Лакове за нокти - 154

  • 35 670
  • 762
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 12 750
Долче, с някаква пинсета да хванеш ваденката не става ли? Аз така и не се наканих да пробвам такива ваденки, имам някъде едни но така си стоят. Точно защото ми се види много занимавка с тях, а то вероятно не е така, щом ги ползвате толкова много.

# 181
  • Мнения: 4 406
И на мен вече ми е есенно, ама не съм много очарована как стана.
Ръце и крака в скрит текст:
Скрит текст:




Скрит текст:


 Crystal noir, благодаря за снимката. Горе долу така си го представях по обясненията, но понеже не успявам да пъхна пила там, мислех, че може би не съм разбрала правилно.

# 182
  • Мнения: 27 520
Витаминче, много скрити тези крачета 😃 Много ми допадна педикюрът ти!
Натка, само трябва да измъкна пинсетите с остър връх 😅 Кой знае къде са...Иначе е лесно, особено когато взимам ваденка с печата- но с тези от Али не се получава, залепват за печата (мога да ги отделя с пръст оттам, но не мога да "напечатам" ваденката с печата)...
Ел, тези ще са някаква кауфландска марка и ми се ще да не ги изпускам, че при нас не са в постоянен асортимент...🙂

# 183
  • Мнения: 12 750
С печат пък даже не ми беше хрумвало, гледала съм все разни клипчета как бъркат с пръсти във водата и ми изглежда много дразнещо. А пинсетата защо държиш да е с остър връх, с такъв няма ли да стане както с клечката за зъби? Явно е много тънка ваденката и се увива, по-скоро за нормална пинсета си мислех някаква.

# 184
  • Мнения: 27 520
Те са доста нежни ваденките, не мисля, че ще стане много добре с обикновена пинсета.

# 185
  • Мнения: 1 711
Да кажа как аз процедирам с ваденките. Изваждам всичко, заедно с хартиената подложка. Ваденката вече се отделя лесно, понеже е станала много лигава. И просто с пръст приплъзвам на мокър ( с вода) нокът. Можеш и да я позиционираш в такъв случай. После леко притискам, за да я фиксирам и попивам леко водата с една салфетки няколко пъти. Минавам с топа и воала.

# 186
  • Мнения: 15 314
И аз като ant процедирам.
Изрязвам си от картончето това, което ще ползвам, потапям във водичка и гледам да държа само докато ваденката започне да се отлепя от картончето, без да почне да плува самостоятелно във водата. После внимателно изваждам картончето с ваденката (понякога с пръсти, понякога с пилата, ако листчето е потънало). С пръст приплъзвам ваденката от картончето и я нагласям върху нокътя(който както ant е писала леко намокрям, за да се плъзга по лесно ваденката), леко притискам, за да фиксирам, когато съм доволна от позицията и това е.

# 187
  • Мнения: 5 478
И аз така процедирам с ваденките и ги хващам с обикновена пинсета.
Ето ме мен от вчера, номерчето е 102 - https://www.instagram.com/p/CTv1iC6o2Pl/?utm_medium=copy_link


Онзи ден пък взех тези двата - Флормарът е Slow dancing, другото не мога да видя кой номер е, но не си и помисляйте да го купувате Joy Нищо общо с бутилката... абсолютна вода е, никаква покривност, никаква пигментация, сигурно 5 пласта трябват, за да заприлича на нещо изобщо...

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 751
И аз слагам ваденките с приплъзване от хартията. Ако вече са се отделили и плуват във водата, става да се хванат с широка пинсета.
Вчера си взех тези двата

Много съм доволна, точно такова светлолилаво търсех, другият също ми се стори интересен.
Първоначално бях харесала същия цикламено-лилав, пак на rivers, но гел ефект серия. Спомних си, че Джаста беше недоволна от тях, но дали само от топа с гел ефект. Направи ми впечатление, че цветовете им се повтарят и ги има в различни варианти- gel effect, matrixl и минитата let's go. Та ми се струва много вероятно просто да наливат едни и същи цветове в различни шишенца.
Snow glam на flormar смятам да го пробвам върху светлолилавия Simple Smile

# 189
  • Мнения: 15 314
При мен Revers с гел ефект се напукваха жестоко.

# 190
  • София
  • Мнения: 3 022
И аз съм с нови придобивки нищо,че от известно време ходя без лак.


# 191
  • Мнения: 4 406
Натуся,
От къде намери тези ГР? Особено от втората снимка.

# 192
  • Мнения: 1 948
На долната снимка, на ГР някаква нова серия ли е, не съм я виждала, за лаковете в средата говоря? Това бялото е интересно с някакъв брокат ли е, или не е добре разбит лака?
Горните в средата ги имам и двата, с добра покривност са, на мен ми харесват.

# 193
  • София
  • Мнения: 3 022
Натуся,
От къде намери тези ГР? Особено от втората снимка.
От Ст.Загора,магазин Ароматикс.

На долната снимка, на ГР някаква нова серия ли е, не съм я виждала, за лаковете в средата говоря? Това бялото е интересно с някакъв брокат ли е, или не е добре разбит лака?
Горните в средата ги имам и двата, с добра покривност са, на мен ми харесват.
Не знам дали серията е нова.Бялото вътре с продълговати частички.

# 194
  • Мнения: 5 478
Не е нова серията, даже е учудващо, че изобщо ги има още на пазара Smile Знам къде ще ходя утре... Този до Трокадеро ли, Натуся?

Общи условия

Активация на акаунт