222 летни рокли и зимни якета в НЕМСКАТА тема

  • 21 699
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Берлин
  • Мнения: 4 500
Мони, 11-ти септември ли?

# 46
  • Мнения: X
11 октомври.

# 47
  • Germany
  • Мнения: 7 955
Папурче, октомври.
Ще видим какви ще ги измислят, но аз лично по скоро ще си ги оставя вкъщи, отколкото да плащам тестове за да ходят на училище.

# 48
  • Берлин
  • Мнения: 4 500
Благодаря за уточненията. Не ми се вярва да отпаднат безплатните-та там тече яко като рог на изобилието...

# 49
  • Germany
  • Мнения: 7 955
Благодаря за уточненията. Не ми се вярва да отпаднат безплатните-та там тече яко като рог на изобилието...

Мдааа, бащата на съученичка на големият направи няколко тест центъра и не е истина какви пари изкарва...

# 50
  • Мнения: 1 468
Момичета,в БГ започва преброяването от утре,онлайн... Това не де за нас ,нали? Rolling Eyes

# 51
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
При нас много затвориха.... незнам защо.

Аз се дразня на яслата. Почти се чувствам виновна, че им ползвам услугите. За всеки сопол и кихане се цупят.

Мони, смяташ ли, че ще оставят опция за ДО? За над 12г?

# 52
  • Germany
  • Мнения: 7 955

Мони, смяташ ли, че ще оставят опция за ДО? За над 12г?

Не могат да принудят родителите да плащат тестове, та според мен опция да си оставиш детето ще има, но най вероятно ще трябва да си го обучаваш сам.  Освен ако не направят ваксината задължителна, което също не мисля, че ще стане поне за сега.

# 53
  • Germany
  • Мнения: 2 011
За преброяването в България: Ще бъдат преброявани само българските граждани, които временно отсъстват от страната към референтната дата на преброяването, като под временно отсъствие се има предвид по-кратко от 1 година. Българските граждани, които пребивават постоянно в чужбина, ще бъдат обект на преброяване в страните, в които пребивават, отбелязва НСИ.

# 54
  • Немция
  • Мнения: 6 901

Мони, смяташ ли, че ще оставят опция за ДО? За над 12г?

Не могат да принудят родителите да плащат тестове, та според мен опция да си оставиш детето ще има, но най вероятно ще трябва да си го обучаваш сам.  Освен ако не направят ваксината задължителна, което също не мисля, че ще стане поне за сега.
Мони, в момента е съвсем прясна новина, ще се разбере кое какво. Не мога да си представя при задължително училищно обучение да се пращат ученици в ДО заради липса на ваксина или тест. И това няма да е ДО, а самоподготовка. Абсурд да се допусне масово.
И, по моя преценка, не бих допуснала в дългосрочен план самообучение на ученик вкъщи. Виждам по време на карантината колко слабо върви с моя уж ученолюбив седмокласник и колко малко материал му дават.
Предпочитам да дам примерно 50 евро на месец за тестове, отколкото да учи вкъщи.

Ася, ами короната започва при малките безобидно и неусетно с малко сополи и кихане. Всеки сопол е подозрителен за ковид.
Ужас, ама това е реалността.

# 55
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 694
Нас няма да ни преброяват. И сайтът е недостъпен от чужбина.

# 56
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Бибит, нали си наясно, че няма как да я дебна дали киха целодневно?
Аз я оставям, после кихнала. Ми киха, вкъщи не киха!

Мони, тестовете в училище ще си останат според мен безплатни. Но ако на своя глава решиш да правиш, може да стане платен.
За мен е голяма грешка, но досега никой не е звъннал да ме пита 🤣
Според мяс всячески ще се опитат да предотвратят ДО.

# 57
  • Мнения: 6 753
Има ли значение? Според мен след изборите ще направят пак локдаун . Във Франция също се промъквали подобни новини за средата на окт.
Аз се опитвам да размислям вече позитивно за локдаун и за предимства пред недостатъци. Ако се случи все пак да съм си спокойна.

Последна редакция: пн, 06 сеп 2021, 23:21 от bella-ciao

# 58
  • Germany
  • Мнения: 2 011
Какви локдауни Бела, при нас от октомври ще отварят барове и дискотеки😉
Мисля си, че държавите вече не могат да си позволят затваряници. Разбира се зависи, как ще продължи сагата с Ковид, но докато няма много хора в болниците, драстични мерки няма да има.

# 59
  • Немция
  • Мнения: 6 901
Ася, възпитателките вече виждат проблем в най-малкия симптом. Да въведат тестове тип близалки и по ясли и градини, и да мирясат. 😁

Не искали локдаун, Зьодер днес го е заявил категорично. Но едно е да искаш, друго е да можеш, а трето да го осъществиш наистина.

Общи условия

Активация на акаунт