💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 2 (06.09.-12.09.2021)

  • 65 974
  • 1 691
  •   1
Отговори
# 1 620
  • София
  • Мнения: 2 431
Сега се усетих, че освен, Морунов, Стоян, Неделчо, Андрей и Туджаров от мъжете и Соня от жените никой друг не запомних. Изключвам плеснатото по челото Стейси, ох  аман- Мани, онази компилация от имена Красима и флегматично отчаяната Елия / е тях нямя как да не запомня, такова чудо не бях виждала скоро, че и на куп/. А в дугите сезони имаше доста, които ми бяха интересни.
Умишлено не споменах Братоев. Чудя се защо някои хора с добри кариери на времето, умишлено съсипват имиджа си. Едните пари са,.ясно е. Но струва ли си...

# 1 621
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Още от началото се чудя как да го кажа по-деликатно, но според мен, някой го е излъгал виетнамеца навремето, че ще става татко. Нищо виатнамско няма в Манито.

# 1 622
  • Мнения: 5 469
На Киану Рийвс личи ли му, че баща му е американец с хавайски, китайски и английски произход?

# 1 623
  • София
  • Мнения: 20 209
Мартин като види човек в каква широка окръжност обикаляше платформата за да я върти му става ясно, че между ушите няма много съдържание.
Възможно е, но както е отбелязала Аvi, може да е съобразил, че така по-бавно ще му се завие свят. Ще го видим и него, засега е доста мълчалив и обран. А дори и да не е много умен някой, пак може да не е лишен от проблясъци на идеи и здрав разум. Виж как Красима си избра за съюзник Александър, а не дружката си по клюки Братоев. Laughing

# 1 624
  • London
  • Мнения: 6 732
Още от началото се чудя как да го кажа по-деликатно, но според мен, някой го е излъгал виетнамеца навремето, че ще става татко. Нищо виатнамско няма в Манито.
И на мен така ми се струва. А и слушайки я как обрисува майка си, нищо чудно наистина.

На Киану му личи да ...има дръпнати очи. Моите са още по-дръпнати, а нямам никаква азиатска рода.Joy
Пускам си за малко окото да видите, че не се ебавам.....смисъл Мани се очакваше да има такива очи горе долу. После ще трия. И пак казвам нямам никаква азиатска рода.Joy

Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 18:19 от La Catrala

# 1 625
  • Мнения: 6 813
То и Алекс е дружка по клюки (и хейт). А играчите в жълтото племе според мен осъзнават добре, че Братоев в много малко игри би им бил от полза.
Мартин не ми прилича на умник, но засега ми е симпатичен, мълчалив и с желание за игра.

# 1 626
  • SF
  • Мнения: 21 543
Мани може и да прилича повече на виетнамка, ако не беше прекроена цялата с коси, мигли, които правят очите й по-големи и по-тежки, устни, които не са като на азиатка, а като на африканка...


Елия е режисьорът в сянка. Намеси се в номинациите, реши как да протекат елиминациите, кой да се върне да трови живота на Стоян и на племето с неможенето си да решава пъзели...

# 1 627
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Александър на риболов в Дания.




Питаха го "дали е ходил отшелник"? Той отговори, че там ходят отпадналите. Като че ли се подразбираше, че той не е ходил на острова.

# 1 628
  • Мнения: 2 076





* * *



Последна редакция: сб, 11 сеп 2021, 20:29 от Soney

# 1 629
  • London
  • Мнения: 6 732
Много ми е неприятен този Александър.

# 1 630
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
На мен ми харесва, да видим как ще се справи в играта

# 1 631
  • Мнения: 1 940
Heart Eyes Хора, не мога да не го споделя този. Божествен е. Heart Eyes

# 1 632
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
На мен  визуално най-много ми харесва Туджаров.

# 1 633
  • Мнения: 6 266
Топ 3 са ми Стратимир ,Морунов и Туджаров Smiley

# 1 634
  • Мнения: 8 978
Никой не ми харесва визуално, повечето лъхат на чалга - и мъжете, и жените

Общи условия

Активация на акаунт