лв. шипинг от Америка, защото моята хубавица тогава 13 годишна си напазарува от линията на Били Айлиш.Худита, тениски, шапки, всичко с размер за 80+ килограмов мъж.Беше луда по нея, дори на външен вид го докарваше, което ме влудяваше.Вече е 15 годишна колежанка ходи със сако и пола до коляното, обожава шлифери и пръска Шанел.Ненавижда къси потници, блузи и като цяло предизвикателното облекло, понеже има и бюст, който не остава незабелязан купува сутиени, които прибират добре гърдите и не привлича  внимането

# 79
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Има такава мода - огромни тениски с анимета, които са малко страшнички, но има доста  готини.

Като питах моята 12-годишна племенница дали иска да ги разгледаме и да изберем, получих едно "не, мерси". Последното, което я интересува са някакви си дрехи.

# 80
  • Мнения: 3 325
Такава е модата при тийновете, в щатите съм и тук са масово с огромни тениски или суичъри и отдолу къси панталонки (къс клин), които направо биват скривани от блузите. Това чудо в комбинация с бели широки маратонки и чорапки в тон или пък конверси.
За мен е в пъти по- добре от чалгарските моди, и на младо момиче му стои съвсем адекватно. Да не забравяме и че е удобно.
Единственото, което не ми харесва е че това масово върви с огромни орлови нокти, за мен не правят услуга на никой, особено на млада девойка.
Деси, според мен ризата ще е по- добре с колан, ама гледай да е по- тънък че да не стане прекалено къса.

# 81
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 160
Именно.
За мен са си направо деца, а не млади момичета. А  най-лошото и най-ужасно нещо е да видя дете, което иска да порастне прекалено бързо.

# 82
  • Мнения: 3 325
Почти всички сме искали да изглеждаме по- големи, после искаме да забавим времето, ама Grinning
Казах млади момичета, защото тези които виждам така облечени са до към 20 годишни.
Честно казано най- много ми харесваше как се обличаха преди тази мода с широките тениски. Работех до гимназия и масово бяха с дънки висока талия, тениска запасана вътре и маратонки.

# 83
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 160
Аз не съм искала да порастна. и май все още съм така. Grinning  Винаги си пазя детското. И не съжалявам, защото това са най-хубавите години в тоя живот /за мен имаше и много трудни и травмиращи моменти, но предпочитам да помня хубавите! и въпреки ужасните случки- никога не съм искала да изглеждам или да се обличам като "големите" /.

А това с широките тениски и късите гащи е толкова мило и инфантилно, хиляди пъти предпочитам такива деца/тийнове да виждам, отколкото да се накипри като 40-50 годишна фолк певица с 10 пластични хирургии по себе си.

# 84
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Аз на 12 вече се обличах като голяма.

Последна редакция: пт, 03 сеп 2021, 22:35 от OnDiNe_

# 85
  • Мнения: 1 720
Страдивариус имат онлайн магазин.
https://www.stradivarius.com/bg/
Благодаря?
А относно полата успях да намеря едни поли, които се водят стягащи? Те дали са удачен вариант?

# 86
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 509
Извинете ,че нахлувам.Аз съм от пи-старото поколение имам установен стил-класически.
Сега питам за 12 год. момиче.От една година е решила да ходи с ужасни широки и дълги тениски.Има ли подобна модна тенденция и ако е тако можете ли да ми помогнете с идеи или сайтове за модерни за тази възрастова група дрехи?

Без да натрапвам мнението си мисля, че трябва да си поговорите с това момиче. Да не би да е залитнало по новите тенденции за трети пол и пр. и ако това се е случило, в каква компания се движи и откъде има такива идеи? Мисля Били Айлиш също има някакъв подобен стил.




Ох, чак се посмях. Деца имаш ли? И да имаш, са малки.
В пъти предпочитам 12- годишната ми дъщеря да носи широки тениски и панталони, отколкото да се облича "като голяма".

# 87
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А на мен, да ми обясни какво е " трети пол"

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 13 544
Кото ученичка определено се обличах като голяма, доста по-късно преоткрих широките тениски, които нося и до днес.

# 89
  • Мнения: 15 356
Имам няколко тениски,които и мъжът ми може да облече,както е 112 кг.Запасвам ги в дънките и съм супер.

Общи условия

Активация на акаунт