На море в Турция - тема 72

  • 84 359
  • 806
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 176
Какво ще рече ТР?

# 226
  • София
  • Мнения: 3 160
Travelrepublic.ie

# 227
  • София
  • Мнения: 1 173
Travelrepublic.ei

На мен ми се струват доста скъпички сега цените на TR.. това, което гледам няма под 2 хил евро, а тази година почивахме за 2 хил лв..

# 228
  • Мнения: 176
И аз разгледах ако това ще са цените за ранни записвания не ми харесват.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
И аз разгледах ако това ще са цените за ранни записвания не ми харесват.
Защо се изненадвате?Цените от година на година стават все по високи.Нищо ново.

# 230
  • София
  • Мнения: 3 160
Някои цени наистина са супер нереални, например Лонисера Уърлд и Спайс бяха умопомрачаващи суми.

Батихан за същия период в който тази година бяхме ми се видя на много добра цена (около 600 евро, даже май малко под). Ние тази година платихме малко над 700 евро за него през БГ агенция.
Много ще се радвам да паднат цените, но едва ли, така че ще си кътам 15-евровата резервация. Ако намеря по-добра цена още по-добре 😎

# 231
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Емералд вчера ме изненадаха - обадиха се да ме питат за номер банкова сметка  да ми върнат капарото за миналия октомври.И то   без молби , бой и кандарми Simple Smile .

# 232
  • Sofia
  • Мнения: 3 776
Емералд вчера ме изненадаха - обадиха се да ме питат за номер банкова сметка  да ми върнат капарото за миналия октомври.И то   без молби , бой и кандарми Simple Smile .
Ами длъжни са (до 1 година от датата на почивката). Едва ли са го направили с кеф, закон, искат, не искат, спазват. Simple Smile

# 233
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Май им привеждат на ТО пак някакви помощи и може би затова са се мобилизирали Емералд...

# 234
  • Ямбол
  • Мнения: 19
Здравейте,можете ли да ми кажете колко ще ми струват всички пътни такси до Сиде?

# 235
  • Мнения: 176
Една страница назад им коментирано до Анталия. Същите са.

# 236
  • Мнения: 77
ТР ми потвърдиха че няма проблем дето не сме ирландци, така че вече уредихме лято 2022.
Колебаехме се между IC Green palace и Барут Арум, в крайна сметка ще е IC Green, началото на юни.
Били сме там преди доста вече години, дано не се разочароваме сега, две деца по-късно.
Цяла зима ще си го чакам и ще ме топли мисълта за моренцето.
Как резервирахте Ic green palace?

# 237
  • София
  • Мнения: 3 160
ТР ми потвърдиха че няма проблем дето не сме ирландци, така че вече уредихме лято 2022.
Колебаехме се между IC Green palace и Барут Арум, в крайна сметка ще е IC Green, началото на юни.
Били сме там преди доста вече години, дано не се разочароваме сега, две деца по-късно.
Цяла зима ще си го чакам и ще ме топли мисълта за моренцето.
Как резервирахте Ic green palace?
В травълрепублик.ие го намерих на най-добра цена, затова там резервирах. Има много писано из темите за сайта и особеностите му - не за всички хотели е ОК.

# 238
  • Мнения: 393
Здравейте
Пътуваме за Анталия, като решихме да спим по път в Бурса и Ескишехир (едното на отиване, другото на връщане)
Можете ли да ми кажете кое от двете е по-хубаво за разглеждане, за да му отделим един ден? На отиване само ще спим, няма възможност за целодневен престой. Илк ако ми препоръчате някой друг град по-интересен град по път?
Благодаря

# 239
  • София
  • Мнения: 1 318
Привет,
От Цибалаб могат да ми предоставят само европейски сертификат за антигенен тест на детето. Дали ще има проблем на границата?

Общи условия

Активация на акаунт