💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 65 838
  • 1 691
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
Скрит текст:
май няма да има отпаднал след битка Smiley
всяка седмица по едни отпаднал с линейка.

Ами много участници са. Някак трябва да намалеят - всяка година става така Grinning
Чудя се дали не е включено в някои договори, чак ..
кога за 1 седмица (и то първата) са откарвали двама с линейка и то окончателно ?
Ее може и да се върнат след някой ден. Може да не е окончателно
аз чух, че напускат предаването/формата.

# 1 486
  • Мнения: 3 079
"Мис Ели" , на какво учите децата, какъв личен пример давате? 😁
Като няма лекар или програмист в предаването,  защо да стоите повече?

С бореца няма да има нужда от симулация, предполагам,  че няма да й цепи басма.

# 1 487
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нали искахте плуване? Сега ще се лишите от госпожица Тъ.

# 1 488
  • Мнения: 1 073
Кандидат граничаркята доколкото разбрах щяла дс бъде под лекарско наблюдение. За Мани не знам дано остане да пада смях, мен ми е забавна, не ме кефи, но смятам, че ще пада смях а нея и ще се дрънка с хората. 😁😁😁

# 1 489
  • Мнения: 104
Големи закани. Нямало да пуска никой, щял да командва.. Да не се "влюбят" сега? Grinning
И да заживеят щастливо до дълбоки старини... Ето, намериха й мъж та дрънка. Гладни няма да останат.

# 1 490
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Елия се показа " по телевизора", обяви, че търси мъж, и явно не й се занимава повече.
Унизително някак, и жалко.
Стоянчо я чака, може да пламне любов между две сурови жабешки бутчета. 😁

# 1 491
  • София
  • Мнения: 22 961
Много ме дразни, че водещите са се взели за някаква последна инстанция. Опитват се да ръсят морал и да карат участниците да се чувстват зле.

# 1 492
  • Мнения: 3 297
кога за 1 седмица (и то първата) са откарвали двама с линейка и то окончателно ?
Е, не е било в първата седмица, ама май и в двата сезона имаше по няколко, които излизаха от формата след контузия.
Не знам сега дали ще се върнат двете, ама ако ги няма по 1 седмица, по-добре да не се връщат!

# 1 493
  • Мнения: 1 073
Аххх ще има страсти при бореца и учителката 😁😁 може и да има игри зс възрастни. Така или иначе мис Ели си отива поне да изживее нещо хубаво.

# 1 494
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В промото казаха: "Мани няма да може да продължи битката".

# 1 495
  • Мнения: 3 079
Водещите говорят небивалици горките, нали им ги диктуват в ушето. Те са наемници, ще слушат и ще повтарят.
Понякога ми се струва,  че Димо ръси по нещо от себе си, но Ралица е желязна : суха и скучна.

# 1 496
  • Мнения: 990
Мис Ели е в траур след новината, че ще прекара още една нощ на ма*ната си на някакъв плаж. Симеон за четири дена сигурно е излапал де що мравка и жаба има, да не вземе да изяде и Елито, че каквото се заканваше, че ще събира черепи страх да те хване.

# 1 497
  • Мнения: 1 637
И отново да попитам - спортен формат, позициониран до морето, трети сезон, а все още влизат участници, които НЕ могат да плуват?!? Наистина ли???
А Мис Олио няма как да остане. Даже и състезанието да е по рецитиране на Шекспир. Тя просто не желае да е там.
И що изобщо е кандидатствала???
Въпроси без отговор....

# 1 498
  • Мнения: 9 700
Бойците без Елия,Мани и Станислава са много по-добър отбор.
Вярно е, че Морунов,Мартин,Стоян и Неделчо ще се наложи да минават по трасетата повече от един път, но пак ще са по-бързи в сравнение с тези три девойки. Мога да отида и малко по-далеч и да кажа, че може да започнат да доминират на арената, защото в другите племена ще има все още доста плява за отсяване.

# 1 499
  • Мнения: 1 469
Егати калабалъка на тая елиминация. Миналата година помощниците бехя само накрая, но пък така е по-честно.
Мис Ели, за една нощ какво и стана... язък, че е толкова хубава.

Общи условия

Активация на акаунт