💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 65 841
  • 1 691
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 104
И отново да попитам - спортен формат, позициониран до морето, трети сезон, а все още влизат участници, които НЕ могат да плуват?!? Наистина ли???
А Мис Олио няма как да остане. Даже и състезанието да е по рецитиране на Шекспир. Тя просто не желае да е там.
И що изобщо е кандидатствала???
Въпроси без отговор....
Ама тя си каза - мъж си търсеше, лекар да е, но в този формат нямаше и затова така...

# 1 501
  • London
  • Мнения: 6 732
Ох, как искам Симеон да я бие и да се включи в играта, а тя да заеме мястото му на плажа, ама мечти Grinning Grinning
Който и да бие от двамата, не се включва обратно в играта, ами остава на плажа и чака следващия, който ще падне в елиминациона битка. Другият си отива вкъщи.
Тоест има хипотеза в която някой цял сезон е на плажа?Joy Ми не е много честно и изобщо не вярвам, че някой може да гладува няколко седмици в такъв случай. Тъпотии..

# 1 502
  • Мнения: 11 547
Ако Станислава и Мани отпаднат по медицински причини, освен да вкарат съперниците на Симеон. Но пък съотношението мъже-жени ще се наруши.

# 1 503
  • Мнения: 3 080
Смея се с глас на коментари във ФБ, много вярно :

# 1 504
  • Мнения: 1 950
Цоп и аз тук , гледам формата за пръв път . При това последните три епизода само. Още не съм в час кой какъв е , но първи впечатления . Андрей ми е симпатичен , не разбрах защо го кълвЪт. Тази Красима е отврат нагла интригантка, Надминава я само волейболиста/баскетболиста не му запомних името.
Стоян полицая и  рошльото с криви зъби също много ми простеят и наглеят. Това са ми за сега отрицателните играчи.
Противно на тук заформеното негативно отношение към Мани , я усещам като доста добра енергия и душа. Не е изписана хубавица , с доста безвкусни подобрения , но има и чар. Не се даде да я мачка онзи униформен чалгар , което незнайно защо се тълкува ,като "неизискано" и "недодялано" държание

# 1 505
  • Мнения: 1 637

Ама тя си каза - мъж си търсеше, лекар да е, но в този формат нямаше и затова така...

Има ИГ и ФБ за рекламиране на тоя вид стока. И няма да заема място на истински състезател. Все пак, подягодите, това е състезание!

# 1 506
  • London
  • Мнения: 6 732
+1 за Фермата. Тук са битки до дупка и само те са интересни. И то не винаги, както днес. При конкуренцията поне има някаква идея, освен битките.
Точно. Но и тук ми е интересно. Та се чудя от понеделник как ще стават нещата
Аз тази година май ще пропусна Фермата....изчерпа ми се вече.

# 1 507
  • София
  • Мнения: 4 429


Игри на волята: България (10.09.2021)
Сезон 3 Епизод 7

Тези линкове, са без реклами, отварят се в чужбина, но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
трябва да се инсталира разширение - HLS плеър

На МОБИЛНИТЕ, се отварят без добавки,

за Хром  




за Мозила -

# 1 508
  • София
  • Мнения: 27 188
С този измислен остров свалиха нивото с няколко октави. А иначе има потенциал, но не и с този мънкащ под носа си участник и със сценария как лови смокове, които ги представя за усойници и как яде мравки.
Сега и черепи ще събира и няма да е гостоприемен.
Дренски номер 2.

# 1 509
  • Мнения: 451
Е,аз ако знаех че,Игри на волята е толкова смешно предаване ,щях да гледам и миналите два сезона.
Бойците имат много добра стратегия.Самоубиват се и никой не ги закача.
На Шампионите,не им достига храната,та се самоизяждат.
Само Приключенците от глад не успяват да се изявят

# 1 510
  • Мнения: 1 073
Мис Ели е закъсняла трябваше в сезон 2 да се запише щом си търси лекар. Сега ще трябва да се задоволи с борец 😁

# 1 511
  • София
  • Мнения: 22 961
Е, аз Дренски много го харесвах. 😀
Мен като цяло ме дразнят две неща:
1. Водещите - един Карамазов е нива над тях.
2. И другото е, че нещо ми идват много дълги игрите, може би, ако са с по-малко елементи няма да ми доскучава така.
Разбира се това си е моето мнение, на някои именно това, че са дълги игрите сигурно им харесва.

# 1 512
  • София
  • Мнения: 2 411
Тая вечер беше стендъп комедия.

Мани:
Нашите мъже износват битките
... дистрибуларния ми апарат
Хора, бъдете уединени!

Димо:
Елия, ти се бори с всички сили и с цялото си сърце!

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 10:09 от Илит

# 1 513
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Може и “душа” да е Мани, но защо въобще се е явила на кастинг за този формат. Няма ли по-подходящи, нещо ала Биг Брадър в бг телевизиите?  Та тя е спортувала единствено слагане на мигли😉
А мис Ели и бъдещият зоолог ще ни играят “Красавицата и звяра”, модерна версия.

# 1 514
  • София
  • Мнения: 27 188
Водещите говорят небивалици горките, нали им ги диктуват в ушето. Те са наемници, ще слушат и ще повтарят.
Понякога ми се струва,  че Димо ръси по нещо от себе си, но Ралица е желязна : суха и скучна.

Толкова могат. Но се стараят все пак. Димо става все пак, понякога ги ръси едни хитове. Ралица е хубава, но е слаба актриса.
Абе да си го кажем, не са от класата на Владо Карамазов. 🙂

Общи условия

Активация на акаунт