💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 65 866
  • 1 691
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 973
Топ 1 ми е Морунов.
Туджаров изобщо не ми е в класациите...

# 1 636
  • Мнения: 2 280
Тази година за пръв път се заглеждам по Игрите. Кой от предните 2 сезона е по-интересния, за да го изгледам?

# 1 637
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 053
Топ 1 ми е Морунов.
Туджаров изобщо не ми е в класациите...
Морунов не ми допада на мен визуално, много ми е... Обикновен.
Туджаров ми е един такъв загадъчен и  интересен, но зная, че е търаен ефект това у него и нещо не ми стига да съм му фен.
Алекс мн ме кефи- супер арогантен и също изкуствено натокан, но нещо в цялото му излъчване мн ме кефи.
Това чисто визуално 😁

# 1 638
  • London
  • Мнения: 6 732
Туджаров колко е висок?

# 1 639
  • София
  • Мнения: 14 736
Тази година за пръв път се заглеждам по Игрите. Кой от предните 2 сезона е по-интересния, за да го изгледам?
Първи сезон. Втория не е за гледане от постановки и драми Биг Брадър.

# 1 640
  • SF
  • Мнения: 21 264
Хубави момчета са всичките. Много ми е симпатичен одиторът и Стратимир. Туджаров има много правилни черти и е хубав, но излъчването му е "по-екологично" Simple Smile Аз харесвам напарфюмирани, излъскани мъже като Алекс. Симпатични са всичките. И Мартин, и пожарникарят са много готини. Рабухчиев също изглежда поддържан и чистоплътен. Може би типове като Стоян и Неделчо не харесвам, но там освен външност, която не ме привлича, има и нещо в поведението, манталитета, изказа, което ми е неприятно.
Хареса ми жеста, когато Мартин изтегляше Мани от пясъчния ров.

# 1 641
  • Мнения: 1 073
На мен Неделчо ми е супер отблъскващ, изглежда ми лицемерен.
Най симпатични са ми Мартин, пожарникаря,... Андрей, Алекс. Abe всичките дори и Стоянчо си има чар😁

# 1 642
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 973
Стоян ми е супер антипатичен. И като визия, и като излъчване, и като държание. Не знам кой го е набедил за мъжкар, по когото припадат жените?! Най-вероятно той самият се е провъзгласил за сексимвол. Но ще е последният мъж на света, когото ще погледна. Аз де, за себе си само говоря... Simple Smile

# 1 643
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Топ 3 са ми Стратимир ,Морунов и Туджаров Smiley
Това са и моите Grinning

# 1 644
  • SF
  • Мнения: 21 264
Стоян ми е супер антипатичен. И като визия, и като излъчване, и като държание. Не знам кой го е набедил за мъжкар, по когото припадат жените?! Най-вероятно той самият се е провъзгласил за сексимвол. Но ще е последният мъж на света, когото ще погледна. Аз де, за себе си само говоря... Simple Smile

За себе си, но и аз се присламчвам. Simple Smile

# 1 645
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз явно остарявам.....хич не мога да погледна на тях като обекти на привличане.Joy

# 1 646
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 973
Ми той е най-възрастен, така че ... За по-остарелия таргет уж, ама.. Simple Smile

# 1 647
  • Вестерос
  • Мнения: 38 276
Даже като споменахте и Владо, тъй ли беше? и той е симпатяга, да. С Алекс стават топ 5 Grinning

# 1 648
  • Мнения: 5 447
Морунов има много хубави сини очи…

# 1 649
  • Мнения: 1 167
Стратимир само едни очи има и вече всички изпоприпадаха по него. Тези белези от акне, 2-3 кадъра с баране на пакета и 1 кадър с бъркане в носа ми говорят за голяма нечистоплътност при него.

Общи условия

Активация на акаунт