Ясновидки/врачки - Тема 41

  • 92 799
  • 779
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22
Здравейте , някой да има скорошни  впечатления от Милка от Караисен . Каква е таксата , със записване ли става , струва ли си посещението .

# 76
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте , някой да има скорошни  впечатления от Милка от Караисен . Каква е таксата , със записване ли става , струва ли си посещението .

Аз ще ходя в Събота, записва се по телефона поне седмица предварително. Таксата е 20лв. Отзив мога да дам след това.

# 77
  • Мнения: 22
Здравейте , някой да има скорошни  впечатления от Милка от Караисен . Каква е таксата , със записване ли става , струва ли си посещението .

Аз ще ходя в Събота, записва се по телефона поне седмица предварително. Таксата е 20лв. Отзив мога да дам след това.

Благодаря много , ще очаквам ако имате време да споделите .

# 78
  • Мнения: 202
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали човек, който гледа на кафе от София?

# 79
  • Мнения: 95
https://www.24chasa.bg/region/article/10191170

Знаете ли кой е този от Варна?

# 80
  • Мнения: 29
Като всички за които се пише тука

# 81
  • София
  • Мнения: 7
Благодаря много , ще очаквам ако имате време да споделите .
Ходих, прие ме преди записания час. Каза ми доста неща които нямаше от къде да налучка. Каза ми и нещо което не ми се искаше да чуя, но е искрена и не спестява. Определено има дарба и посещението ми помогна. Успех

# 82
  • Мнения: 202
Здравейте! Може ли мнение за Бойка от Перник, за да знам дали има смисъл да пътувам?

# 83
  • София
  • Мнения: 569
Благодаря много , ще очаквам ако имате време да споделите .
Ходих, прие ме преди записания час. Каза ми доста неща които нямаше от къде да налучка. Каза ми и нещо което не ми се искаше да чуя, но е искрена и не спестява. Определено има дарба и посещението ми помогна. Успех
Лично ли трябва да се ходи, не може по телефона.
Дайте координати. На какво гледа?
Благодаря.

# 84
  • Мнения: 3
Здравейте,

Искам да ви попитам за мнението " Лидия " от гр. Кресна гледа на боб?  Имате ли някакви впечатление?

Очаквам отговор

# 85
  • бургас
  • Мнения: 152
Благодаря много , ще очаквам ако имате време да споделите .
Ходих, прие ме преди записания час. Каза ми доста неща които нямаше от къде да налучка. Каза ми и нещо което не ми се искаше да чуя, но е искрена и не спестява. Определено има дарба и посещението ми помогна. Успех
Лично ли трябва да се ходи, не може по телефона.
Дайте координати. На какво гледа?
Благодаря.

Гледа на кафе,което ви приготвят при нея на място и трябва да го изпиете и след като го изпиете гледа Yum
Аз ходих миналата година март месец,позна за настояща тогава ситуация,но за бъдещето прогноза която каза,че ще стане средата на лятото уви не позна.

# 86
  • Мнения: 244
Simona-75, какво значи, че прогнозата й не е станала? Не се е случила в срока или се е случило нещо, различно от прогнозата?  Винаги съм подчертавала, че за срокове не може да се разчита на ясновидците.

# 87
  • бургас
  • Мнения: 152
Simona-75, какво значи, че прогнозата й не е станала? Не се е случила в срока или се е случило нещо, различно от прогнозата?  Винаги съм подчертавала, че за срокове не може да се разчита на ясновидците.

Не се случило в срока който тя посочи. В периода за 20 години никой нищо не позна за бъдеще,на никой не се сбъднаха предсказания Sweat Smile Сигурно виждали,че ми писано цял живот да съм сама,но  нямали смелост да ми го кажат и ме лъгаха,че ще съм щастливо омъжена с две деца,да ама не,сам сама съм Sweat Smile

# 88
  • Мнения: 22
Благодаря много , ще очаквам ако имате време да споделите .
Ходих, прие ме преди записания час. Каза ми доста неща които нямаше от къде да налучка. Каза ми и нещо което не ми се искаше да чуя, но е искрена и не спестява. Определено има дарба и посещението ми помогна. Успех

Много Ви благодаря за споделеното мнение ! Беше ми полезно . Успех и от мен , всичко добро !

# 89
  • Мнения: 425
А някой има ли тел.на Фатме от Тънково?

Общи условия

Активация на акаунт