Ясновидки/врачки - Тема 41

  • 88 977
  • 779
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22
Здравейте!Може ли да ме насочите към врачка/ гледачка в Благоевград или региона?Благодаря предварително.

# 46
  • Мнения: 10 611
Тук има силно вярващи и религиозни хора, има и твърдо убедени в магии и външни влияния и те не са намерили човек който да им помогне.

Нещата не са съвсем такива !
Не си мислете, че ако някой ви помогне това няма да има последствия ! Напротив, има. Ако са ви помогнали и сте се изчистили, то цялата гнусотия се връща към човека, който я е натворил / поръчал. И той почва да страда. Съответно за да се избави от страданието си отново забърква нещо ( иначе няма как да се избави от това каквото е натворил ) което пак идва към вас , пак се чистите , нещата се натрупват и става една каша ... За това хората казват да не се посяга към такива неща и да не се правят мръсотии, защото последствията са пагубни, ама кой да слуша, кой ....
За хората които помагат да се изчистите е изморително толкова много мръсотия да преминава и през тях когато помагат. Аз лично съм срещал хора които са ми помагали за момента, но в последствие са се променяли нещата.
За съжаление, те вече не помагат. За това човек търси, докато намери решение и помощ.

# 47
  • Мнения: 19
Здравейте, моля ви, ако някой знае актуален телефон на Валентин Начев, да го напише, закъсах го здравословно много и исках да се свържа с него. Имам един 0899/130540, но ми вдига мъж и казва, че имам грешка.Много ми е важно да се свържа с него... Ако имате добри впечатления и отзиви и от някой друг, моля ви споделяйте...❤️ Става въпрос за здраве

# 48
  • Мнения: 166
Здравейте, моля ви, ако някой знае актуален телефон на Валентин Начев, да го напише, закъсах го здравословно много и исках да се свържа с него. Имам един 0899/130540, но ми вдига мъж и казва, че имам грешка.Много ми е важно да се свържа с него... Ако имате добри впечатления и отзиви и от някой друг, моля ви споделяйте...❤️ Става въпрос за здраве
За здраве много трудно ще намерите някой, който ще ви помогне и само ще ви бъркат дълбоко в джоба. Казва ви го човек, който 20 години търси лек и ни доктори, ни лечители, ни гледачки от работещите са ми помогнали. Това ни е изпитание и всеки човек си има съдба и не може да избяга от нея. Имам надежда в един човек, но не живея от години в България, и живот и здраве, когато си идвам в България ще го посетя.
Бил съм при Никола Стоянчев 2015 г. и понеже той все искаше да ни набие в главите, че като прави разни движения ни мирише на тамян/църква,а на мен все ми миришеше на ламиниран паркет, защото от такъв беше пода. На момичето (не я познавам), с което се засичахме (той прави сеанси с колкото дойдат) й миришеше на мъжки силен парфюм, а аз бях с Версаче -а на какво да й мирише, като има мъж до нея със силен парфюм, на църква ли!?). Виждах, че не му се отдава това, с което се занимава и на третият път му казах от къде мисля, че идва проблема. Каза,че и той това виждал, а защо не каза преди мене. Обикновено питат, какво казват докторите и те потвърждават диагнозата. Не им казвайте и ги оставете да пробват да гадаят. Каза да стана, и че щял да ме накара да вървя. Мъчи се, напъва се, но аз не помръдвам. Накрая ми каза да не му платя, защото се провали големият лечител, шарлатанин всъщност.
През есента на 2003 г. във вестник Папарак на първа страница пишеше за Ангел пророка и как жените отслабвали, имаше снимка преди и след неговата намеса, и понеже знам,че става с фотошоп не повярвах, но когато видях снимка на Бербатов, как му прави сеанси и му минала контузията, реших да отида. Аз беден студент последна година(буквално) гладувах след това цял месец, за да дам по 20 лева на сеанс на този шарлатанин.
Когато отдих на адреса отвън имаше опашка от пълнички жени и търсачи на надежди. Чакаше се с часове и си приказвахме с някои от хората. Една жена, каза, че била с анцуг предния ден и аз също виждах, как с всичка сила дърпа нагоре анцуга и като го издърпа нагоре става широко и казва "Виждаш ли как отслабна". Пръскаше хората с ябълков оцет и тази същата жена каза, че предният ден дъщеря й и казала "Мамо, миришеш цялата на оцет, как си пътувала в маршрутката!?". Опипваше жените и го даваха в Господарите. Въпреки,че съм мъж ме стисна здраво за бедрото и каза "Виждаш ли, какъв съсирек имаш".
Така ставаше преди години, плащат на жълтите медии за измислени статии с чудеса и лапни шарани бол.
През 2013 посещавах лечителката Диди от Мадрид. Вятър и мъгла. Няма такса и се оставят обикновено по 2 лева и трябва да се направят 40 сеанса. Много е бизнес ориентирана жената, 2 лева са нищо и не усещаш как ще дадеш 80 лв за 2 месеца. Друго е да дадеш 80 лв на куп. Чух как каза на една жена същото като на мен- "Виждам песъчинки в бъбреците и лек колит." Много хора имат тези заболявания и номера минава. Разчита на плацебо ефект. Над 100 човека минават на ден. Истинските лечители не могат повече от няколко, защото всичко минава през тях и се чувстват зле. Хората, които имат дарба не искат да се занимават с това, защото заболяването понякога отива в тях и се чувстват зле след това.
Извинявайте,че стана дълго, но споделям опит и бъдете внимателни, защото ще ви бръкнат дълбоко в джоба и няма да има подобрение, но удавника винаги се хваща за сламката и прежалва пари.
Имам още истории с разни шарлатани, и ако ви е интересно мога да споделя.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 119
За здраве много трудно ще намерите някой, който ще ви помогне и само ще ви бъркат дълбоко в джоба. Казва ви го човек, който 20 години търси лек и ни доктори, ни лечители, ни гледачки от работещите са ми помогнали. Това ни е изпитание и всеки човек си има съдба и не може да избяга от нея. Имам надежда в един човек, но не живея от години в България, и живот и здраве, когато си идвам в България ще го посетя.
.....................................................................
Имам още истории с разни шарлатани, и ако ви е интересно мога да споделя.
Сподели ако искаш останалите които не са ти помогнали, ако не като истории то като имена.

А кой е човека в който имаш надежда? Някой може да го е посещавал....

Незнам какъв ти е проблема но каза, че не живееш в България.  В България проблема не е толкова в медицината, колкото в лекарите.
Там където си не са ли по добре нещата......

# 50
  • Мнения: 446
Тук има силно вярващи и религиозни хора, има и твърдо убедени в магии и външни влияния и те не са намерили човек който да им помогне.

Нещата не са съвсем такива !
Не си мислете, че ако някой ви помогне това няма да има последствия ! Напротив, има. Ако са ви помогнали и сте се изчистили, то цялата гнусотия се връща към човека, който я е натворил / поръчал. И той почва да страда. Съответно за да се избави от страданието си отново забърква нещо ( иначе няма как да се избави от това каквото е натворил ) което пак идва към вас , пак се чистите , нещата се натрупват и става една каша ... За това хората казват да не се посяга към такива неща и да не се правят мръсотии, защото последствията са пагубни, ама кой да слуша, кой ....
За хората които помагат да се изчистите е изморително толкова много мръсотия да преминава и през тях когато помагат. Аз лично съм срещал хора които са ми помагали за момента, но в последствие са се променяли нещата.
За съжаление, те вече не помагат. За това човек търси, докато намери решение и помощ.
Lan, това, което пишеш, че изчистването има последствия не е точно така. Аз и преди съм писал, че за съжаление в България 98% от хората, които са духовни и уж помагат, въобще не разбират материята и метода на изчистване не е решение, защото пълнотата на процеса изисква изчистване на енергията и после балансиране или иначе казано запълване с хармонична енергия. Изчистването може да уподобено на издишване а балансирането на вдишване, това е пълния цикъл, който трябва да бъде изпълнен. И тъй като почти никой не разбира това, всички само чистят и хората все си ходят мръсни и се повтаря едно и също. След като се освободи енергия не означава, че се връща при човека, това е голяма заблуда. Енергията се трансформира в природата и затова има природни сили, които правят този процес. Тези, които когато уж чистят връщат енергията към поръчителя или към този, който го е направил не са духовни хора, защото те ползват принципа око за око и зъб за зъб и тяхното действие е като отмъщение, а те не знаят дали тази магия не е възмездие, което причинено от душата в минал живот или е свързано с член на семейството на предците на този човек и това се явява изплащане на този урок. Защото в много случаи е точно възмездие и когато му се случи на човека, той пострада и така нататък се изчиства този урок. Ако човека после в знак на отмъщение отиде на направи нещо ново, то цикъла започва отначало и това може да се повтаря с поколения. Затова именно Христос казва в Библията - когато ви ударят шамар, дайте си и другата буза. Защото така именно се приемат следствията за причини, породени в минал живот от душата на човека или от неговите прадеди и това върви в самото днк като запис за урок, който трябва да се премине.
Тези, хора, които наистина имат познание за енергията, знаят, че тя е неутрална и не нито лоша нито добра, както и душата на човека, която също е енергия. Но с постъпките и изборите и когато не се зачита свободната воля и закона за справедливостта, душата и тялото може да започнат да се замърсяват, съответно има и начини с които да се пречистват и душата и тялото, но ако човек прави същите неща, както преди, тоест, ако не се осъзнае и не направи промени в начина си на мислене, чувстване и действане ще се повтарят същите неща, докато не се научи самия човек.
И преди съм казвал, че хората, които са наистина духовни и имат знания и познават енергията работят на принципа на нулевото състояние, което е проява на Бога. Тоест не съдят другите за постъпките им и не се правят на съдя изпълнител а просто нулират енергията и така дават свобода на човека. В поляритета има плю и минус, но между тях има и нула, което е състоянието на баланс между силите. Методите на ходжите и на масата от всякакви хора, които изчистват са на принципа на насилие на това - клин, клин избива, но единия винаги остава. Там няма нулира не на енергията. Само природата може да нулира човека. В живота това прави природата, когато човек изпадне в кома и после не помни нищо или получи амнезия и пак не помни нищо. Това е именно нулиране или изпразване на съдържанието.

# 51
  • Мнения: 19
pagwto, наистина, кой е този човек, на който възлагате надежда, всяка информация ми е важна..И все пак, ако някой има актуален тел. и др. координати някакви на Валентин, моля да пише. Да, хващам се като удавник за сламка и за всеки лъч светлина, ходя по лекари, правя каквото е възможно, но съм уплашена, защото бях здрава и жизнена, на 40г, а сега рязко нещата се обърнаха, гледам сама дете с помощта на майка ми и наистина се надявам на помощ откъдето и да е. Благодаря..

# 52
  • Мнения: 415
И какво сега, има ли смисъл да ходя при Таня или Фатме от Тънково, 4е са ми под ръка? Smile

# 53
  • Мнения: 166
pagwto, наистина, кой е този човек, на който възлагате надежда, всяка информация ми е важна..И все пак, ако някой има актуален тел. и др. координати някакви на Валентин, моля да пише. Да, хващам се като удавник за сламка и за всеки лъч светлина, ходя по лекари, правя каквото е възможно, но съм уплашена, защото бях здрава и жизнена, на 40г, а сега рязко нещата се обърнаха, гледам сама дете с помощта на майка ми и наистина се надявам на помощ откъдето и да е. Благодаря..
Госпожо, няма как да кажа за кой става въпрос, защото още не съм го посетил, и както вие, така и аз търся чудото и спасението вече 20 години. Аз до 25 години бях здраво и усмихнато момче, но след това на няколко пъти ми е идвало да си сложа край на живота, но осъзнавах,че родителите ми много ще страдат и това ме спираше. Винаги трябва да се успокоявате, че има по-зле и от вас. Какво да кажат тези дето са в инвалидни колички, ние поне ходим, ако не друго.
Посещавал съм Емил май Николов беше, радиестезист. Гледах го по телевизията и нищо не можа да диагностицира правилно.
Гледачките казват магия, за да измъкнат пари, и на принципа удавника се хваща за сламка.
По една обява ходих при някаква дето не й помня вече името, и тя разаляла енергийно магията за 20 лева, това беше 2003 година. С едни метални пръчки застана зад мен и каза, че щом се кръстосат значи има магия. Тя сама ги нагласи да се кръстосат, прави разни движения, провери и пръчките не мръднаха. Изчистен си, скоро ще оздравееш.
Бях същата година при Сана, пак от телевизията и знаете, че се обаждат подставени лица, за да ахнат хората.
Донеси това-онова и ще те изчистя. Вече не им се връзвах да ми бъркат в джоба и спрях да ходя по лечители и врачки, защото виждах че са шарлатани и печелят от нещастието на хората.
Като завърших училище 1995 г. много бях любопитен дали ще ме приемат в университет, защото тогава като донаборник трудно се влизаше. Тогава реших да питам чрез вестник "У дома" едно момиче Ваня, което отговаряше чрез вестника. Тя е мой набор и въпросите ми бяха дали ще ме приемат в университет и дали ще живея в София. Отговори,че ще ме приемат след като отслужа и ще уча нещо с математическа насоченост, и че в София ще живея след време, но това не нещо,което да третирам като проблем. След като отслужих ме приеха в Технически Университет-София и заживях в София до емигрирането ми. Позна момичето, но не е толкова сложно да налучка, защото е нормално момче да учи техника. След 4 години се запознах с нейна съученичка и каза, че в училище са й викали Ваня кукувицата.
Обърнах се към религията, спах в Рилски манастир, Кръстова гора, посещавах манастири, постих и се причестявах няколко пъти за Богородица. Четях много вестник Доктор, медицински форум, сам тръгнах да търся пътя. От интернет разбрах за доктор Ивайло Здравков в София, който лекува чрез китайска медицина, сайонджи масаж и електростимулация. След като излезнах от първата процедура се почувствах странно и установих,че не ме боли корема, а ме болеше и тежеше денонощно. Препоръчаха ми един гастроентеролог и той каза да пия лекарствата не 3 месеца както казват колегите му, а една година. Рефлукса изчезна. Една от много болести в мен е победена. Понеже съм в Лондон от 5 години и преди 2 години започнаха проблеми с кръста и гърба, колежка японка ми препоръча китайски доктор, била много доволна, а също наша колежка ходеше при него по това време със същите проблеми и беше също доволна, но спря след като направи платените предварително 13 процедури, защото е много скъпо. 10 процедури плюс 3 подарък за 700 паунда. Казах му и за другите здравословни проблеми и той нещо замерва и каза,че ще ми продаде китайски имуностимуланти. Казах му, че от 4 години(тогава) всяка сутрин на гладно ям зрънца черен бъз, пия от 2 години всеки ден Котешки нокът, Астрагалус, КоензимQ10 и мултивитамини. Това са много силни имуностимуланти все пак. Набоде ме с иглите по някакви меридиани на тялото и след известно време маха иглите и почва масаж, ама като галене. Казах му,че няма ефект и да масажира мъжката. Започна и стъпалата да масажира. Вятър и мъгла. Да бях ходил на почивка някъде за тези пари по-добре щях да се почувствам.
Тук здравеопазването е безплатно, но и аз мога да бъда доктор, защото те си знаят парацетамола и това е.
Чака се поне месец за GP и поне 2-3 за специалист. Когато се регистрирах за GP, първо ми направиха пълни кръни изследвания, защото законът бил такъв, че когато си над 40 години и се запишеш за първи път. Имах притеснения какво ли ще излезе, и сестрата каза,че всичко е наред и само холестерола е малко висок. Успокоих се и не мисля за доктори. Иначе са гола вода, защото като ходих в спешното на една болница,че имах сърцебиене, първо казваш за какво си на регистратурата, чакаш и минаваш през сетсра да мери температура и кръвно, през друга за друго, после доктор и като й показах българска рецепта на лекарство каза,че нямат такова, и аз й казах да провери в гугъл,защото в различните държави имената са ралични. Провери и о чудо има такова лекарство с основната съставка на българското. Прати ме на кардиограма и сестрата(мъж беше) поиска да ми обръсне гърдите, за да бъде точна диаграмата и аз не позволих. Много са зле горките.
Ако искате пишете ми на лично и ако мога ще ви насоча кой път да хванете, и дано е правилният.

# 54
  • Мнения: 446
И какво сега, има ли смисъл да ходя при Таня или Фатме от Тънково, 4е са ми под ръка? Smile
Според мен отговор на такъв въпрос може да бъде проверен само на практика, чрез опит, и вариантите са само 2 - да и не, ще стане и няма да стане. Но това може човек сам, лично да провери. Ако той послуша друг човек при който не е имало резултат и реши да се самоограничи, това според мен е жалко, защото може да се лиши от една благо или от нещо, което търси. Защото няма как да намериш без да търсиш. Тоест, ако аз попитам - добре ли е да пия мед и някой от форума ми отговори - не, той е много сладък и неприятен на вкус и аз съм алегичен към, затова въобще не го пробвай. И ако аз наистина по слушам този човек, без да опитам може да влезна в голяма заблуда. Това е като горе долу да говориш за човек, който не познаваш, но си чул от друг, че не е добър човек. Както гласи поговорката - в квартала се говори, че сестра ми била лека жена. Как да им обясня, че аз нямам сестра.
Моя съвет е да им се обадиш и да ги попиташ дали приемат и виж от там нататък, как ще ти се наредят нещата. И ако отидеш може после да споделиш. Това се отнася за всички хора, защото аз съм свидетел, че всъщност едва 2-3 % от хората във форума пишат обратна връзка, като всеки е свободен да прави каквото иска 🙏🏻

# 55
  • Мнения: 166
Ако имаше някой лечител, който разрешава здравословни проблеми, отдавна да се е прочул.
Моя приятелка много е доволна от Милка от Караисен, но каза,че трябва да си много рано там и да си от първите,защото после се изтощавала. Тя за други работи, а не за здраве.
Тук съм чел мнения за определена гледачка и някои са доволни, други не. Те разчитат на автосугестия, и ако се поддадете нещата се случват. Например, ако някого сега пита за работа, те не казват след 2 седмици ще започнете, а примерно март, за да има време. Ако човекът постоянно мисли,че ще почне работа март месец, то той ще почне точно тогава, защото човешката мисъл има голяма сила. Ако не мисли за това, изобщо няма да се сбъдне прогнозата. Ето защо от разни гледачки едни са много доволни, а други не.
Вие и сами може да си го набиете в главата, не е нужна гледачка да ви взима парите.
За здраве казват най-често срещаните болести като главоболие,кръвно, нерви,стомах. Все пак докторите учат 6 години и не могат да определят понякога диагнозата, какво ли остава за някаква необразована шарлатанка.

# 56
  • Мнения: 446
И какво сега, има ли смисъл да ходя при Таня или Фатме от Тънково, 4е са ми под ръка? Smile

Аз съм ходила и при двете , разбрах едно : задаваш конкретен въпрос , а не да ти изпеят бъдещето, защото реално няма как! На  въпроса , които сте заяли те го тълкуват спрямо живота , който са виждали, и при все че е конкретика , казват на момента! Бъдещето сам си ги градил с решения , а не че. Някой ти казал , че така ще бъде и ти да си безотговорен за решенията си!!……..,,,,,,, да аз съм доволна от тях на база представите си доколко те могат да разрешат проблемите в живота ми!

Аз имам приятел, който с влизането само е бил почитан от Фатме, за теб ли ще гледаме или за друг човек и после около 10-15 мин му е говорила и даже му е казала причината да ходи при нея. Така че има хора при които и така се получава, но не е при всички. Той самия ми каза, че не е задаваш никакви въпроси, за да не дава никаква информация и след като е излязъл от нея ми се обади и ми каза, че това, което му се е случило е било почти невъзможно в неговите представи.
Отделно, когато аз съм заведох за първи път моята съпруга при нея тя също и говореше без тя да е задала въпроси и и каза неща, които само тя е знаела и са свързани с нейното семейство и с нейната сестра, за която аз съм свидетел, че тя не е казвала, че има сестра. Та Фатме и каза, твоята сестра има способности и ги е проявваяла, но майката ти от страх я е завела при някаква жена и след това това са спрели да се проявяват. И моята съпруга каза, да моята сестра като малка виждаше разни неща и говореше, но майка ни я заведе при някаква баба, след което спряха да и се случват такива неща. И за мен това е поредното доказателство, че тя директно получава информация, защото това бе нещо, което аз не знаех и моята съпруга до сега не ми бе казвала, защото първо, че тя е забравила а второ, че се е случило много отдавна. И за мен чисто логически шанса да налучкаш за някого, че има сестра, която е проявявала някакви способности, но те  са спрели, защото майката я завела някъде е почти невъзможен. Затова за мен това е информация а не налучкване, както ще кажат някои от хората тук, защото се дава директно без зададен нито един въпрос по темата.
Пак ви казвам, че има духовен кредит и който има натрупан такъв, когато ходи при хора с възможности може да получава информация и помощ и обратното след като го изчерпал, дали от ходене при такива хора просто от любопитство без реална нужда и проблем или друг начин, просто няма да му бъде познато нищо, независимо при колко похвален човек ще отиде. Освен това големите очаквания на хората им създават големи проблеми, затова моя съвет е човек да ходи в неутрално състояние. Не е нужно сляпо да вярва и не е нужно да отрича а да отиде неутрален и после да види живота какво ще покаже.

# 57
  • Мнения: 202
Здравейте! Мира Кунева добра ли е за разглеждане на любовни взаимоотношения? Също така на вас осъществявали ли са се прогнозите ѝ?

# 58
  • Мнения: 166
Здравейте! Мира Кунева добра ли е за разглеждане на любовни взаимоотношения? Също така на вас осъществявали ли са се прогнозите ѝ?
Ей такива като вас шарлатанките много ги обичат. Като ви вкарат една муха за магия и давате стотици левове за обекта на желанията. А всъщност магията е креватни умения, и ако ги нямате, колкото и красива да сте, мъжът ще избяга. Това се търси в днешно време. Не виждате ли, как богатите мъже все плеймейтки и разни други разпоретини си избират.

# 59
  • Мнения: 10 611
Магията не е креватни умения !
Не бъркайте нещата. Има работи които могат да съберат и да разделят хора, но на практика при събирането ти не излизаш с човека а с една зомбирана душа, един вид кукла на конци.
Разглеждането на взаимоотношенията е нещо съвсем различно. Там се вижда дали са съвместими и дали е възможно да са заедно. До каква степен обаче познават е друга работа.....

Общи условия

Активация на акаунт