Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

На море в Турция - тема 72

• 25 789
  • 320
  •   1
Отговори
# 315
  • София
Здравейте! В търсене на хотел за лято 2022г съм. Някой може ли да ми каже разликата между хотелите GRANADA LUXURY BEACH AVSALLAR 5*  и GRANADA LUXURY OKURCALAR 5*

Кой е по-добър от двата?

И аз се интересувам от същото, някой може ли да каже кой е по-добър? Мой клоня към BEACH  ,но не съм сигурна .
Доколкото съм започната и двата са супер от към храна и качество. Разликата е в плажовете, и най-съществената е че този в Белек има огромен аквапарк, лунапарк и много басейни, както и един огромен. Тоест перфектен за семейства с деца. Бяхме в него на самото му откриване и сме сууупер доволни ❣

Този в Белек ни е най-любим хотел Heartpulse, два пъти сме ходили.
 Резервирах за лято 2022 GRANADA LUXURY BEACH AVSALLAR 5*  , да видим дали  ще ни хареса като Гранадата в Белек.Wink

# 316
  • В подножието на Сините камъни
Здравейте, тъй като имам един неизползван ваучер от миналата година от една немска агенция, трябва до края на тази година да си планирам морето, за да не го изгубя. Разглеждах много хотели, но последно отсях и се спрях на 2 хотела, моля за съвет кой да избера. С 2 деца сме на 14 и 10 и търсим забавления както пързалки така и добра анимация.
TURAN PRINCE или Vonresort Golden Beach
Благодаря на отзовалите се с отговор.

# 317
Здравейте. Оглеждам офертите за Нова година 2022 в Анталия. Спрях се на три хотела - The Land of Legends /заради детето на 10 г/, Selectum luxury resort,  Titanik deluxe. В последния прочетох каква ще бъде програмата за Новогодишната вечер. Децата винаги ли са отделно? В Легендите няма да има специална вечеря и куверт, но със сигурност ще има многобройни забавления. Как стои обаче въпроса със зимната концепция на хотелите, които са в офертите на ТА? В курортите дали ще работят магазините, както през лятото? Или да се ориентирам близо до Анталия,  заради МОЛ-а? Благодаря предварително на отзовалите се!

# 318
Много съм щастлива! След двугодишна пауза, отново имаме резервация за Турция.
Избрахме Letoonia club Фетие за май месец. Изненадващо за мен, бг агенция ми даде по-ниска с 200лв. цена от травелрепублик, откъдето иначе резервирам.
Ще летим отново с Пегасус от Истанбул и тук е моята питанка, ако има някой запознат. Ще бъдем със сина ни, който ще е на 10 месеца тогава и съответно ще носим количка. Абсолютно никъде в сайта не прочетох дали се плаща нещо за нея. Само пише, че не мога да в кача на борда, а я оставям при чекирания багаж.
Дали някой е пътувал и знае тази им политика?

# 319
  • Plovdiv
Много съм щастлива! След двугодишна пауза, отново имаме резервация за Турция.
Избрахме Letoonia club Фетие за май месец. Изненадващо за мен, бг агенция ми даде по-ниска с 200лв. цена от травелрепублик, откъдето иначе резервирам.
Ще летим отново с Пегасус от Истанбул и тук е моята питанка, ако има някой запознат. Ще бъдем със сина ни, който ще е на 10 месеца тогава и съответно ще носим количка. Абсолютно никъде в сайта не прочетох дали се плаща нещо за нея. Само пише, че не мога да в кача на борда, а я оставям при чекирания багаж.
Дали някой е пътувал и знае тази им политика?
water_nymph, с коя бг агенция резервирахте, че и ние сме си го набелязали Letoonia club Fethye?

# 320
Резервацията направих през Турс клуб, но и писах на още 2 агенции и цените бяха едни и същи. Така че въпрос на предпочитание.

Общи условия

Активация на акаунт