"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 55

  • 38 525
  • 811
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 843
Най-рано 7-8 Декември.

# 631
  • Мнения: 353
Здравейте. Ако на 22 имах положинелен тест за овулация,и опитвахме на 22 и 24 Номеври,кога мога да направя тест за да отчете бременност?
След 6ти декември. При закъснение.

# 632
  • Мнения: 213
Здравейте. Ако на 22 имах положинелен тест за овулация,и опитвахме на 22 и 24 Номеври,кога мога да направя тест за да отчете бременност?
На 5-ти декември НАЙ-РАНО и след закъснение за най-сигурно.Успех!🍀🍀🍀
П.п.И при четиритте ми бременностти теста ми показа на 11-ти ден след овулация/три дни преди цикъл/.Да не забравяме, че всеки организъм е различен все пак!

# 633
  • Мнения: 71
На Никулден може значи.

# 634
  • Мнения: 754


Здравейте, имахме опит два дни преди овулацията ми и днес реших да си направя тест, понеже снощи сънувах, че съм бременна. По принцип менструацията ми трябва да започне след 5 дни, та направи си теста преди малко и има много бледа втора розова черта, означава ли, че съм бременна?

# 635
  • Мнения: 71
Според мен си бременна.Честито!

# 636
  • Мнения: 370
Ами повторете утре с друга марка тест, определено втора бледа черта си е знак за бременност, освен ако не е изпарителна... но тази на мен лично въпреки че изглежда сива на снимката ми изглежда прекалено плътна за да е изпарителна. Желая ви успех

# 637
  • Мнения: 754


Ето втори тест от преди малко, още не е изсъхнал на цяло. Тестовете са на една и съща марка, която обаче е най-евтината, дали не е проблем с теста просто?

# 638
  • Мнения: 1 804
Според мен са положителни, но бих повторила с друга марка.
Успех!

# 639
  • Мнения: 71
Честито мойте бяха по-бледи.Пуснах ЧХГ беше 60,в деня на който трябваше да ми дойде беше 250. Дъщерята е на 6 месеца

# 640
  • Мнения: 754
Страх ме е да се зарадвам, честно казано, а много искам да знам истина е или не.. 😅

# 641
  • Мнения: 370
Оооо ама радвай се... нищо не печелиш ако сдържаш емоции. Разочарованието няма да е по-малко ако сега пропуснеш да се усмихнеш❤ Успехх

(Разочарованието ако случайно не е отчел правилно теста. Но не мисля)

# 642
  • Мнения: 754
Направих трети тест на be.live, но беше отрицателен.. Явно не съм бременна, а е било от теста. Защото този на be.live беше за ранна бременност.

# 643
  • Мнения: 4 843
Moni, правиш тестове за бременност 5 дни преди менструация в 21ч.
Ако ще правиш тестове толкова рано, поне ги прави с първа урина. Ти си ходила днес пет пъти до тоалетна, урината е разредена и дори да има ЧХГ, няма да ти отчете.
Изчакай още няколко дни и направи тест с първа урина сутринта за сигурен резултат.

# 644
  • Мнения: 754
Момичета, след колко време излизат резултатите от кръвният тест за бременност?

Общи условия

Активация на акаунт