Добър пулмолог

  • 14 195
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, спешно имам нужда от наистина добър пулмолог в София. Моля, всеки с мнение да пише. Случаят е спешен и имам нужда от помощ.

# 1
  • Мнения: 6 881
В пулмологията са добри, но не зная дали пак не са само ковид, както при предишната вълна.
А не зная добрите лекари дали работят в почивните дни. През пролетта, ми бяха казали, че имало запазени 10 легла в Първа градска за други белодробни болести. Всички пулмологии бяха ковид. Опитай да се свържеш с тях, но търси вътре в сайта телефони, че с централата не вярвам да се свържеш.
https://mbalbb-sofia.com/home/
Там има и медицински център с пулмолози, в малка сграда в двора на болницата, които мисля преглеждат без ковид.
Много е трудно положението с пулмолозите по време на ковид вълна.

Във ВМА има отделение пулмология, но и то беше ковид пролетта, сега не зная как е. Поне може да се провери на тел. на спешната им помощ.
Скрит текст:
Спешна регистратура 02/92 25 835

Не зная в Окръжна, с Токуда и други големи, как стои въпроса  пулмолозите.
Проф. Костов от ИнСпиро е добър, той е и в Окръжна, но не работи в събота.
https://inspiro.bg/

Последна редакция: сб, 04 сеп 2021, 17:56 от Diorela

# 2
  • София
  • Мнения: 1 037
Здравейте, спешно имам нужда от наистина добър пулмолог в София. Моля, всеки с мнение да пише. Случаят е спешен и имам нужда от помощ.

https://superdoc.bg/lekar/milena-encheva , скоро бях при нея, доволна съм, 80 или 90 лв. е прегледа, не помня точно. Обадете се и помолете да Ви вмъкнат по-рано.

Последна редакция: сб, 04 сеп 2021, 18:32 от O. Basilicum

# 3
  • София
  • Мнения: 983
Доктор Георги Петров, МВР болница.

# 4
  • Мнения: 1 786
Доктор Георги Петров, МВР болница.
Той не е ли УНГ или има двама д-р Петров? Може и аз да се бъркам…

# 5
  • София
  • Мнения: 983
Доктор Георги Петров, МВР болница.
Той не е ли УНГ или има двама д-р Петров? Може и аз да се бъркам…
Двама са😉Доктор Петров УНГ също е много добър специалист.

# 6
  • Мнения: 673
Здравейте,
Повдигам темата, защото търся добър пулмолог за пост Ковид по касата да преглежда, Благодаря предварително!

# 7
  • Мнения: 673
Не мога да си редактирам поста, затова пиша нов. Препоръчвам д-р Динко Вълев. Преглежда по касата в 17 ДКЦ без предварително записан час. Отиваш в часовете, които преглежда и се записваш в един списък, който бързо минава. Подхожда професионално.

# 8
  • Мнения: 313
Здравейте! Случайно да имате телефон на д-р Анна Бенова от Сити клиник?

# 9
  • София
  • Мнения: 48
Здравейте, става въпрос за моя мъж които след прекаран тежък ковид преди 2 години сега пак се задъхва. Взехме направление и искам мнение от вас за добър полмолог.Ще съм благодарна на всички от вас!Забравих да кажа , че сме ходили преди време само при Николай Янев.

# 10
  • Мнения: 5
Здравейте, DIVAAA
Препоръчвам д-р Ангелова.
Работи с касата.
Тя практикува в жк.Слатина.
Ето кординати;
В района на g.k. Hristo Smirnenski 47Е, 1574 ж.к. Христо Смирненски, София
029733606
024438414
Поздрави, Захари

Общи условия

Активация на акаунт