Гърбът на бебето е вир вода!

  • 1 371
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 021
Ами може и неправилно да слагате памперса знам ли? Оправяте ли ластика отвътре стягате ли както трябва?  Може да сте попаднали на кофти памперси.
Изкарвам къдричките на памперса навън и гледам да поставям лепенките на памперса на указаното място, но може би отстрани се получават пролуки над бедрото. Ще пробвам да го стегна още.

# 16
  • Мнения: 8 259
Навлечено е затова се поти. Аз бих оставила по боди с дълъг ръкав щом е новородено и тънка пелена.
Обикновенно бебетата са с недоразвити потни жлези. И е рядкост бебе да се поти. Ако това се случва обикновенно е по вратлето и в основата на главата.
От претопляне бебетата се изриват на ситни пъпки.

# 17
  • Мнения: 12 797
И аз не мисля бебе да се поти, хеле пък да подгизне.
Явно в памперса е причината. Поканете някоя майка с опит, за да покаже нагледно как и що. Малко ме притеснява да не изпаднете в някакви крайности с това прекалено стягане.

# 18
  • София
  • Мнения: 38 536
Пък ако в мокро, сменяш и переш - това е системата като имаш бебе.

# 19
  • Мнения: X
При моето бебе напоследък така се получава. Бодито е мокро или отстрани или отзад и е ясно, че памперсите пропускат. При нас така става, когато таткото слага памперсите Grinning

# 20
  • Мнения: 688
Ох... Бабите ни все по схема са ги обличали според температура, влага, слънцестоене и бля бля.
Явно памперса пропуска, няма как да се поти на тази температура облечено достатъчно адекватно от майката.

# 21
  • Мнения: 4 660
Ох... Бабите ни все по схема са ги обличали според температура, влага, слънцестоене и бля бля.
Бабите повече се притесняват да не изстине да не се препоти пък после да не настине , отколкото сегашните майки ✌️
Схеми може да са нямали ,но са опипвали тялото да не е студено потно и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт