Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Септември 2021 (Тема 14)

  • 74 616
  • 868
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 39 302
Имам дълга сребриста плисирана пола "с" размер с етикет.
Платът е подобен, но аз не се възприемам. Ако някой си я познае- да ми пише.


В момента преправям друга плисирана кожена пола (сребристо+ злато) и се надявам скоро да е при мен и да я занося.
Другата ми кожена пола е тип молив с дължина точно до колената и днес след поста на Агент я пробвах с бяла тениска и много ми хареса. Според дъщеря ми е за лелки.

# 421
  • Мнения: 130
Ровя по сайтовете за такава пола.
Ейндж, скрий се 😍.

Ако е зеленият солей, продавам го нов, в размер XS, Zara.

# 422
  • София
  • Мнения: 13 644
Не, кожената харесах. Солен, за съжаление не ми стои добре.

# 423
  • Мнения: 5 832
Ровя по сайтовете за такава пола.
Ейндж, скрий се 😍.

Ако е зеленият солей, продавам го нов, в размер XS, Zara.
Ако говориш за полата на Ейнджъл, имам интерес.

Ейнджъл, чудна си, както винаги! 🌺

# 424
  • Мнения: 12 473
И двете зелени поли са на Зара, даже и рокля имам..)

# 425
  • Мнения: 2 077
Здравейте, прекрасници! Heart Отново сте на висота!
В последно време само чета страниците, които списвате, щото не ми остава време да се вмъкна в разговорите. Нещо съм като в тих, апатичен или скучен период. Но хайде сега няма да развалям слънчевото настроение в темата, и по темата, която сте подхванали да се изкажа, че много обичам кожата.  Имам и поли и панталони, клинове, топове с дълъг и без ръкав. Харесвам тип молив, както и леко разкроени. Вече една година съм си харесала тия модели и си ги пазя като снимки в телефона

Сега вадя есенни и прибирам най летните дрехи и ще намеря и едно манто от мачкан лак. Но при него имах проблем с яката. Ще снимам!

# 426
  • Мнения: 9 170
🤣Четири 40-годишни приятелки решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото сервитьорите там били млади и с тесни, подчертаващи тялото дрехи.
След 10 години, когато станали по на 50 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото там готвели вкусно, имали хубави вина и симпатични сервитьори.
След 10 години, когато станали по на 60 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото там било тихо, имало красива гледка към морето и вежливи сервитьори.
След 10 години, когато станали по на 70 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото заведението нямало стълби за изкачване, а сервитьорите били винаги готови да помогнат.
След 10 години, когато станали по на 80 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото никога преди не били ходили в този ресторант.
🤣

# 427
  • Мнения: 6 295
и по темата, която сте подхванали да се изкажа, че много обичам кожата.  Имам и поли и панталони, клинове, топове с дълъг и без ръкав. Харесвам тип молив, както и леко разкроени. Вече една година съм си харесала тия модели и си ги пазя като снимки в телефона
...




Ето и испанската Летисия в кожена рокля.
Pink Dress, вие с нея всъщност доста си приличате по телосложение, а тя се облича страхотно. Направо имаш топ стилист за теб в Google Images. Simple Smile

# 428
  • Мнения: 12 473
Имам почти същата и аз. Нося я като рокля или като тренч.

# 429
  • Мнения: 2 077
Barbabeau, благодаря за жокера, който ми подаваш! Heart  Роклята е трепач. ...и нямам кожена рокля.
Доколкото имам спомен, май се оприличавахте коя от вас на коя известна лличност прилича като телосложение или стайлинг. Аз се приравнява по - скоро като ръст на Ева Лонгория и често й заглеждам линията обувки в Обувки.бг, но не мога да ходя на нейните сантиметри.
За други дребни жени сещате ли се?

# 430
  • Мнения: 5 832
Летисия е 170 см, така че каквото и да сложи като дължина, все ще ѝ отива.

Рийз Уидърспун, Анна Кедрик, Салма Хайек също са нисички.

# 431
  • София
  • Мнения: 6 794
Къде сте срещали накъсани дънки, с кръпки, с пръски боя? Гледам при инфлуенсърките, които следя, че са пак актуални, но не виждам по магазините.
https://www.instagram.com/tv/CTWmDx4j_uF/?utm_medium=copy_link

# 432
  • Мнения: 5 666
Модата им мина при нас. Но много дами си ги носят.

# 433
  • Мнения: 5 832
Къде сте срещали накъсани дънки, с кръпки, с пръски боя? Гледам при инфлуенсърките, които следя, че са пак актуални, но не виждам по магазините.
https://www.instagram.com/tv/CTWmDx4j_uF/?utm_medium=copy_link
Ако не намериш, напръскай си ги ти, ще са само едни такива. 🙂

# 434
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 274
Може да са ѝ домашните дънки на жената Joy .

Общи условия

Активация на акаунт