💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 65 835
  • 1 691
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 104
Голям смях падна днес - Манито бяга, пада, търчи, препоти се, залита, пада, мята се. Мис Ели бавнооо, спокойно, хвърля поглед, бута чиниите... Съсипа се МанитУ. Голямо раздаване, а какво целуване падна накрая. Малии

# 1 516
  • Мнения: 14 830
Симеон ако изяде една жаба пред Елия пак ще викат линейка. Тая ще припадне.

# 1 517
  • Мнения: 11 547
Елито тъкмо се беше настроила да спи в хотела тази вечер, и греда- направо под звездите. Simple Smile

# 1 518
  • London
  • Мнения: 6 732
С тоя суртук какъв любовен роман пък вие. Joy Даже викам да отпада, че хич не ми допада.

# 1 519
  • Велико Търново
  • Мнения: 281
Мен друго ме ужасява. Участници като Виктория. Всички забравяме за съществуването ѝ и месец, два, три ... И хоп, на финал Joy

# 1 520
  • Мнения: 9 700
Симеон ако изяде една жаба пред Елия пак ще викат линейка. Тая ще припадне.
ахахахах .. задавих се със сока от смях.

# 1 521
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да не би да мислите, че наистина мутрата яде само мравки и жаби? Та той дори не стои на този остров.

3-4 пъти, когато са го давали, са ги записали наведнъж за 15 минути.

# 1 522
  • Мнения: 1 485
Мен друго ме ужасява. Участници като Виктория. Всички забравяме за съществуването ѝ и месец, два, три ... И хоп, на финал Joy
Ааа, Виктория???  (Тука слагам емотикона дето се чеше по главата, ама не мога да го намеря)

# 1 523
  • Мнения: 811
Голям смях падна днес - Манито бяга, пада, търчи, препоти се, залита, пада, мята се. Мис Ели бавнооо, спокойно, хвърля поглед, бута чиниите... Съсипа се МанитУ. Голямо раздаване, а какво целуване падна накрая. Малии
А, трогателно беше да я гледаш Манито как се мъчи да бие един слаб противник, който при това саботираше собствената си игра! Ама тя наистина ли не се усети, че двубоя  е предизвестен? Напомня ми на един мой познат футболист, който преди 15-16 години  беше влязъл като резерва десетина минути преди края в един уговорен мач. Да, ама никой не му беше казал, че мача е уговорен и той надъхан преодолява един, двама ...трима защитници и накрая вкара и гол! Колко се радва, бедния! А накрая колко бой изяде в съблекалнята...

# 1 524
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Елия се обяснява. Причината да не играе на 100% в тази битка била много лична, но близко до сърцето ѝ, но предпочита да не я споделя. В никакъв случай не подценявала Мани. Ситуацията при нея /Елия/ била доста деликатна, доста неща я мъчели, причините били доста лични. Битката, която трябвало да проведе не била вътре във формата, а в реалния живот. Трябвало да тегли чертата и да реши кое за нея е по-важно.

Мънка, пънка, само си пипа и дърпа косата. Флегма небесна!

# 1 525
  • Мнения: 1 021
Този сезон най-набиващото се на очи е огромното количество … задници.
Сериозно - трябва ли да гледаме дупетата на всички жени във формата?! Дори на тези с клин - клиновете са толкова впити, че се видя целулита на Красима. Ужасно е!
Предните сезони не съм виждала клиновете да са толкова впити - нито при жените, нито при мъжете. А заврените гащи в немитите дупета е още по-гнусно.
Битката също беше зле - изобщо не е ясно на какъв принцип са попаднали 4те жени сред бойците. Да бяха вкарали 3мата мъже вместо тях, а кифлите да пращат на безлюдния плаж - това вече щеше да е интересно.

# 1 526
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 902
Елия се обяснява. Причината да не играе на 100% в тази битка била много лична, но близко до сърцето ѝ, но предпочита да не я споделя. В никакъв случай не подценявала Мани. Ситуацията при нея /Елия/ била доста деликатна, доста неща я мъчели, причините били доста лични. Битката, която трябвало да проведе не била вътре във формата, а в реалния живот. Трябвало да тегли чертата и да реши кое за нея е по-важно.

Мънка, пънка, само си пипа и дърпа косата. Флегма небесна!
Това къде?

# 1 527
  • Испания
  • Мнения: 37 503

В ИГ.

Не са излъчили пак нещо съществено, а и забавно.

# 1 528
  • Мнения: 1 950
Стига сте обиждали Елия ...Фантазията да се окажеш на необитаем остров с непознат загадъчен млад мъж ...а той да се окаже Ам-гъл не е ли малко наказание

# 1 529
  • Мнения: 6 263
Елия ако си има лични проблеми, къде е тръгнала да участва в спортно предаване? Много е дразнещо какви хора избират - вместо Златозар и Булкин да влязат, като и двамата показаха, че имат желание, вкарват някакви тъпи кифли или момичета без хъс, воля и качества.

Общи условия

Активация на акаунт