Ясновидки/врачки - Тема 41

  • 90 316
  • 779
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 29
Здравейте!Някой знае ли  Сирма дали все още работи?

# 121
  • Мнения: 202
Здравейте! Някой има ли отзиви за Мария Асенова приема в Младост 3?

# 122
  • Мнения: 307
Искам да оставя мнение, дано не прозвучи като реклама... Днес се чух с Лина и съм много доволна, точно и ясно ми описа хората, за които питах, отношенията и всичко ,за което се съмнявам го потвърди,без да й давам особено много информация, даде ми съвети как да постъпя и колкото и да ми в трудно ще се опитам да я послушам. Почувствах се много облекчена след комуникацията с нея, тя е много любезна и дори да бях платила за 30 мин само, тя говори с мен 45 мин. Вярвам, в това че едни хора са доволни от определени ясновидци, а други не са и това според мен е , защото не винаги заслужаваме да чуем исканата информация или не сме готови за нея. Успех на всички, нека намерят това, което търсят!

# 123
  • Мнения: 202
Искам да оставя мнение, дано не прозвучи като реклама... Днес се чух с Лина и съм много доволна, точно и ясно ми описа хората, за които питах, отношенията и всичко ,за което се съмнявам го потвърди,без да й давам особено много информация, даде ми съвети как да постъпя и колкото и да ми в трудно ще се опитам да я послушам. Почувствах се много облекчена след комуникацията с нея, тя е много любезна и дори да бях платила за 30 мин само, тя говори с мен 45 мин. Вярвам, в това че едни хора са доволни от определени ясновидци, а други не са и това според мен е , защото не винаги заслужаваме да чуем исканата информация или не сме готови за нея. Успех на всички, нека намерят това, което търсят!

Чух се с Лина 4 пъти, нито един път не хвана какво се случва, а ми наговори куп щуротии.

# 124
  • Мнения: 118
Добър вечер. Искам да попитам някой има ли мнение за Ивелина Лютова?

# 125
  • Мнения: 15
Чух се с Лина 4 пъти, нито един път не хвана какво се случва, а ми наговори куп щуротии.
Аз само един път и няма да повторя. Закъсня, трябваше аз да я набера да й напомня на госпожата, освен това веднага бърза да затвори телефона като изтече времето без довиждане без нищо. Обърка се тотално и като й казах, че не е така побесня и започна да обижда като бясна кучка.

Някой, който разбира английски има ли отзиви от ясновидците в сайта Etsy или ведическото астро приложение Yodha? В Reddit.com/r/psychic гледат безплатно, но повечето са начинаещи.

Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 00:44 от aasiyah87

# 126
  • Мнения: 240
Преди няколко години аз писах за yodha в темата.Две близки приятелки бяха много доволни, каквото им бяха прогнозирали стана точно така. При мен не се получи и даже вече изтрих приложението.

# 127
  • Мнения: 15
Някои в Etsy излизат по-евтино от БГ операторките като обърна в лева, но за съжаление повечето гледат на таро, а на мен на карти никога не ми познават.

# 128
  • Мнения: 2 140
Здравейте, Моля за мнение за Огняна от СТАРА Загора. Отворена съм за предложения и за друга гледачка от Ст. ЗАГОРА ако сте доволни от посещението. Моля ви, че вече откачам, имам нужда да отида.

# 129
  • Мнения: 45
Добър вечер. Искам да попитам някой има ли мнение за Ивелина Лютова?
Здравейте мисля че не струва. Аз за малко да се излъжа, но на време се усетих и после бяха едни коментари по вайбър, как нямало да ми върви т. н....

# 130
  • Мнения: 3
Мнение за Лидка от Кресна? Гледа на боб ???

# 131
  • Мнения: 118
Добър вечер. Искам да попитам някой има ли мнение за Ивелина Лютова?
Здравейте мисля че не струва. Аз за малко да се излъжа, но на време се усетих и после бяха едни коментари по вайбър, как нямало да ми върви т. н....

Свързах се с нея каза ми че имаме 4 черни магии, 4 заключени късмета, 78 метални магии 2 родови проклятия и аз съм имала венец на безбрачието.. Ако това не бъде поправено с ритуали съм нямала да създам семейство. За развалянето на всичко ми поиска уникална сума, която не смея да споделя.. Затова поисках мнение..

# 132
  • Мнения: 202
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за Жана от Монтана?

# 133
  • Мнения: 447
Добър вечер. Искам да попитам някой има ли мнение за Ивелина Лютова?
Здравейте мисля че не струва. Аз за малко да се излъжа, но на време се усетих и после бяха едни коментари по вайбър, как нямало да ми върви т. н....

Свързах се с нея каза ми че имаме 4 черни магии, 4 заключени късмета, 78 метални магии 2 родови проклятия и аз съм имала венец на безбрачието.. Ако това не бъде поправено с ритуали съм нямала да създам семейство. За развалянето на всичко ми поиска уникална сума, която не смея да споделя.. Затова поисках мнение..
Щом метода е такъв първо да се изплаши човека с много страшни неща, каквито е описала после да иска пари значи това си е вид изнудване и човек който прави така няма как да служи на Бога и да има реални способности. Възможно е да вижда нвкакви неща, но подобно деяние би го изцапало толкова силно, че въпросния човек после няма как да развали никаква магия или друго влияния, защото чистотата е основния фактор за това и разбира се знания. Свързани ли са тези духовни неща с пари автоматично и веднага всичко се изцапва и променя и именно затова Христос е изгонил търговците от храма, но както е казал в Библията - който има очи да гледа и който кма уши да слуша.

# 134
  • Мнения: 1
Здравейте! Има ли някой, които ходи да лее куршум до Баба Величка от Чирпан? Или някой, който е от там и знае нещо за нея? Повече от месец я няма в тях и не вдига телефона. Притеснявам се, да не се е случило нещо лошо. Много ни е помагала жената. Дано да е добре.

Общи условия

Активация на акаунт