Биг Брадър 3 - 8 част!

  • 18 759
  • 531
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 555
Я ме светнете за тези стволови клетки, че изобщо не ми е ясно какво се прави с тях  Embarassed Embarassed Embarassed

# 76
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Амбър!!! Господи!
Както каза една приятелка, трябвало да го кръстят Арда (или Арда-филтър)  Mr. Green
Ха,точно така! Joy Тя тая майка съвсем не е наред. как може да си кръсти детето так? Ама какво ли се чудя, като гледам колко  се е "загрижила" за здравето на детето с тези цигари, не  и достига съобразителност и за името..
Да е живо и здраво детенцето, пък дано има късмет и не се срамува от шантавите си родители и изкелифещеното име!  bouquet
Мисля, че всеки е свободен сам да избира името на детето си Peace! Има доста по-странни имена.....

# 77
  • Мнения: 7 640
Я ме светнете за тези стволови клетки, че изобщо не ми е ясно какво се прави с тях  Embarassed Embarassed Embarassed

съхраняват се и се използват при тежки онко заболявания на детето, братята и сестрите му или някой от родителите при съвместимост.
Отделен е въпросът дали във взетия материал ще има нужните клетки, дали ще могат да се ползват след години и дали изобщо може да се застраховаме от всичко в живота Confused

# 78
  • София
  • Мнения: 1 941
В 14,23 Светлана е родила момиченце със секцио.Казва се Амбър. Биг Брадър и подарява вземане и съхраняване на стволови клетки. Бебето тежи 2900 и е дълго 47 см

това е направо безобразие - да направиш операция на второраждаща жена с толкова малък плод, да я настаниш във ВИП-а, да блокираш етажа, че и стволови клетки да вземаш #Cussing out
То е тъпо само заради ББ да е секцио, не и правят услуга.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 457
"Услугата" тя сама си е направи  Twisted Evil

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Може пък тя да е поискала секцио. Само не ми е ясно как ще я изпишат в петък при това положение. Значи ли, че им отидоха плановете за лайфа в петък?  newsm78
Дано детенцето да има по-добър живот и много грижовни родители!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 457
Може пък тя да е поискала секцио. Само не ми е ясно как ще я изпишат в петък при това положение. Значи ли, че им отидоха плановете за лайфа в петък?  newsm78
Дано детенцето да има по-добър живот и много грижовни родители!
Ами плановете на ББ никога не отиват на кино  Twisted Evil Щом Пенята веднага го върнаха в къщата след операцията, що да не върнат и родила със секцио жена  Twisted Evil Абе започва да ми се догажда от този ББ

# 82
  • Мнения: 7 640
то затова е секциото- иначе я се разражда до петък, я не.
Какъв е проблема да си иде в Къщата в петък, същото е както във ВИП стая, влизат при теб само на визитация Mr. Green и доктора с уговорката. Пък и не са казали, че тя ще е в къщата в петък чернто на бяло Confused

# 83
  • Мнения: 83
Светлана е родила момиче Grinning

# 84
  • Мнения: 7 640
Светлана е родила момиче Grinning

я дай 5-6 постинга по-назад Wink

# 85
  • Мнения: 83
Упс пак съм изостанала-извинете ме Embarassed

# 86
  • Мнения: 13 512
Пеньо има пак инфекция-Хемолитичен стрептокок и май ще му сменят имплантанта поради реакция.Този път той няма никаква вина, а ще излезе лекарски сакатлък.Ще видим какво ще измислят newsm78

# 87
  • Мнения: 5 660
Я да вмъкна един отговор от предната тема тук, че вече са я заключили:
Цитат
Ще се ожениш ли за мен?
Да!
 hahaha
Нямам думи. По добре да беше попитала: Ще се омъжиш ли за мен?
Много ме дразни Гаро.  Sick
Може тя да се чувства мъжа във връзката, бе.  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 897
Радвам се много, че детето е добре и че осигуриха професионално раждан еи запазване на стволови клетки само и единствено заради детето. Тя лично не го заслужава. Сигурно е разочарована, че няма бутилка уиски и пури за нея Laughing

Много добре казано Peace
Иначе и аз се радвам за малката,желая й много щастие и по-отговорни родители Peace

# 89
  • Мнения: 48 257
ами те  в петък сигурно точно това ще дават-раждането!

Общи условия

Активация на акаунт