Биг Брадър 3 - 8 част!

  • 20 763
  • 531
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Докато намеря отново темата и.....айде минали сте 10 страници....
МОЛЯ ВИ, СЛАГАЙТЕ ЛИНК КЪМ НОВИТЕ ТЕМИ В СТАРИТЕ, преди да ги заключите!!!

# 211
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 700
Тоя Гаро е много злобен. Гледа в камерата и говори срещу Борислав. Евтино.

А и Пеньо попива всичко от него. Щом се пише за момиче, с нетърпение чакам сефтето му!  Twisted Evil

# 212
  • Мнения: 13 512
Докато намеря отново темата и.....айде минали сте 10 страници....
МОЛЯ ВИ, СЛАГАЙТЕ ЛИНК КЪМ НОВИТЕ ТЕМИ В СТАРИТЕ, преди да ги заключите!!!

Че тя е все на първа страница,какво има да я търсиш Laughing

# 213
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Видяхте ли Светлана с какъв панталон излезе от къщата, като отиде да ражда  #2gunfire. Съжалявам, ама на мен ми изглеждаше много грозно, макар че много обичам да гледам бременни жени и много им се кефя  Blush

# 214
  • Мнения: 1 063
Видяхте ли Светлана с какъв панталон излезе от къщата, като отиде да ражда  #2gunfire. Съжалявам, ама на мен ми изглеждаше много грозно, макар че много обичам да гледам бременни жени и много им се кефя  Blush

Ох, аз пък видях д-р Гагова и ми стана много приятно, разкошен човек е  Hug/всеки с настройките си.../

# 215
  • Мнения: 2 550
Зъбите на Пената много ми бъркат в здравето....като заек е.  Confused

# 216
  • Мнения: 229
Пеньо ми е отвратителен - не знае какво иска. Хем иска да става звезда хем само мрънка и хленчи, постоянно търси съжалението на околните и се прави на жертва. Тези тактики да ги пробутва другаде. Не ми е жал за него - звездите какъвто иска да е той си поемат както позитивите така и негативите. Никой друг не ме дразни в къщата така както той.

# 217
  • Мнения: 13 512
Зъбите на Пената много ми бъркат в здравето....като заек е.  Confused

Дали няма и тях да му ги оправят? newsm78

# 218
  • някъде там
  • Мнения: 1 601
Егати гадовете!!! Видяхте ли как се гаврят с Пепи Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out Тъпанари Sick

# 219
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 700
Обаче тези тризначките сега ми харесаха. Толкова се познават и как всяка една усеща другата като е притеснена или има нещо. Само от поглед се разбират. Напомнят ми на мен и сестра ми.  Simple Smile

# 220
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
След тая гавра направо бих ги изгонила и тримата  #2gunfire  #2gunfire #2gunfire. Може да е всякакъв, но това си е извращение и не мисля, че някой го заслужава, независимо колко и накъде е ориентиран

# 221
  • Мнения: 13 512
Пеньо:"Какво червено,пепеляво ли?" Joy Joy Joy

Биг Брадър:РазюздАното поведение.../ударението на А/

Лиляна:Бориславе,на теб коефициента ти на интелигентност е колкото на един охлюв! Joy Joy

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 21:55 от monda

# 222
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 776
Егати гадовете!!! Видяхте ли как се гаврят с Пепи Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out Тъпанари Sick
Какво е станало? Покрай малката пак съм изпуснала. Кажете моля Praynig!

# 223
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Егати гадовете!!! Видяхте ли как се гаврят с Пепи Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out Тъпанари Sick
Какво е станало? Покрай малката пак съм изпуснала. Кажете моля Praynig!

току що го даваха, ама Пената хич не се дърпаше май или поне аз не видях такова нещо  newsm78

# 224
  • Мнения: 2 550
Кажете как са се изгаврили, плс.
Спряла съм звука на телевизора и си слушам музика на компютъра и изобщо не гледам ББ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт