Много ми е лошо сутрин

  • 3 607
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
Опитай със солети, както ти казват другите мами, също и бисквити преди да станеш. Сока и според мен би следвал да ти дразни стомаха и да повръщаш още повече, пък бил той и сладък.
Аз повръщах до скоро. Сутрин задължително и по 1 до 4 пъти през деня. В началото преди ставане ядях Бейк Ролс или брускети( не понасях сладко), но след това видях, че не винаги ми действат ( а и свикнах Crazy) и предпочитах да повръщам преди да съм яла, иначе храната ми дращеше гърлото и ми беше още по гадно. Sick

Ти ще си избереш кое е най-подходящо за теб и напълно те разбирам и ти съчувствам.  Hug

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Още преди да се размърдаш сутрин / може и с едно отворено око даже / протягаш се / наблизо трябва да си заредила с обикновени биксвитки или солети/ и си вземаш от тях. Хапваш няколко / ти сама ще разбереш колко защото ще ти стане по-добре/. После вече ставаш от леглото и то не рязко, а бавничко и т.н. Успех!
П.С. До 5-ия месец ми ставаше гадно сутрин, а понякога и през деня, за това се въоръжи с търпение! Може пък при теб скоро да ти изчезне неразположението. Peace

# 17
  • Мнения: 14 133
Тестените изделия подтискат гаденето - поне при мен това действаше- бисквитки, солети. Но към средата или края на третия месец поне при мен всичко се оправи. Пожелавамти успех и търпение.
  PeaceИ аз хапвах нещо тестяно още с отварянето на очите. После си полежавах порядъчно, докато ми отмине. Добре, че бях в болнични, заради други проблеми.

# 18
  • Мнения: 3 323
На мен нищо не ми помагаше и така до четвъртия месец когато изчезна от само себеси. Но пробвай разни варианти може да те облекчава от нещо.

# 19
  • София
  • Мнения: 978
Обикновено хапвах сутрин в леглото, сухарче или бискитвитки и полежавах около 20 - 30минути.
Не се безпокой ти си в 3-тия месец и скоро тези неразположения ще отминат

# 20
Много благодаря на всички за съветите,сега като че взех да се поуспокоявам.А и наистина се чувствам по-уверена че това скоро ще свърши и че не съм само аз така.Понеже си мислех че съм някакво изключение.Пак много ви благодаря на всички и ще изпробвам това което ми казахте.Сега ме е яд че не се реших по-рано да ви пиша

# 21
Благодаря ще изпробвам и ще се похваля ако има резултат

# 22
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Не се притеснявай!Аз от 9 месеца 7 повръщах.Единственото,което ми помагаше бяха препечените филийки хляб.

# 23
Здравей Цвети! Отиди във форум Искам бебе (мисля, че там беше) и там ще намериш темата : Първи наи-ранни признаци за бременност. Мисля, че така беше. тъй като и аз съм нова тук, изчетох почти всичко, защото сме се заели с бебеправене, но не става от раз....Успех. не се тревожи, доколкото зарбрах от другите момичета - това е съвсем нормално нещо, само че някои са били като теб дори и вечер, не само сутрин. Леко бременеене!

# 24
  • Мнения: 4 306
Мисля, че не е много етично да се оплакваш от сутрешно гадене точно тук.
Малко са момичетата, които са вече майки.
Иначе ти съчувствам и не  разбирай това като лошо отношение. Има подфоруми бременност, майки бъдещи настоящи, отчетни и т.н.

# 25
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
На мен ми помагаше айрян или прясно мляко, нищо друго. Но при всеки е различно и сама трябва да откриеш кое те спасява. Успех и леко бременеене  bouquet
А да и на мен ми се гадеше нонстоп Mr. Green

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 15:57 от tsveta

# 26
  • Мнения: 2 567
Оххххххххх, в момента съм така, само че не само сутрин, и не само ми е лошо, ами и прегръщам тоалетната чиния  Sick
Изчела съм всички съвети, пробвах и сухари, и сок от лимон, джинджифил, нищо не помага при мен.
Стискам зъби и се надявам след 4-5 седмици да отмине  Praynig
Вижда му се края при теб!  Heart Eyes

# 27
 Здравей мила на мен ми беше лошо по всяко време няма сутрин, няма вечер повръщах по всяко време. Странното беше, че си имах апетит но ми беше адски лошо не ми се пиеха никакви течности. Трябва да потърпиш заради бебчо, като влезнеш в 4 месец от изведнъж ще се почувстваш по-добре.

# 28
  • Мнения: 1 925
Ами аз не можах да се преборя с "бабешки" рецепти и док ми изписа лекарство. Но мисля, че като цяло най-добър ефект имаше с препечена филийка и задължително нещо хапвай по-сухо сутрин.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 420
Аз имах голям проблем с това гадене-повръщах почти всичко, което хапнех, дори се наложи да лежа в болница понеже бях много обезводнена. Иначе имай до леглото си обикновени бисквити или солети и още преди да си станала хапвай по мъничко и после полежи. По принцип джинджифила също помага да се облекчи гаденето. Не знам в Бг какво точно може да се намери, вероятно чай, но ако намериш такива джинджифилови бисквити ще е най-добре. Стискай зъби,мила,скоро ще мине!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт