Ясновидки/врачки - Тема 41

  • 92 480
  • 779
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 96
За Ангел от Дианабад.. всичко е магии, жалко че не може да ги разваля..това е най- малкия проблем при положение, че поопипва..

# 706
  • Мнения: 94
Здравейте тук ще ви напиша няколко ходжи и вие ще ми кажете дали са измамници или не.
Ако се сетите за добра ходжа или ясновидка можете да ми кажете
Ето ги и ходжите
1.ходжа Азизе
2.ходжа Азра от Велико Търново
3.ходжа Зелиха
4.ходжа Фатме
5.ходжа Серкан
6.ходжа Джамал
7.ходжа Руджи
8.ходжа Асу
9.ходжа Зехра Мюмюн
10.ходжа Айлин
11.ходжа Мерием
12.ходжа Амина
13.ходжа Мелиса.
14.ходжа Делия
15.ходжа Феруска
16.ходжа Делияр
Познавате ли ги?
И какво мислите за тях?



Ти сериозно ли ,всичките са измамнициот Ало.бг или от друг сайт.ужас

Тогава защо има ходжи ясновидци и врачки в България като всички са измамници
[/quote]
Защото хората са в безизходица и плащат за да разберат защо или до кога ще се мъчат. Това вече е бизнес и то голям. Върни назад в темата и ще видиш колко врачки се явяват само за да кажат че са доволни от еди кой си, а всъщност са току що регистрирани и рекламират себе си.

🤣Като им цъкнеш профила и гледаш "новорегистриран"бизнеса на 21 век врачуване и аз се замислях да не стана една врачка,но не можа да лъжа хората 😔дори незнав тея как имат очит да го правят да се ебеват с болката на хората .

Хора без срам какво да ти кажа.
Знаеш ли колко много пари печелят на месец само от наивници

# 707
  • Мнения: 31
Тоя Ангел също не струва. Лъже и маже както му е кеф. Само ще си похарчиш парите за глупости. Не се хаби...

# 708
  • Мнения: 389
Тези дни попаднах на една жена в Ютюб, каналът й се казва Изпратено с любов. Направи ми впечатление начина, по който тълкува, изказа й. От клиповете разбрах, че се казва Марина и е психолог. Някой да има впечатления?

# 709
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Няма как да гледаш на себе си. Не се получава. Понякога картите отговарят, но в 98% показват проекции на мислите ти и не много трудно сам за себе си да си безпристрастен!
При мен има припокриване между това, което таролог ми е нареждал като карти по дадени взаимоотношения и това, което аз редих през месеците след това по запитвания, свързани пак с това взаимоотношение. Общо взето 50% от картите се падаха едни и същи. Чак ми ставаше смешно като видя "Колелото на съдбата".

Аз също се чудих дали реално картите не четат моите виждания по въпросите.

# 710
  • Мнения: 10 893
При мен има припокриване между това, което таролог ми е нареждал като карти по дадени взаимоотношения и това, което аз редих през месеците след това по запитвания, свързани пак с това взаимоотношение. Общо взето 50% от картите се падаха едни и същи. Чак ми ставаше смешно като видя "Колелото на съдбата".

Аз също се чудих дали реално картите не четат моите виждания по въпросите.

Няма как да стане това което искаш. Когато ти задаваш въпрос към колодата, в главата ти има идеи, проекци които ти в последствие без да искаш ( няма как да го контролираш ) се опитваш да видиш в картите и да свързваш тяхното значение с това което ти се иска.
Друг ако гледа на зададен от теб въпрос, той няма как да знае какво ти е в главата и тълкува картите безпристрастно. Могат да се паднат почити същи карти, но въпроса е в тълкуването и в комбинациите - значението им и подредбата.

Не виждам какъв смисъл има да се пита за хора от обяви !
Няма безплатна реклама, а рекламата се прави с цел финансови облаги !

# 711
  • Мнения: 389
Гледачът не знае какво ни е в главите, но не е трудно да разбере. Ако му поставиш въпрос: " Обича ли ме Иван?", или " Иван ще се разведе ли с жена ли? ", е ясно, че твоето желание е да те обича, а не да не те обича, или се надяваш да се разведе с жена си, а не да не се разведе.
Преди години и имах една забавна случка с гледачка. Колебаех се, дали да я питам за един мъж, който харесвах, но общо-взето ми беше ясно, че няма да се получи, или да питам, ще срещна ли нов човек. Та докато уточнявахме с нея въпросите, споменах за колебанията си.
После, в гледането, тя надълго и нашироко обясняваше, че правилно искам да се отърва от този мъж, че той ме унижава и тормози, и точно заради тормоза, който ми нанася, не мога да срещна друг. Въпреки това, съм щяла да се отърва от насилника и да срешна друг, добър и свестен човек.
Истината беше, че с този човек флиртувахме за момента, дори нямахме интимна връзка, какво остава да ме бие, тормози, да ме е съсипал психически и.т.н.

# 712
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Въпросът не е бил "Обича ли ме Иван?" Joy До колкото знам в Тарото не се задават въпроси, чиито отговор изисква "да" и "не", предвид че картите не са категорични. При мен беше по-обхватна тема и не е имало опити за "я ми разкажи, пък аз ще наместя отговорите".

Интересно как в тема, където всеки иска да вярва и да намери отговори/решения ...всичко се отрича като фалшиво, измислица и т.н. На нищо не се вярва. Но продължава да се търси пореден ясновидец, лечител, таролог....

# 713
  • Мнения: 415
Въпросът не е бил "Обича ли ме Иван?" Joy До колкото знам в Тарото не се задават въпроси, чиито отговор изисква "да" и "не", предвид че картите не са категорични. При мен беше по-обхватна тема и не е имало опити за "я ми разкажи, пък аз ще наместя отговорите".

Интересно как в тема, където всеки иска да вярва и да намери отговори/решения ...всичко се отрича като фалшиво, измислица и т.н. На нищо не се вярва. Но продължава да се търси пореден ясновидец, лечител, таролог....
Търси, но познаващ. А не мошеници, каквито има в изобилие.

# 714
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Явно по подразбиране всички са мошенници до доказване на противното Bowtie Пък, ако някой познае нещо - налучкал е.

# 715
  • Мнения: 389
Въпросът не е бил "Обича ли ме Иван?" Joy До колкото знам в Тарото не се задават въпроси, чиито отговор изисква "да" и "не", предвид че картите не са категорични. При мен беше по-обхватна тема и не е имало опити за "я ми разкажи, пък аз ще наместя отговорите".

Интересно как в тема, където всеки иска да вярва и да намери отговори/решения ...всичко се отрича като фалшиво, измислица и т.н. На нищо не се вярва. Но продължава да се търси пореден ясновидец, лечител, таролог....

Естествено, че не е бил " Обича ли ме Иван?". Няма как да знам какъв е въпросът, давам го като пример, че при голяма част от въпросите, гледачът би могъл да се ориентира в ситуацията.
Не казвам, че всички са такива, или ще се ръководят от това, но голяма част постъпват точно така.
Не е необходимо всичко да се приема толкова буквално и лично.

# 716
  • Мнения: 10 893
Гледачът не знае какво ни е в главите, но не е трудно да разбере. Ако му поставиш въпрос: " Обича ли ме Иван?", или " Иван ще се разведе ли с жена ли? ", е ясно, че твоето желание е да те обича, а не да не те обича, или се надяваш да се разведе с жена си, а не да не се разведе.
Преди години и имах една забавна случка с гледачка. Колебаех се, дали да я питам за един мъж, който харесвах, но общо-взето ми беше ясно, че няма да се получи, или да питам, ще срещна ли нов човек. Та докато уточнявахме с нея въпросите, споменах за колебанията си.
После, в гледането, тя надълго и нашироко обясняваше, че правилно искам да се отърва от този мъж, че той ме унижава и тормози, и точно заради тормоза, който ми нанася, не мога да срещна друг. Въпреки това, съм щяла да се отърва от насилника и да срешна друг, добър и свестен човек.
Истината беше, че с този човек флиртувахме за момента, дори нямахме интимна връзка, какво остава да ме бие, тормози, да ме е съсипал психически и.т.н.
А какво очаквате,след като задавате въпроса по този начин?
Ако зададете въпрос от типа " Объркана съм в момента,не знам какво става. Искам да разбера какво се случва с мен."
тогава пак ли ще ви каже,че мъжа до вас ви бие?
Картите са нещо сериозно,както и гледането. Използва се когато наистина човек има проблеми,а не за начесване на кефа и егото.
Човек с дарба, на когото зададете въпрос какъвто посочих като пример,ще нареди картите и сам ще почне да говори какво вижда, а не да си съчинява.

# 717
  • Мнения: 368
Здравейте,да питам някой консултирал ли се е с тази жена,ако може мнения и цени.Благодаря.

https://www.facebook.com/silviqnumerologiq/

# 718
  • Мнения: 389
Гледачът не знае какво ни е в главите, но не е трудно да разбере. Ако му поставиш въпрос: " Обича ли ме Иван?", или " Иван ще се разведе ли с жена ли? ", е ясно, че твоето желание е да те обича, а не да не те обича, или се надяваш да се разведе с жена си, а не да не се разведе.
Преди години и имах една забавна случка с гледачка. Колебаех се, дали да я питам за един мъж, който харесвах, но общо-взето ми беше ясно, че няма да се получи, или да питам, ще срещна ли нов човек. Та докато уточнявахме с нея въпросите, споменах за колебанията си.
После, в гледането, тя надълго и нашироко обясняваше, че правилно искам да се отърва от този мъж, че той ме унижава и тормози, и точно заради тормоза, който ми нанася, не мога да срещна друг. Въпреки това, съм щяла да се отърва от насилника и да срешна друг, добър и свестен човек.
Истината беше, че с този човек флиртувахме за момента, дори нямахме интимна връзка, какво остава да ме бие, тормози, да ме е съсипал психически и.т.н.
А какво очаквате,след като задавате въпроса по този начин?
Ако зададете въпрос от типа " Объркана съм в момента,не знам какво става. Искам да разбера какво се случва с мен."
тогава пак ли ще ви каже,че мъжа до вас ви бие?
Картите са нещо сериозно,както и гледането. Използва се когато наистина човек има проблеми,а не за начесване на кефа и егото.
Човек с дарба, на когото зададете въпрос какъвто посочих като пример,ще нареди картите и сам ще почне да говори какво вижда, а не да си съчинява.

А вие откъде знаете какъв точно въпрос съм задала? Казах, че й споменах за някакви колебания, но не съм уточнила въпроса.
И сериозно ли смятате, че " гледач", убеждаващ ме, че имам мъж, който ме бие и тормози, и трябва да се отърва от него, при положение, че към момента изобщо съм нямала връзка, ще каже нещо вярно при различно зададен въпрос?
Но достатъчно по темата, който е искал да разбере, ме е е разбрал. Който не иска, и сто пъти да обяснявам, все тая.

# 719
  • Мнения: 10 893
Ясно написах това, което исках да кажа!
А това, че посещавате такива хора, които ви приказват глупости и им плащате за това, си е Ваша работа.

Общи условия

Активация на акаунт