Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 101)

  • 22 827
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 456
Ели-mama, как да разбера колко туита съм пуснала само днес???

# 751
  • София
  • Мнения: 13 726
Като за последно.

Trending number 1 in Germany
Trending number 1 Bulgaria
Trending number 1 Serbia
Trending number 1 in Algeria
Trending number 1 in Bahrain
Trending number 1 in Brazil
Trending number 1 in Spain
Trending number 1 in Italy
Trending number 1 in Russia
Trending number 2 in Belarus
Trending number 2 in Ecuador
Trending number 2 in Egypt
Trending number 2 in Palestine
Trending number 2 in Jordan
Trending number 3 in Poland
Trending number 3 in Dominican Republic
Trending number 4 in Argentina
Trending number 4 in Chile
Trending number 8 in Greece
Trending number 1 in Georgia
Trending number 1 in Czech Republic
Trending number 1 in Pakistan
Trending number 1 in Croatia
Trending number 2 in Iran
Trending number 2 in Iraq
Trending number 1 in Slovakia
Trending number 1 in Peru
Trending number 1 in Israel

Влязохме в тренда на Австралия и Франция.
🌺 Здравейте и от мен! Това си заслужава повторението, освен това БГ е на първо място, нищо че е заради азбучния ред! 🙂💝
Влязох одеве и гледам, че дискусия имало за една двойка, която ми стана любима, няма да я казвам! Wink Но пък и не смятам да си сменям аватарчето! Ако ви дразни, кажете си - повече ще чета, няма да си казвам мнението, за да не го виждате! 🙂 Искам само да споделя, че всеки си има своя път и за въпросната двойка, смятам тепърва много ще се говори, аз ги оцених, други не - въпрос на вкус! 🙂
Всички днес тръпнем за световния рекорд - лично аз очаквам Керем да се включи и да настане земетресение! 💖
Едит: само съм си мислела, че е по азбучен ред... докато съм писала изскочило друго първо място.🤔
Ели, няма лошо да си я харесваш тази двойка. Обединете се всички техни фенове от цял свят и започнете да гоните рекорда на ХанКер. Тогава ще ги призная, че са по-харесвани.
Мисля, че точно днес не е времето да ги коментираме. Иначе не ми пречи всеки да си изказва свободно мненията. Днес е денят на "Почукай на вратата ми" и главните виновници за всичко това, което преживяхме тази една година. Най-обичаната двойка в световен мащаб - Ханде и Керем.

Общи условия

Активация на акаунт