ДЕВЕТИ клас 2021/2022 - И нека в девети клас да сме присъствено в час!

  • 28 636
  • 770
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 494
Мария, тъкмо щях да предложа Баня стил заради разнообразието.
Ако не харесвате един цвят, опитайте с текстури. Има страхотни бани, имитиращи дърво, бетон, камък, мозайка. Нашата е камък.

Керамо също имат интересни плочки, но там е цифромания, а не са по-качествени. Търпение и читави майстори пожелавам!

# 76
  • Мнения: 6 958
Майсторът беше много препоръчан и на 25.05 ми даде дата 15.09 за начало на ремонта. Но пък за 10 дни щяло да е готово. Правим пълен ремонт, с разбиване и смяна на подов сифон, който, оказа се, че се е спукал и наводнява съседите. Ако майка ми не живееше в съседния апартамент, просто не зная как 3 месеца щяхме да се къпем.

Пратиха ми снимка на фег - опакована е.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 471
Мария,успех и от мен за ремонта на банята.И аз си бях наумила тази година да разбивам нашата че ми омръзна.Ще чакам отзиви за майстора после и ако става  да го спазаря и аз за по-натам

# 78
  • София
  • Мнения: 922
Мария, ние вече правихме ремонт на банята в частта с душ кабината - плочки, борд, сифон. Взехме плочките от Терра ин. Може и тях да проверите. Подовите ни имитират дърво, а стенните са гранитогрес. Монтираха ни линеен сифон, но не съм доволна. Много бързо се запушва...

# 79
  • София
  • Мнения: 7 214
От повече от 15 години работим само с Marazzi (подови/ стенни плочи). И по домовете си също сме ги ползвали Simple Smile. Имат много добри серии във всички класове.

# 80
  • Мнения: 615
Мария, седя и се смея. При теб средно положение няма😄 От “и бре курорте” минаваш на “и бре ремонте”😄😄😄
Мен на времето ме бяха предупредили, че 1 ремонт на баня е равен на 20 развода. Слава Богу не се разведохме. Помня, че ходихме под подлеза на Подуяне за плочки и материали. Да се загубиш от асортимент.

# 81
  • София
  • Мнения: 3 614
Ох, Мария, искрено съчувствам за ремонта. Всеки такъв е гаден, но на баня е върхът на гадостта. Пожелавам бързо и качествено изпълнение.
Нашата баня е за ремонт и ме дразни от както е направена, преди 15год. Така си остави ръцете "майсторът", че като вляза в нея все го споменавам, но като си помисля за къртене и ме втриса.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 375
Благодаря за новата тема - да е хаирлия и успешен 9-ти клас!

Мария007, късмет с ремонта и после ще разказваш... Simple Smile

# 83
  • Мнения: 6 641
Мария, усещам, че няма да имаш проблеми с ремонта. Или само един- да стигнете до консенсус с Ния🙂
Хайде, късметлийски да е, да стане качествено и в срок🧙‍♂️

# 84
  • София
  • Мнения: 7 214
По темата с консенсуса - той май не съществува, когато иде реч за ремонти. Просто обичайна фаза на противоположни мнения, която обаче винаги успява някак да свърши.  😆

# 85
  • Мнения: 6 641
Ред,😀❤.
Тъй, тъй, ще се стигне до решение.
На мен ми е интересно, какъв е изборът на Ния, че Мария се дърпа яко.
Мария, качи, ако искаш вариантите, без да казваш кой е на Ния, може пък да се стигне до решение🙂
Ще гласуваме😀

# 86
  • Мнения: 858
Ремонти - когато започват, човек трябва да си потърси освен читав майстор и бракоразводен адвокат. Grinning

# 87
  • Мнения: 6 641
А, неее🙂 Когато започваме ремонти, мм казва аз да избирам, защото е сигурен, че той няма да измисли нищо по- добро😀 Аз тона и чакам🙂 С Моника имаме разногласия, но за нейната стая съм й дара пълна свобода на избор.

# 88
  • София
  • Мнения: 7 214
Най-тежко е положението при семейства - колеги двама архитекти. Там не до развод, до хомицидни помисли стигат. 🤣
Ама и на тях им минава де.

# 89
  • Мнения: 858
Ред кажи моля те - с приемане мнението на дамата ли  им завършват споровете.:kissing_heart

Така де - жената каза и ние решихме.

Общи условия

Активация на акаунт