Модни консултации (Септември, 2021) - 59

  • 47 832
  • 878
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 898
Не харесвам такива тениски, освен ако не са на гърба на младо, високо и стройни момиче.
Когато е на гърба на зряла жена обикновено гледа да прикрие някои несъвършенства.

# 91
  • Мнения: 2 635
На мен такива огромни тениски, хипстър иэпълнения иэобщо не ми харесват эа която и да е въэраст. А ако са съчетани и с клошарски дънки, скъсани дънки, раэни металски стилове, големи миришещи тийн кецове, раэни вериги по врата-може дори да направя неволно фиэиономия на неодобрение. Аэ предпочитам деца със стил, които се обличат като бъдещи интелигентни пораснали хора, това не эначи 40 годишна фолк певица. Малко креативност е ок, но като цяло не одобрявам и не намирам эа хубав клош стила. Joy Пък то нека е модерно, то и тигровите клинове едно време бяха модерни, както и други иэцепки, но не эначи, че са проява на стил.

# 92
  • Мнения: 15 356
Така си нося моите ,имам и на ACDC 😁

# 93
  • Мнения: 2 039
Благодаря за отговорите.Измъчих се с тези глупави тениски.Да се надяваме да мине,да ги израсте.

# 94
  • Бостън
  • Мнения: 13 716
Всяко поколение тийнове минава през широките дрехи май... преди да завие към ластичните дънки и впитите топове. Винаги съм си мислила, че има връзка с дискомфорта им от настъпващите промени в телата им. Аз лично не се противя много на изборите на моята 13 год щерка, защото първо е загубена битка (още помня как нашите забраняваха, а аз се преобличах в асансьора... а тя прилича на мен) и второ си е фаза, която трябва да минат. Само че като видя някоя оригинална девойка на нейна възраст, съчетала добре цветове и дрехи и обувки винаги коментирам много положително! А при лош пример я питам нея тя какво би променила в "тоалета" на съответната жертва на моя разбор Grinning

Иначе чедото винаги съм го обличала доста консервативно... дори преди мин Фейсбук ми извади първият и учебен ден като спомен!


Последна редакция: сб, 04 сеп 2021, 16:04 от Agent Provocateur

# 95
  • в Кошера
  • Мнения: 2 233
Прекрасно чедо си имаш, Агентче!
Втората снимка ме плени от раз - сладко малко човече с характер! Smiling Imp

И моята "първа реколта" е бесен тийн към днешна дата, но в последната година залита само по широки дънки/панталони с висока талия и кроп (но широки) тениски, худита (най-любомото нещо евър) и пр.
Има завидно добър усет за съчетание на цветове, кройки и материи.
Въпреки това винаги ме пита какво мисля, казвам си мнението, съобразява се все още...

И както мрънкаше преди година-две-три като ме съпровождаше при пазаруване ("Оф, пак ли тукааа?! И тук ли ще влизаш?! Ооооффф, айде да се прибирамеее. Скууукааа..."), така сега, през няма и седмица, ме пита кога ще 'скокнем' до мола. CloseRolling EyesGrin

# 96
  • Мнения: 228
Здравейте дами. Извинявам се предварително,защото предполагам,че Ви омръзна вече от мен,но се налага пак да се допитам до Вас. Роклята,която исках за кръщенето се оказа,че няма да могат да ми я ушият. Последните дни имах страшно много непредвидени разходи и няма да мога да заделя кой знае каква сума,за да купувам рокля и обувки. Имам един чифт официални,с ток,но вече не ми стават,не знам дали е възможно да са ми пораснали краката,но е факт,че не мога да ги обуя. Разполагам само с кецове и маратонки. а тези ще пристигнат следващата седмица. Та въпроса ми е: бихте ли отишли на кръщене с такъв тип обувки и с какво бихте съчетали? Ще има почерпка в ресторант. Но да ви кажа честно не съм присъствала на толкова тежки кръщенета,каквито споменахте по рано.

# 97
  • Мнения: 39 740
Сложи си белия топ, и ако имаш една идея по- широк панталон от първия.

# 98
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Кецовете са супер. Кой размер носиш, да ти изпратя някаква рокля?

# 99
  • Мнения: 5 022
Това лято бях на годинка и кръщене на бебето на приятели. В църквата на село и местната механа, подредени маси навън, 30-35 близки и приятели. Мъжът ми беше с поло тип тениска и дънки, аз с трапецовидна изчистена рокля до коляното от Манго и сандали. Строго официални нямаше, но пък и обстановката беше такава. Ако кръщенето ще е нещо такова, с белия топ, един по-свободен панталон с висока талия и тези кецове ще е добре.

# 100
  • Мнения: 7 476
Ние правихме кръщене на внука, след това обяд в ресторанта. Всички бяха официално облечени. Не видях дама със спортни обувки. Никога не бих обула такива за официално събитие, намирам го за неуважително.

# 101
  • Мнения: 228
Благодаря за бързите отговори.

# 102
  • Мнения: 2 039
Не са за кръщене тези кецове.Тук предложиха да Ви изпратят рокля,потърсете от приятелки някакви класически обувки.Вече има и много преоценки,вариант  е и втората употреба,щом е за един ден.

# 103
  • Мнения: 39 740
Обувки, носени от друг не бих носила.

# 104
  • Мнения: 228
Никой от близките ми не носи моя размер дрехи и обувки. ХС,36/37.

Общи условия

Активация на акаунт