Нашите уютни спални - тема 9

  • 68 413
  • 781
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 957
И той иска голямото 🌞. Аз натисках за малкото, защото отдолу с 4 големи чекмеджета. Ама не ще
Wink

# 106
  • Перник
  • Мнения: 4 871
И той иска голямото 🌞. Аз натисках за малкото, защото отдолу с 4 големи чекмеджета. Ама не ще
Wink

Нашето е това https://videnov.bg/leglo-nemo-chekmedzheta-za-matrak-120200-2 , само че цветовете са обратно - основен е дървесният, а чекмеджетата са бели. Хем е 120 см., хем има чекмеджета. А как се дразня, като видя чорапи и дрехи, наврени по рафтчетата... Imp

# 107
  • Мнения: 8 015
Единият ни син има такова легло като от линка по-горе на Виденов. Ми не е ок, ако ползвателят е леееко мързелив - в тези ниши се събира доста прахоляк, ако не се чисти редовно. И чорапи могат да се завъдят Joy

# 108
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Единият ни син има такова легло като от линка по-горе на Виденов. Ми не е ок, ако ползвателят е леееко мързелив - в тези ниши се събира доста прахоляк, ако не се чисти редовно. И чорапи могат да се завъдят Joy

Чистенето е работа на мама, а не ползвателя Wink Все още се смилявам над него.

# 109
  • Мнения: 1 092
Здравейте! Предстой ми обзавеждане на спалня, като помещението е доста голямо. Идеи в изобилие, като държа на боксспринг/континентално легло и мразя "спални комплект". Разгледала съм доста от нашия пазар, а познати ми говорят за митични еФтини магазини в Турция. Аз съм силно скептична, но ако някой от вас има опит с подобни мебели, закупени от там, или от Турция като цяло, моля да сподели.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте! Предстой ми обзавеждане на спалня, като помещението е доста голямо. Идеи в изобилие, като държа на боксспринг/континентално легло и мразя "спални комплект". Разгледала съм доста от нашия пазар, а познати ми говорят за митични еФтини магазини в Турция. Аз съм силно скептична, но ако някой от вас има опит с подобни мебели, закупени от там, или от Турция като цяло, моля да сподели.
Мога да ви препоръчам да разгледате сайта на мебелни къщи “Ралица” и Yatas. Високо качество, страхотни модели и цветово разнообразие. Имам 2 спални от тях, много съм доволна. Може да избереш цвят, плат и размер. Гардеробите им са огромни.  А ако сте от Варна, може и на живо да разгледате. Може да добиете представа и от тук: https://ralica.bg/pages/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8?gcl … AYASADEgIUWvD_BwE
Както се вижда моделите са поместени в доста големи спални, както е при вас. Blush

# 111
  • Мнения: 9 957
Мили момичета, решихме да купим Малм 120 см от Икеа. с 2 чекмеджета само. Защото от другата страна ще е допряно до стената. Исках повече чекмеджета за натикване на дрехи и боклуци, но се примирих. Вероятно ще купя и някакъв мъничък скрин, за да компенсирам липсата. Инак, и в неговата стая е полу-кочина. След еднозначно изкрещяване, се вкарва в пътя - и така до следващото.

# 112
  • Мнения: 46 661
Ако имате нужда от това пространство, не го отписвайте.
В стаята на дъщеря ми спалнята е опряна в стената. Махнахме дръжките на чекмеджетата, за да не опират и си ползваме чекмеджетата с достъп отгоре. Отместваме матрака, откачваме подматрачната (такава е) и си слагаме/вадим вещите. Не става за ежедневно ползване, но върши идеална работа за неща, които се ползват рядко. В едното чекмедже ни стои новогодишната украса, а в другото нейни спомени (малко бебешки дрешки, рисунки от градината) + някакви резервни уреди, които си работят, но сме подменили с нови - ютии, сешоар, такива дребни.

# 113
  • Мнения: 8 015
Не мога да се сдържа, трябва да се похваля. Това ще виждам от прозореца на бъдещата спалня Blush

# 114
  • Мнения: 42 161
Гледката е супер, но нали това не е целият прозорец на спалнята? Нали е прозорецът на някое помощно помещение или банята?

# 115
  • Мнения: 8 015
Спокойно, има достатъчно прозорци.

# 116
  • Мнения: 1 092
Колко е долната граница за прозорец на спалня? Гледката е хубава, без значение размерът на джама... После да покажете обзаведеното помещение.
Станция, много са ви малки помощните помещения с такива прозорци, на мен дрешникът ми е с прозорец на 3 метра 😉😉😉

# 117
  • Мнения: 13 248
Изобщо не слагайте завеси.

# 118
  • Мнения: 249
Момичета, моля дайте идея за магазини, които предлагат боксспринг легла за спаня и моделите могат да се видят на живо.

# 119
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Момичета, моля дайте идея за магазини, които предлагат боксспринг легла за спаня и моделите могат да се видят на живо.
Айко и Юск

Общи условия

Активация на акаунт