Нашите уютни спални - тема 9

  • 68 011
  • 781
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 472
Предишната ни спалня беше с такива нощни шкафчета, висящи, захванати за таблата. Никакъв проблем не сме имали за 8 години ползване. Здраво си бяха хванати.
Спалнята не беше по поръчка.

# 91
  • Мнения: 7 959
Благодаря, помогнахте ми да взема решение Grinning
Прахосмукачката робот не се справя много добре с ръбчета, крачета и ъгълчета, а имам заболявания, които не ми позволяват да се вихря както преди с големия прахосмук. Та сега всичко гледам да е подходящо за роботчето - леглото или ще е нацяло на земята, или на поне 8 см крака.

# 92
  • Мнения: 13 206
Крака, крака. Че иначе е изпитание за кръста да се изхендечваш от пода до изправено положение. Пък и на пода е по-хладно. И нашият мебелист ви на умряло като разбра, че искам чекмеджета под спалнята и под тях - място да минава робота, мрънка, мрънка, ама стана и роботчето си шета отдолу.

# 93
  • Мнения: 41 536
Благодаря, помогнахте ми да взема решение Grinning
Прахосмукачката робот не се справя много добре с ръбчета, крачета и ъгълчета, а имам заболявания, които не ми позволяват да се вихря както преди с големия прахосмук. Та сега всичко гледам да е подходящо за роботчето - леглото или ще е нацяло на земята, или на поне 8 см крака.

Изцяло на земята вместо на 8 см крака (при фиксирана желана височина) ще значи 8 см по-дълбоки чекмеджета. А това е много пространство за прибиране на дрехи и вещи.

# 94
  • Мнения: 453

Имаме това легло. Всичко е шкафове и ракли. Не се удряме в ръбовете и не ни мързи да слизаме и да се качваме. Много си го харесвам.

[/quote]

Страхотно е! Поръчка ли е?

# 95
  • Мнения: 1 013

Имаме това легло. Всичко е шкафове и ракли. Не се удряме в ръбовете и не ни мързи да слизаме и да се качваме. Много си го харесвам.


Страхотно е! Поръчка ли е?
[/quote]

Под матрака има 4 огромни шкафа, за съхранение на вещи и дрехи (напр. спортна екипировка, инструменти и т. н.). Отпред има 3 чекмеджета с механизми за изтегляне, зад главите - 2 дълбоки ракли. Механизмите са Blum.
Леглото е по моя идея и е поръчка.
Причината за направата му е пестене на пространство, но и без това резултата ми хареса.
Ако имате интерес, мога да дам контакт на майстора.

# 96
  • Мнения: 346
Момичета,
Чудя се какъв цвят да са вратите на дрешника, спалнята ще е тапицирана в тъмно сиво, но не мога да реша за вратите и другите малки мебели - две нощни шкафчета тип полица и едно скринче под телевизора на стената отсреща. Ще съм благодарна на някакви идеи?

# 97
  • Мнения: 1 679
Според мен ще стои добре или бяло или по-тъмен дървесен цвят( представям си цвета от  серията Vedde на Юск, може да погледнеш за ориентир за цвета).

# 98
  • Мнения: 46 577
tsvety_t, вече имате зелено, черно, бяло и екрю + сиво от спалнята. За да не стане шарено, повторете някой от тях, най-добре черно или бяло.

# 99
  • Мнения: 9 913
Ще ме посъветвате ли?
Стаята на тийн, 9ти клас, ще е около 12-13 квадрата. Мога да купя легло 120, за което имам матрак. Или 90 см, за което ще трябва матрак
 Моят не е кльощав, но до скоро спа на легло 90 см. Сега спи на този матрак 120 см. И свикна и с него.
Та - какво легло да избера? Ще има то, шкаф и .. някакви мебели, стол. Мисля, че малкото ще е по-добре?

# 100
  • Мнения: 69 139
Той какво казва?

Моят е на 11г., но спи на 140 см легло Nerd

Според мен вземи 120, и матрак си имаш...

# 101
  • Мнения: 7 959
120 см. За моя син, на 12 години, ще купувам 120/200.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 427
12 квадрата си е съвсем прилична спалня, ще има място за всичко и при 120-сантиметрово легло, а и на младежа ще му е по-удобно.

# 103
  • Мнения: 3 968
12 кв си е спалня в повечето случаи и за възрастни. 120 ще пасне идеално, аз даже на 8-годишната мисля да взема такова.

# 104
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Моят син е на 14, кльощав е, но се чувства идеално на 120 см легло. Стаята му е 14 кв.м., има малък гардероб, малък скрин, етажерка и бюро.

Общи условия

Активация на акаунт